BUTY i buciki -wasze opinie

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: BUTY i buciki -wasze opinie

Postprzez JuliaBed » 2 lip 2021, o 19:40

Ja lubię zamawiać z Saway:) Ostatnio kupiłam sobie takie śliczne sandałki na słupku, na lato do sukienki idealne:) Wyglądają lekko i stylowo, a co wazniejsze są prze wygodne,miękkie i nie obcierają:)
JuliaBed
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 13 wrz 2019, o 15:02

Re: BUTY i buciki -wasze opinie

Postprzez KaLipka » 29 wrz 2021, o 11:30

Faktycznie, na Saway są fajne buty, też tam często zamawiam:) Mają duzy wybór i modne fasony no i to co dostaję od nich zawsze jest zgodne z opisem i zdjęciem na stronie:)
KaLipka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 lip 2020, o 16:16

Re: BUTY i buciki -wasze opinie

Postprzez MartaMM » 17 lis 2021, o 13:09

KaLipka napisał(a):Faktycznie, na Saway są fajne buty, też tam często zamawiam:) Mają duzy wybór i modne fasony no i to co dostaję od nich zawsze jest zgodne z opisem i zdjęciem na stronie:)


No właśnie:) I ja, zachęcona dobrymi opiniami zamówiłam sobie z Saway teraz kozaki na zimę i przyznam, ze buty sa na prawdę śliczne i mega wygodne:) Widać, że starannie wykonane, w środku miękkie, z naturalnej skórki. No super się w nich chodzi:)
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: BUTY i buciki -wasze opinie

Postprzez kassulke.henri » 6 lip 2022, o 15:46

Nauka chodzenia na bosaka jest wskazywana jako fizjologicznie najlepsza, naturalna i gwarantująca dziecku optymalne warunki do rozwijania umiejętności samodzielnego chodzenia. Bose stopy mają maksymalną swobodę poruszania się i zmiany położenia. Bez "rozpraszaczy" w postaci podeszwy, cholewki, sznurówek, ściągaczy itp.

Avatar użytkownika
kassulke.henri
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 lip 2022, o 15:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: BUTY i buciki -wasze opinie

Postprzez Olkka » 13 lip 2022, o 14:05

Teraz na lato zamawiałam sobie fajne sandałki z Saway. Z naturalnej skóry, lekkie i miekkie, bardzo wygodnei się w nich chodzi a stopa się nie slizga i nie męczy.
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: BUTY i buciki -wasze opinie

Postprzez Amela22 » 2 wrz 2022, o 22:30

Saway tez znam i mogę śmiało polecić:) teraz np. na jesień upatrzyłam sobie u nich fajne mokasyny:) Ogólnie buty są porządnej jakosci więc każda para służy mi kilka sezonów:)
Amela22
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 13:52
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]