Cellulitowy koszmar

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez monikalip » 2 paź 2014, o 11:13

Do niedawna też przeżywałam swój koszmar z cellulitem. Wygładał strasznie- przeczytałam gdzieś, że algi świetnie się sprawdzają w walce z pomarańczową skórką. Dostałam algi mikroorganiczne bez problemu w sklepie internetowym i zaczęłam swój eksperyment, robiłam sobie z nich okłady- i juz po kilku stosowaniach zobaczyłam widoczne zmiany. Mój cellulit cały czas się zmniejsza :D
monikalip
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 11:02

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez majasosna » 22 paź 2014, o 09:53

Witam.
Ja też stosuję algi i jestem nimi zachwycona- uznaję tylko naturalne kosmetyki, bez chemii i sztucznych parabenów- wybieram tylko to, co sprzyja naturze. Koleżanka poleciła mi algi na cellulit- pierwsze efekty zauważyłam już po kilku zabiegach-moja pomarańczowa skórka znacznie sie zredukowala. wyprobujcie :)
majasosna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 paź 2014, o 09:50

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Soniaa » 28 paź 2014, o 16:49

Dla mnie najlepszy na cellulit jest sport - bieganie, fitness, pływanie, i każda z nas może mieć piękne i gładkie ciało. Plus oczywiście zdrowe odżywianie.

Soniaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 paź 2014, o 16:43

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez K-Katerina » 29 paź 2014, o 15:46

O tak - trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Bardzo ważna jest też zdrowa dieta.

K-Katerina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 paź 2014, o 15:43

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez RoseNails_pl » 12 lis 2014, o 17:15

Dokładnie tak,jeżeli połączysz trening z dietą to na pewno uzyskasz efekty na które nie trzeba będzie długo czekać. Chyba większość z nas przez to przechodziła.
RoseNails_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 12:30

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Jolly » 21 lis 2014, o 14:33

Ja sama skorzystałam z zabiegu medycyny estetycznej, a właściwie z lipo lasera :) Zabieg był bezbolesny i nieinwazyjny.
Dzięki niemu pozbyłam się zbędnego tłuszczyku, a moja skóra nie wygląda jak pomarszczona pomarańcza :happy Teraz, żeby zachować odpowiednią sylwetkę często jeżdżę na moim ukochanym rowerze, który kupiłam w tym roku... I oczywiście piję dużo wody i zdrowo się odżywiam :ok:
Jolly
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 lis 2014, o 15:13
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]