cellulit

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: cellulit

Postprzez modnisia711 » 8 mar 2013, o 19:24

cellulit... eh, też mam z nim problem. staram się i staram, ale on cały czas jest... przyczepił się i już : D używam "eveline slim extra 3d "ObrazekObrazekObrazekObrazek
modnisia711
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 18:11

Re: cellulit

Postprzez Sana » 10 mar 2013, o 02:27

Fakt faktem moj cellulit nie nalezal do zaawansowanego, bo pojawial sie dopiero po scisnieciu uda/posladka, ale pomogly cwiczenia '8min abs' na uda oraz termoaktywne serum wyszczuplajace z Eveline - Slim 3D Antycellulit.

Obrazek
Avatar użytkownika
Sana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 10 mar 2013, o 01:02
Lokalizacja: Wielka Brytania

Re: cellulit

Postprzez gabisweet » 12 kwi 2013, o 11:45

No niestety z tym cellulitem to my mamy przekichane... ja wcieram kremy, robię peelingu, biegam i pływam. Różnie z tym bywa, czasem jest zapał, czasem niekoniecznie, ale zbliżające się lato motywuje :D
gabisweet
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 11:42

Re: cellulit

Postprzez docha » 27 maja 2013, o 12:47

Też mam to serum, bardzo je lubię, tanie i dobre ;)
Oprócz tego biorę jeszcze detocell, ćwiczę 3-4 razy w tygodniu, staram się pić więcej wody, jeść więcej owoców i warzyw, a mniej nabiału, mięsa i przetworzonej żywności. Polecam też masaże bańką chińską, 1-2 razy w tygodniu. U mnie wszystko to razem wzięte daje na prawdę świetne efekty, nie dość, ze udało się schudnąć, to jeszcze skóra ładna, elastyczna i jędrna :)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 491
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: cellulit

Postprzez gohusia » 27 maja 2013, o 13:27

U mnie właśnie najgorzej z tymi ćwiczeniami. Codziennie zabieram się do tego aby pobiegać... ale nigdy mi nie wychodzi. Na cellulit łykam od prawie 2 miesięcy Detocell. Mam jedną tabletkę na dzień i jedną na noc. Powiem, że widzę poprawę w mojej skórze. Jest bardziej taka napięta, sprężysta. może dlatego tym bardziej nie mam motywacji do fizycznego wysiłku. Wiem, zawsze ruch jest wskazany. do tego mazidła i detocell i napewno bym pożegnała Cellulit. Muszę się za siebie zabrać, detocell działa ale muszę jeszcze sama mu pomóc.
gohusia
 

Re: cellulit

Postprzez hania30 » 27 maja 2013, o 20:08

W walce z cellulitem jest bardzo skuteczna mezoterapia. Przeczytajcie na ten temat, podałam pod linkiem rozbudowany artykuł napisany przez specjalistę.

Oczywiście zabiegi to nie wszystko, dieta i trening to podstawa. Nie należy stosować zabiegów z lenistwa, tylko w sytuacjach kiedy dieta i trening nie pomaga.
hania30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 19:43

Re: cellulit

Postprzez kossss » 4 cze 2013, o 15:26

Ja przede wszystkim staram się dbać o dietę. Żadnych tłustości, produktów konserwowych itp. Staram się też ćwiczyć, ale z tym to bardzo różnie bywa ;) Najbardziej pomagają mi masaże. Jeżdżę do Pabianic do salonu p. Krystyny Bartoszek i robią mi tam MedSHAPE. Na razie jestem bardzo zadowolona. Efekty były widoczne już po pierwszej wizycie, więc dojeżdżam tam z Łodzi, a i tak twierdzę, że mi się opłaca. Robią tam zabiegi na różne strefy ciała. Ja akurat uda i pośladki mam najbardziej „spomarańczowiałe” ;> więc zawsze wybieram tę opcję. Ale wiem, że laski robią też na brzuch, łydki, kolana, plecy i ramiona, twarz i szyję też, bo te rolki masujące działają też liftingująco. Więc jak mi lat przybędzie to może też się zdecyduję ;)))

kossss
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 15:28

Re: cellulit

Postprzez Derma-Clinic » 13 cze 2013, o 14:52

Zwalczanie cellulitu może mieć charakter powierzchniowy przy zastosowaniu specjalnych preparatów kosmetycznych pod postacią kremów i balsamów. Ich działanie polega na rozpuszczaniu tłuszczu podskórnego, zmniejszaniu obrzęków spowodowanych nadmiernym zatrzymywaniem wody w organizmie i stymulowaniu mikrokrążenia. Składniki najczęściej występujące w preparatach do zwalczania cellulitu to zielona herbata, morska glukozamina, wapń, wyciąg z kory sosny, skrzyp polny, bluszcz, kofeina i morszczyn pęcherzykowaty. Należy jednak liczyć się z faktem, że kosmetyki antycellulitowe z wysoką skutecznością to wydatek rzędu ponad 100 zł, a w celu zwiększenia efektywności kurację kosmetyczną trzeba połączyć z aktywnością fizyczną i zdrową dietą.



Pozdrawiam!

Ostatnio edytowano 3 paź 2013, o 14:25 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
Derma-Clinic
 

Re: cellulit

Postprzez Tusia » 13 cze 2013, o 21:23

Mój zestaw to krem antycellulitowy bielendy i Detocell Agua, ćwiczenia, woda z cytryną no i się masuję.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Tusia
 

Re: cellulit

Postprzez monikaw » 17 cze 2013, o 17:00

Mnie udało się zwalczyć cellulit dopiero zabiegami, żadne tabletki i masaże nie spełniły swojej roli i tylko zmarnowałam na to pieniądze. Najlepsze jest to, że ogólnie uprawiam sport, może nie codziennie, ale jestem raczej aktywna, a cellulit długo się mnie trzymał. Co to tego zabiegu to był to Med Contour (jakby ktoś się decydował to polecam sprawdzone miejsce - ds instytut w Warszawie, bo słyszałam, ze jakość zabiegu zależy od sposobu jego przeprowadzania, więc warto wybrać dobre miejsce). Byłam na 2 zabiegach na uda i cellulitu już właściwie nie ma, po prostu wymarzony efekt. Sam zabieg też jest bardzo przyjemny, nic nie boli, a wręcz przeciwnie, można się przy nim nieźle zrelaksować:)
monikaw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 11:33

Re: cellulit

Postprzez joy123 » 19 cze 2013, o 14:25

Hej dziewczyny! :) Ja również mam problem z cellulitem. Stwierdziłam, że nie ma sensu wydawać pieniędzy na kremy i skusiłam się na zabieg med contour :) Muszę powiedzieć, że efekty są niesamowite! Jestem po 4 zabiegu (czekają mnie jeszcze 2 - kupiłam pakiet), a cellulit prawie zniknął. Straciłam również parę centymetrów w udach. Dodam jeszcze, że cellulit miałam potworny i nie uprawiałam żadnych sportów.
joy123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 cze 2013, o 14:20

Re: cellulit

Postprzez bikini » 20 cze 2013, o 11:41

A ile pieniędzy trzeba takie taką serię zabiegów przeznaczyć?
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58

Re: cellulit

Postprzez gohusia » 25 cze 2013, o 18:52

Ja się zastanawiałam nad tym, któy Detocell wybrać czy ten Aqua czy slim efect. Ktoś Ci doradzał Tusia?
gohusia
 

Re: cellulit

Postprzez lulubel » 1 lip 2013, o 15:54

Polecam użycie kremów przeciwko cellulitowi. Wygładzają skóre i pomagają w walce z tym przeklęciem. :angrywife

Ostatnio edytowano 1 lip 2013, o 18:32 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
lulubel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 kwi 2013, o 16:17

Re: cellulit

Postprzez Gumkadowlosow » 4 lip 2013, o 14:34

ja postawiłam na dietę... tzn do tej pory jadlam duzo soli i slodyczy i myślę, że to trochę tez przez to gorzej wyglądam, liczę, że jak będę zdrowo żyć to na dłuższą metę mi się uda. nie wierzę w szybkie i cudowne rozwizania. jak sobie wejdziesz na strone mojanowafigura.pl w zakładkę uroda, to tam jest taki spory poradnik o domowych sposobach, np jak zrobic peeling kawowy-fajna sprawa, polecam przejrzenie w wolnej chwili
Gumkadowlosow
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2 lis 2012, o 18:44

Re: cellulit

Postprzez Finess_com_pl » 6 lip 2013, o 22:38

Możesz skorzystać z przeróżnych preparatów, jeżeli już aktywnie spędzasz czas i skaczesz na skakance itp. Może one Ci pomogą.

http://www.finess.com.pl/ - wyjątkowe kosmetyki
Finess_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 11:34

Re: cellulit

Postprzez pony » 8 lip 2013, o 16:40

najlepiej poradzić sobie bez jakichś cudownych środków, a w zamian ćwiczyć i dobrze jeść

Zapraszam na
mojego bloga | kupony zniżkowe |
pony
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 lip 2013, o 16:35

Re: cellulit

Postprzez Tamara J. » 9 lip 2013, o 10:42

Ja znam fajną klinikę w Warszawie, w której mają kilka urządzeń do redukcji cellulitu:)
Tamara J.
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 lip 2013, o 10:46

Re: cellulit

Postprzez Tusia » 14 lip 2013, o 18:55

gohusia napisał(a):Ja się zastanawiałam nad tym, któy Detocell wybrać czy ten Aqua czy slim efect. Ktoś Ci doradzał Tusia?

Rozmawiałam z farmaceutką w aptece która przeczytała mi zastosowanie obydwu rodzajów, jednak ja byłam już niemal przekonana że potrzebuję tego Aqua. Podstawowa sprawa to fakt, że moje BMI jest w normie, fakt, można popracować nad mięśniami, ale nie mam problemów z gromadzeniem się tłuszczy i z wagą. :) Ponadto zażywam hormonalną antykoncepcję a to niestety sprzyja zbieraniu wody w organiźmie. Obecnie odstawiam tabletki i mocno walczę z wodą.
Jeśli mimo tego co napisałam masz problem z określeniem swojego problemu masz też zwykły detocell może to jest rozwiązanie dla Ciebie ?
Tusia
 

Re: cellulit

Postprzez timoen85 » 15 lip 2013, o 22:09

I jak ten detocell dziala? Bardzo mnie to ciekawi :) Chociaz ja wierze w opinie, ze niestety nie da sie go pozbyc skutecznie ;/ Podobno jak juz ktos go ma to na cale zycie, mozna ewentualnie troche zmniejszyc, ale tez bez szalu ;/

Avatar użytkownika
timoen85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 cze 2013, o 09:38
Lokalizacja: Kraków

Re: cellulit

Postprzez Hugme » 17 lip 2013, o 09:56

Ja postawiłam na dietę i sport. Staram się jak najwięcej ruszać, chociaż mam pracę siedzącą i tylko wieczorami czy w weekendy mogę trochę pojeździć na rowerze czy iść na basen. W tym przypadku trzeba trochę cierpliwości, bo cellulit nie zniknie z dnia na dzień. Jeśli ktoś chce szybko i skutecznie pozbyć się skórki pomarańczowej to najlepiej wybrać zabieg med. estetycznej. :-)
Hugme
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 lip 2013, o 11:25

Re: cellulit

Postprzez Olka » 17 lip 2013, o 14:19

Kupiłam sobie na jakiś zakupach grupowych masaż boa na cellulit ( 5 masaży), reklamowali że to dobre na cellulit ale byłam już dwa razy i nie wydaje mi się żeby to cokolwiek pomogło. Na pewno ten masaż jest zdrowy na nogi ale na cellulit raczej nie pomaga.
Olka
 

Re: cellulit

Postprzez ania82 » 17 lip 2013, o 20:32

jak dla mnie najlepsze są kosmetyki oriflame z serii Perfect Body, znajdziecie m.in. scrab, żel, krem oraz serum przeciwcelluitowe, a wstępując do klubu będziecie mogli taniej kupować takie kosmetyki, na początku każdy dostaje 23% rabatu - więcej informacji znajdziecie na tej stronie SPAM

Ostatnio edytowano 17 lip 2013, o 21:06 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
ania82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 15:19

Re: cellulit

Postprzez Szarotka.Redcart_pl » 18 lip 2013, o 15:23

Do kosmetyków tej firmy nie mam zaufania i stąd też moja negatywna opinia. Na cellulit tylko kosmetyki naturalne oraz dużo ruchu,aktywności fizycznej. Bardzo dobrze wpływa na to basen,tak słyszałam.
Szarotka.Redcart_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 15:08

Re: cellulit

Postprzez Maddy_lena » 19 lip 2013, o 15:55

Ruch przede wszystkim, basen też swoje robi, a ja dużo się nasłuchałam od przyjaciółki o bańce chińskiej - ponoć to świetna metoda na cellulit. Ona to łączy jeszcze z peelingiem. Może na zmianę basen, jakiś fitness i co pewien czas masaż bańką...? Kumpela jest z Wrocławia, chodzi tam do fantastycznego masażysty gdzieś na pl. Solidarności i tam podłapała tą bańkę. Męczy mnie strasznie żebym spróbowała. Póki co się opieram :), ale to ponoć super sprawa :)
Maddy_lena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 lip 2013, o 12:09
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]