Buatic - opinie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Buatic - opinie

Postprzez pączkuszka » 10 kwi 2019, o 12:31

Hallo? Hallo? Czy ktoś to widzi? Czy ktoś to słyszy? Potrzebuję pomocy, bo sama chyba jednak zbyt dużo nie zrobię i się waham strasznie. Czy jest tutaj osoba, która korzystała z buatic? Chodzi mi o serum na zmarszczki, bo mam własnie ten problem, że nakładałam tyle rzeczy i nic mi nie pomagało. Od kilku dni ślęczę nad nowościami i polecanymi kosmetykami i własnie tam się często pojawia ta nazwa. Czy jest tu ktoś kto używał tego kosmetyku? Czy dobrze on działa na zmniejszanie zmarszczek? Proszę o pomoc, bo nie mam aż tyle pieniążków by sobie korzystać z takich przywilejów jak zabiegi u kosmetyczek.

„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu” – Antoine de Saint-Exupéry, „Mały Książę”
Avatar użytkownika
pączkuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 4 kwi 2019, o 09:54
Lokalizacja: Tczew

Re: Buatic - opinie

Postprzez Sallomka » 25 kwi 2019, o 14:07

mam obecnie, ale stosuje już jakiś czas i fajnie działa na zmarszczki. jeżeli są one dość płytkie to powinno dość szybko pójść. pamiętaj też by pić dużo wody, bo skora potrzebuje nawodnienia, poza tym możesz robić ćwiczenia na twarz i masaże by te mięśnie wszystkie rozruszać.
Sallomka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 kwi 2019, o 13:40

Re: Buatic - opinie

Postprzez pączkuszka » 30 kwi 2019, o 13:02

Fajnie, ze zdecydowałaś się napisać :D A po jakim czasie były takie pierwsze efekty tego, ze tak powiem? :D A te masaże i ćwiczenia to one gdzieś są dostępne na internecie?

„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu” – Antoine de Saint-Exupéry, „Mały Książę”
Avatar użytkownika
pączkuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 4 kwi 2019, o 09:54
Lokalizacja: Tczew

Re: Buatic - opinie

Postprzez Sallomka » 17 maja 2019, o 08:33

na spokojnie możesz wpisać "ćwiczenia na zmarszczki" czy "masaże na zmarszczki" w internecie. powinny też być jakieś filmiki jak to się robi :)
Sallomka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 kwi 2019, o 13:40

Re: Buatic - opinie

Postprzez Sallomka » 7 cze 2019, o 12:42

i jak tam wygląda sytuacją ? :D zamówiłaś w sumie w końcu ten krem od buatic? :D bo taka cisza nastała a ja w sumie ciekawa jak się przedstawia sytuacja :)
Sallomka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 kwi 2019, o 13:40
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]