Bukiet ślubny - jak dopasować?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Bukiet ślubny - jak dopasować?

Postprzez Qxxina » 12 gru 2012, o 16:21

Ja miałam skromny bukiet z 30 czerwonych róż oczywiście bez kolcy były i były wsadzone do tak zwanego koszyczka i ślicznie się prezentowały.
Qxxina
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 16:17

Re: Bukiet ślubny - jak dopasować?

Postprzez bluszcz » 13 gru 2012, o 09:08

Brzmi fajnie :) Pochwalisz się jakimś zdjęciem?
bluszcz
 

Re: Bukiet ślubny - jak dopasować?

Postprzez Angelica19 » 13 gru 2012, o 17:43

Ja miałam śnieżnobiały pod kolor sukni

Avatar użytkownika
Angelica19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 17:36

Re: Bukiet ślubny - jak dopasować?

Postprzez bluszcz » 14 gru 2012, o 09:02

Angelica19 napisał(a):Ja miałam śnieżnobiały pod kolor sukni

O, też mógł interesująco wyglądać :)
bluszcz
 

Re: Bukiet ślubny - jak dopasować?

Postprzez Babeczkowa_ewa » 14 gru 2012, o 12:51

Mnie się marzy mały, zaokrąglony z pastelowych kwiatów - białych, kremowych i z dodatkiem czegoś w delikatnym kolorze łososiowym, ale nie mam pojęcia, jakie kwiaty występują w takim odcieniu :(
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: Bukiet ślubny - jak dopasować?

Postprzez bluszcz » 17 gru 2012, o 08:57

na pewno róże można znaleźć łososiowe. jeśli chodzi o róże, to mi się jeszcze takie herbaciane podobają
bluszcz
 

Re: Bukiet ślubny - jak dopasować?

Postprzez Babeczkowa_ewa » 18 gru 2012, o 10:19

Róże tak, ale myślałam, żeby połączyć je jeszcze z jakimiś innymi kwiatami. Tzn. chyba wolałabym dać białe/kremowe róże, a do tego łososiowe kwiaty innego rodzaju :D Ale właściwie to mam nadzieję, że jak wreszcie uda mi się wybrać do kwiaciarki, to coś mi doradzi :)
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: Bukiet ślubny - jak dopasować?

Postprzez bluszcz » 19 gru 2012, o 11:19

Z pewnością będzie się znała najlepiej :) Ja jeszcze wpadłam na to, że frezje mogą być łososiowe ;)
bluszcz
 

Re: Bukiet ślubny - jak dopasować?

Postprzez zuziabm » 23 gru 2012, o 22:13

Nie sugeruj się nie wiadomo jak pięknymi fotografiami ze stron internetowych… Z resztą słyszałam, że wiązankę się wybiera na sam koniec, jak już masz sukienkę, buty, dodatki- jak wisienka na torcie;). Jako świadkową siostry i my tak zrobiłyśmy, pokazałyśmy Pani, tu na Śląsku, ( teraz jest już nasza Panią ) , to co mniej więcej nas interesuje. Wyszło nieziemsko. Co do samych tipów, no to akurat do szczuplej sylwetki idealne są bukiety okrągłe, a i im bardziej ozdobna sukienka tym skromniejszy bukiet

Ostatnio edytowano 18 maja 2013, o 18:58 przez zuziabm, łącznie edytowano 1 raz
zuziabm
 

Re: Bukiet ślubny - jak dopasować?

Postprzez bluszcz » 2 sty 2013, o 10:49

Zebranie inspiracji zawsze jest pomocne. Ja nawet do fryzjera chodzę z kilkoma zdjęciami w telefonie fryzur, które mi się podobają. Fajnym pomysłem jest tworzenie nawet tablic inspiracji, na przykład na portalu Pinterest: http://pinterest.com/PartyKioskPL/ (tu macie imprezowe, ale tak naprawdę mogą być na KAŻDY temat).
bluszcz
 

Re: Bukiet ślubny - jak dopasować?

Postprzez tasiaka » 17 sty 2013, o 22:44

zuziabm napisał(a):Nie sugeruj się niewiadomo jak pięknymi fotografiami ze stron internetowych… Z resztą słyszałam, że wiązankę się wybiera na sam koniec, jak już masz sukienkę, buty, dodatki- jak wisienka na torcie;). Jako świadkową siostry i my tak zrobiłyśmy, pokazałyśmy Pani, tu na Śląsku, ( teraz jest już nasza Panią ) , to co mniej więcej nas interesuje. Wyszło nieziemsko. Co do samych tipów, no to akurat do szczuplej sylwetki idealne są bukiety okrągłe, a i im bardziej ozdobna sukienka tym skromniejszy bukiet

Zdecydowanie tak! Kwiaty powinno się dobierać do całego "looku"
Mając skromną suknię i prostą fryzurę można bukietem dodać delikatnego pazura, trochę to "ożywić" a kiedy mamy ogromną suknię typu princesska to rozłożystym bukietem możemy sobie zrobić potworną krzywdę pogrubiając jeszcze bardziej sylwetkę
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Bukiet ślubny - jak dopasować?

Postprzez tomk1 » 19 sty 2013, o 17:44

Myślę że jeśli chodzi o kwiaty to warto zasięgnąć opinii druhny :D

Piękne suknie ślubne z najlepszych salonów.
tomk1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 17:23

Re: Bukiet ślubny - jak dopasować?

Postprzez tasiaka » 23 sty 2013, o 18:37

Druhna w sensie świadkowa?
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Bukiet ślubny - jak dopasować?

Postprzez frys1 » 24 sty 2013, o 02:48

Chyba tak :P te zapożyczenia z amerykańskich filmów:P

Ciekawie zredagowaneZawiadomienia ślubne idealne dla młodych
frys1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 sty 2013, o 02:43

Re: Bukiet ślubny - jak dopasować?

Postprzez sun979 » 3 lut 2013, o 16:24

Teraz, gdy tylko pół roku przed moim ślubem to właśnie dopiero widzę jaka kolejność jest ważna... :) Myślę na razie nad fasonem sukienki, a na samym końcu o bukiecie. :)

Mam tylko pytanie z jakich kwiatów można zrobić bukiet w połączeniu kolorów ecri- jasno różowy albo ecri - lawendowy?
sun979
 
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]