brak zareczyn

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

brak zareczyn

Postprzez kasia833 » 6 sie 2012, o 21:07

Witam, od prawie 2 lat jestem z chłopakiem on 38 lat ja 30, zakonczyłam swoj wczesniejszy zwiazek i poznalam jego, a nawet w zasadzie dla nieego... On jest po rozwodzie, minelo juz od tego wydarzenia w jego zyciu wiele lat (ponad 6). Spotykamy się, wszystko jest ok, jednak nie ma z jego strony żadnych kolejnch kroków, nie ma mowy o zareczynach, wspólnym zamieszkaniu. Jemu jest wygodnie obecnie mieszka z rodzicami, ja rownież. Mamy już swoje lata, czas ucieka, nie mówie nawet o ślubie czy od razu zareczynach jednak brakuje mi z jego strony jakichkolwiek krokow nawet chociazby by zamieszkac razem... Nie wiem co mam o tym myslec...
kasia833
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 21:05

Re: brak zareczyn

Postprzez Lidka » 7 sie 2012, o 12:44

A rozmawiałaś z nim na ten temat? Od nas nie oczekuj odpowiedzi, bo my nie jesteśmy nim i nie wiemy co mu siedzi w głowie i jakie ma plany wobec Ciebie i czy w ogóle jakiekolwiek plany ma.
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: brak zareczyn

Postprzez Tinuviel » 7 sie 2012, o 16:23

Hm, ja uważam, że jak ludzie się kochają to naturalne, że myślą poważniej... No i o tym też mówią. Ale u Ciebie jest trochę trudniejsza sytuacja, bo domyślam się, że Twój mężczyzna może się po prostu obawiać ponownego małżeństwa. Porozmawiaj z nim. A jeżeli ma jakieś obawy to postaraj się dać mu pewność ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: brak zareczyn

Postprzez simi » 7 sie 2012, o 23:04

Ja też uważam że może On boi się ponownego małżeństwa,zobowiązań.Musicie szczerze,spokojnie porozmawiać.Powodzenia:)

"Z kobietą nie ma żartów-w miłości czy w gniewie,
co myśli-nikt nie zgadnie,co robi-nikt nie wie.."
simi
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 3 lip 2012, o 12:41

Re: brak zareczyn

Postprzez Lidka » 8 sie 2012, o 08:25

No i jeszcze pozostaje pytanie, dlaczego się rozwiódł z poprzednią żoną?
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: brak zareczyn

Postprzez iza_rozpustnica » 9 sie 2012, o 09:57

Najprostszym rozwiązaniem wszystkich problemów jest rozmowa.
Nic więcej... nie myśl, zapytaj.

Miłość i Teksty Piosenek to moje życie <3
iza_rozpustnica
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 19:55

Re: brak zareczyn

Postprzez Femme » 10 sie 2012, o 16:22

Żadna z nas nie zna Ciebie i nie zna jego. Więc w jaki sposób mamy Ci pomóc? Gdybając co on myśli i co powinien zrobić, skoro Ty tego chcesz? Przedstaw mu swoje potrzeby, oczekiwania, obawy. Po prostu szczerze porozmawiajcie, bo widać, że nie znacie swoich poglądów i celów na tyle, żeby czuć się pewnie. Rozmowa, rozmowa i po raz setny rozmowa. Innym sposobem się nie da tego zrobić, bo złote rady jak się kogoś nie zna to można sobie w d* wsadzić, a jeszcze zaszkodzić.
To jest Wasz związek i to Wy go budujecie, a nie forumowiczki.
.......




treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Femme
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 18:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]