cellulit

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: cellulit

Postprzez flyght » 10 paź 2023, o 13:25

Zajrzyj na www-facebook-com/StudioFiguraWawer i tam możesz skonsultować się w sprawie redukcji tkanki tłuszczowej z brzucha. Przyjmują niezależnie od wieku oraz aktualnej wagi klientki i proponują krótkoterminowe lub długoterminowe rozwiązania, w tym pakiety zabiegowe, masaże, eliminację cellulitu, usuwanie tkanki tłuszczowej z brzucha, a to zaledwie początek możliwości.
flyght
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 2 lut 2023, o 13:33

Re: cellulit

Postprzez malwiniak » 1 lis 2023, o 22:03

Przy cellulicie u mnie spraidził sie Olejek Busajna, zamawiam w sklepie Pachnaca Kraina
malwiniak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 25 paź 2023, o 23:52

Re: cellulit

Postprzez jschaefer » 6 gru 2023, o 16:30

Słyszeliście o zastosowaniu lasera diodowego? Pomaga on w leczeniu różnego rodzaju blizn np. potrądzikowych. Laser daje efekt odmłodzenia, wygładzenia skóry, spłycenia zmarszczek i wyrównania kolorytu skóry. Likwiduje przebarwienia słoneczne lub pojawiające się z wiekiem na powierzchni skóry.

Avatar użytkownika
jschaefer
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 gru 2023, o 16:27
Lokalizacja: Gdynia

Re: cellulit

Postprzez Cesme » 28 gru 2023, o 12:00

nie musisz mieć nadwagi żeby mieć cellulit, wystarczy spora ilość tkanki tłuszczowej odkładająca się w tym miejscu, wtedy tylko redukcja, cellulit wynika wyłącznie z tłuszczu, dobre nawodnienie może delikatnie pomóc ;)

Poza tym dobrze jest kupić sobie jakiś profesjonalny kosmetyk, regularne stosowanie rónież moze dać dobre rezultaty
https://sklep.kosmoprof.pl/pl/menu/piel ... a-161.html

Od siebie polecam balsam do ciała od Selvert ;)
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: cellulit

Postprzez mandzia » 30 sty 2024, o 00:03

Olejek Busajna pomaga i na cellulit, rozstępy czy zmarszczki. skóra i nawilzona i jak wyprasowana
mandzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 sty 2024, o 23:59
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]