brzydkie stopy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: brzydkie stopy

Postprzez Martynaa » 3 lut 2015, o 02:03

Panna_Mysia napisał(a):Masz rację! Dodatkowo, warto zainwestować w krem nawilżający :)


A jaki krem polecasz? Ja póki co używałam Kolastyny i Bielendy tego Happy End i oba fajne, ten drugi chyba dawał dłuższy efekt... A używacie peelingów do stóp jeszcze dodatkowo?
Martynaa
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:58

Re: brzydkie stopy

Postprzez meggie » 3 lut 2015, o 11:33

ja jakoś peelingow nie moge uzywac, jakos mi nie pasuja, tez uzywalam tej serii happy end i dala bardzo fajny efekt:)
meggie
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 9 sty 2015, o 10:08

Re: brzydkie stopy

Postprzez Lagenko_pl » 3 lut 2015, o 12:01

A jaki peeling do tej pory stosowałaś? Bo w sumie też będą się one różnic i niektóre mogę podrażniać a inne wręcz przeciwnie wiec podaj szczegóły. Ja mogę polecić ale pastą cukrowa plus do tego dobry balsam nawilżający i łagodzący podrażnienia.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: brzydkie stopy

Postprzez Martynaa » 13 lut 2015, o 21:18

Lagenko_pl napisał(a):A jaki peeling do tej pory stosowałaś? Bo w sumie też będą się one różnic i niektóre mogę podrażniać a inne wręcz przeciwnie wiec podaj szczegóły. Ja mogę polecić ale pastą cukrowa plus do tego dobry balsam nawilżający i łagodzący podrażnienia.


Właśnie nie stosowałam do tej pory żadnych peelingów, tylko krem itarkę do stóp..Cchodzi mi żeby lekko nawilżał taki peeling i złuszczał naskórek, bo mam czasem problem ze zbyt zrogowaciałym naskórkiem...
Martynaa
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:58

Re: brzydkie stopy

Postprzez docha » 14 lut 2015, o 00:18

a maski złuszczającej próbowałaś? Moim zdaniem to znacznie lepsze i dokładniejsze rozwiązanie niż peeling czy tarka.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: brzydkie stopy

Postprzez Panna_Mysia » 18 lut 2015, o 13:46

Kochana! Ja miałam podobny problem.
Polecam krem z serii Planet Spa Avon - do stóp i łokci. Nie przepadam za kosmetykami tej firmy, ale ten poleciła mi moja mama i rzeczywiście pomaga. Zmiękcza skórę, więc łatwiej pozbyć się zrogowaciałego naskórka. Dodatkowo nawilża. Do tego trzeba wspomóc się dobrą tarką, niekoniecznie znanej marki, wystarczy zwykła metalowa z drogerii.
Do tego warto zaopatrzyć się w skarpetki złuszczające - wygląda się po nich jak wąż zrzucający skórę, ale warto!
Dobre są też kremy do rąk i stóp od Evree.

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: brzydkie stopy

Postprzez Pam_ela » 18 lut 2015, o 14:34

No własnie ja tez nie przepadam za Avonem, ale ten planet spa do stop i lokci rzeczywiscie sie sprawdza - o dziwo :)

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: brzydkie stopy

Postprzez Tusia » 20 lut 2015, o 02:28

docha napisał(a):a maski złuszczającej próbowałaś? Moim zdaniem to znacznie lepsze i dokładniejsze rozwiązanie niż peeling czy tarka.


Poza tym ścieranie naskórka wcale nie jest polecane przez kosmetologów. Zdecydowanie - tak - dla masek złuszczających zrogowaciały naskórek.
Tusia
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez tinacleo » 21 lut 2015, o 12:01

żadne inne zabiegi nie pomogą w takim stopniu jak pedicure u kosmetyczki z użyciem żyletki! ma się potem spokój na kilka miesięcy, a skóra jest jak u niemowlaka :)
Avatar użytkownika
tinacleo
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 11:30
Lokalizacja: B-stok/Wawa

Re: brzydkie stopy

Postprzez docha » 25 lut 2015, o 23:13

brrr... aż mnie ciarki przeszły... w życiu nie dałabym dotknąć swoich stóp, czy innej części ciała żyletką :o
moim zdaniem efekt po takiej masce jest równie dobry, skóra jak u niemowlaka, bez obaw o pocięte pięty ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: brzydkie stopy

Postprzez Martynaa » 26 lut 2015, o 01:17

To prawda, próbowałam maski regenerującej do stóp Happy End bielendy, już wcześniej używałam ich kremu do stóp. Ta maska ładnie nawilża stopy, najlepiej nałożyć ją, na to ciepłe skarpetki i pójść spać :) Rzeczywiście nie jest wtedy potrzebna żadna tarka
Martynaa
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:58

Re: brzydkie stopy

Postprzez meggie » 26 lut 2015, o 10:05

ja używałam kremu happy end jakoś w lato, aby ładnie sie stopy prezentowały i dopiero teraz bede musiala powtorzyc:)
meggie
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 9 sty 2015, o 10:08

Re: brzydkie stopy

Postprzez blueskay » 27 lut 2015, o 16:11

też muszę sobie kupić jakiś kremik bo zaraz wiosna, balerinki i sandały... Zobacze ten z bielendy :)
blueskay
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 21:33

Re: brzydkie stopy

Postprzez a_gatka » 28 lut 2015, o 20:53

Mi jakoś nie podeszły, ale skusiłam się na promocję epilfeet w douglasie. Oboje z moim TŻ lubimy te maski od czasu do czasu. Btw. lubię facetów, którzy dbają o stopy. :)
a_gatka
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez meggie » 2 mar 2015, o 16:29

fajnie, dobrze, że dba jak lubisz :D wiadomo, że każdemu będzie pasował inny, mnie akurat pomógł ten happy end i niedługo przed wiosną zacznę znowu stosować:)
meggie
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 9 sty 2015, o 10:08

Re: brzydkie stopy

Postprzez Lagenko_pl » 4 mar 2015, o 12:32

Jeżeli tylko jest skuteczny to czemu nie,moim zdaniem warto a nawet jeśli dany kosmetyk do pielęgnacji stóp czy całego ciała kosztuje nieco więcej to warto dopłacić a mieć pewność tego co stosujemy.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: brzydkie stopy

Postprzez hania » 4 mar 2015, o 23:27

lubię ten happy end, fajnie nawilża i świeżo pachnie
hania
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 31 maja 2014, o 19:31

Re: brzydkie stopy

Postprzez Hadassa » 22 lut 2017, o 23:48

Nie będę zakładać nowego tematu. Idzie wiosna a co za tym idzie sandały, odsłonięte pięty itp.
A moje stopy się nie nadają do pokazania.
Co więc radzicie? Kosmetyczka? Jakieś domowe sposoby?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: brzydkie stopy

Postprzez Demeter » 27 lut 2017, o 12:54

Kosmetyczka to też sposób, tylko trzeba się umówić, znaleźć czas itp. itd.
Sama chętnie skorzystam z jakiegoś bardziej domowego, bo czasu mi ostatnio brakuje na wszystko...
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: brzydkie stopy

Postprzez Aleksndra » 28 lut 2017, o 10:13

Na brzydkie stopy tylko pedicure. :) Jezeli masz kłopot z wrastajacymi paznokciami można zrobić pedicure leczniczy. Niektóre salony wykonują. :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: brzydkie stopy

Postprzez Hadassa » 28 lut 2017, o 20:23

Nie mam problemu z wzrastającymi paznokciami. Ale mam strasznie suchą skórę na piętach, jest brzydko popękana.
Do kosmetyczki mogę się umówić, ale to dodatkowy czas by się wyszykować i dojechać, przy dziecku o to trudno

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: brzydkie stopy

Postprzez Aleksndra » 7 mar 2017, o 09:58

Hadassa napisał(a):Nie mam problemu z wzrastającymi paznokciami. Ale mam strasznie suchą skórę na piętach, jest brzydko popękana.
Do kosmetyczki mogę się umówić, ale to dodatkowy czas by się wyszykować i dojechać, przy dziecku o to trudno

Niektóre robią w domu. Są też domowe zestawy do stóp z tarka i odpowiednim preparatami. Albo właśnie z frezarka podobna do kosmetycznej.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: brzydkie stopy

Postprzez Jaśmin » 7 mar 2017, o 22:58

Skoro skóra sucha to może spróbuj na noc smarować grubo kremem i na to bawełniane skarpety ;) Skóra Ci podziękuje.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: brzydkie stopy

Postprzez Hadassa » 9 mar 2017, o 13:11

Poki co to moczę stopy i frezarką co jakiś czas. Ale zawsze się boję by nie za dużo zjechać, no i krem na noc daję ale to za mało.. dlatego szukam czegoś jeszcze..
Jakieś maski? Jakieś kremy polecacie?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: brzydkie stopy

Postprzez Chilli » 19 mar 2017, o 13:18

Jak szukasz czegoś innego to polecam skarpetki złuszczające Epilfeet :) Dają mega efekty bez niczego :D bo zakładasz, czekasz 60-90 minut i koniec.
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]