Cellulitowy koszmar

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Cellulitowy koszmar

Postprzez Aneta 07 » 14 gru 2012, o 17:01

:rower Ja stosuje drenafast w żelu. Stosuje go już przez 3 tygodnie i efekty są . Jestem zadowolona. Ponadto dużo ruchu spacer :piesek to tak na dodatek. :rower
Aneta 07
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 14:22

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Babeczkowa_ewa » 18 gru 2012, o 10:36

Dobrze jest poznać wroga, z którym chce się walczyć ;-) Ja za pół roku wychodzę za mąż, chciałabym więc, aby do tego czasu moje ciało wyglądało idealnie :D Zaczęłam od przeszukiwania portalu o zdrowiu i urodzie, gdzie znalazłam interesujący artykuł o cellulicie, później doszukałam jeszcze taki na temat diety antycellulitowej i uzbrojona w tę wiedzę ruszyłam do dietetyka i do klubu fitness :D Mam nadzieję, że efekty będą zaskakująco dobre :)
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez depestele » 18 gru 2012, o 10:51

Ja się już ze swoim celulitem pogodziłam. Nie jestem wstanie go w żaden sposób zredukować. Oczywiście ćwiczę regularnie na siłowni, ale to nic nie daję. Teraz chodzę tam tylko po to, żeby poprawić swoją wydolność fizyczną.
depestele
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 gru 2012, o 10:42

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez kukilka » 4 lut 2013, o 18:18

Żeby pozbyć się cellulitistu trzeba po pierwsze zmienić dietę (więcej warzyw i wody mineralnej) , wprowadzić więcej ruchu i odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne. Ja np. używam peelingu z kawy, która ma działanie antycellulitisowe i oleju rzepakowego, który dzięki witaminie E ujędrnia i wygładza skórę :)
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez bettti86 » 5 lut 2013, o 10:02

ja nie walczę z cellulitem....tzn nie zwracam na niego tak bardzo uwagi jak inne dziewczyny...wiem, że jest ale staram się unikać dogłębnych badań w stylu "jak źle już jest" piję codziennie minimum 1,5 litra wody mineralnej i wiem, ze to na pewno coś pomaga, ale koleżanka mówiła mi też, ze taki krem marki Elancyl na cellulitis też jest dobry i daje szybkie efekty
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez sabcia56 » 15 lut 2013, o 23:39

Ja na walkę z tym dziadostwem to polecam błoto i żel wyszczuplający marki GUAM, można kupić na www.ciao.pl czy www.guam24.pl Fakt, że nie należy do najtańszych, ale wydatek się opłaca. Efekt widoczny już po pierwszym zastosowaniu- skóra delikatniejsza i gładsza w dotyku. Oczywiście walcząc z tym cholerstwem trzeba trzymać się diety i pić dużo wody niegazowanej.
sabcia56
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 23:39

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez bettti86 » 18 lut 2013, o 09:55

ja polecam pić dużo wody mineralnej ;) to na prawdę przynosi efekty ;) przynajmniej u mnie się sprawdza...oczywiście balsamuję nogi, ale niczym specjalnym na cellulit
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez katerin » 20 lut 2013, o 14:07

Polecam bańki chińskie! W tamtym roku stosowałam co drugi dzień przez 2 miesiące - efekt genialny! Niestety wszystko co dobre i daje jakieś efekty wymaga systematyczności oraz poświęcenia temu trochę czasu. Taki masaż ud i pośladków zajmował mi około 40 minut :/ w niewygodnej stojącej pozycji, żeby nie pobrudzić wszystkiego tłustą oliwką. Oczywiście jak zobaczyłam super efekty (prawie niewidoczny cell) zaprzestałam masaży :angrywife , które były jednak dla mnie trochę męczące, mija rok, wracamy do punktu wyjścia...czas poszukać leżących gdzieś pod łóżkiem baniek...
Także szczerze polecam , to była jedyna rzecz, która mi pomogła, a stosowałam chyba każdą możliwą (domową). Czasochłonne ale skuteczne.

katerin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 lut 2013, o 13:50

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez PychaxD » 4 kwi 2013, o 13:16

Dobra, nie ma co się oszukiwać - wiosna przyszła mimo tej aury - zaczynam brac się za siebie. Najbardziej zależny mi na pozbyciu się tego okropnego cellulitu. Dlatego w grę wchodzą: spacerki, może niebawem rower, czasem basen, do tego dieta i łykanie detocellu. Taki mam plan:)

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Aleksandra Samoś » 4 kwi 2013, o 19:40

Powinnaś dodać do tego jakieś ćwiczenia to przyśpieszysz proces ;) Sam spacer też jest dobry i jesli patrzysz długoterminowo to okey a gdybyś chciała przyśpieszyć ten proces to włącz ćwiczenia do tego ;)

Do 12 Kilogramów W Miesiąc --> foreverslim.pl
Aleksandra Samoś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 09:38

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez tuptek84 » 4 kwi 2013, o 20:59

Gatta wymyśliła coś takiego http://zatarra.pl/product-pol-147-Gatta ... 50DEN.html

ale czy to jest rozwiązanie? Myślę, że warto pomyśleć o basenie i siłowni;)
Avatar użytkownika
tuptek84
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 12:07

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez PychaxD » 4 kwi 2013, o 21:08

łatwo powiedzieć trudniej zrobić... Moja największa wada- brak samozaparcia jeśli chodzi o systematyczne cwiczenia...
Ale spróbuję ile będę mogła. Może działając też od wewnątrz deocellem niebawem będzie widać jakieś efekty:)

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez allison » 9 kwi 2013, o 16:25

Ja właśnie rozpoczynam walkę z pomaranczową skórką i zbędnymi kilogramami.Kupiłam już bańki chińskie, krem na cellulit, jeszcze potrzebne mi są jakieś tabletki i do dzieła! Oczywiście zamierzam również ćwiczyć i zmienić dietę.wierzę ze w końcu mi się uda.Dołączycie :)?
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez PychaxD » 10 kwi 2013, o 13:51

Będziemy się wspierać:) Mówisz że brakuje Ci jeszcze tabletek a ja od tabletek zaczęłam i jak na razie to tylko detocellowi jestem wierna (bo jeśli chodzi o dietę to te wczorajsze ptasie mleczko...)

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez allison » 11 kwi 2013, o 00:07

No ja się jeszcze nie zdecydowałam na tabletki. Długo stosujesz detocell? Bo widziałam jakąś promocję ostatnio na niego i jest to jeden z tych preparatów który biorę pod uwagę. Nie wierzę w cudowną moc tych specyfików, ale sądzę że mogą dać organizmowi kopa do wydajniejszej pracy i przyspieszyć trochę spalanie tłuszczu (to zdanie mojego kolegi, miłośnika siłowni i odżywek, ale ja aż tak drastycznych środków stosować nie zamierzam:) ).
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez PychaxD » 11 kwi 2013, o 08:31

Ja dopiero zaczynam, biorę go może od tygodnia. Tylko ja mam ten aqua - on nie jest od spalania tłuszczu jako taki tylko od usuwania nadmiaru wody z organizmu no i tak ogólnie przyspiesza metabolizm skóry. Ale jak np masz ten tłuszczowy cellulit i ogólnie jesteś nastawiona na stratę kilogramów to wiem, że mają na to inny rodzaj detocellu, co się bierze rano i wieczorem, bodajże slim efekt czy coś takiego:) Co do tego czy działa, czy nie, to na razie nic nie mogę powiedzieć, ale wierzę powszechnym opiniom, że będzie dobrze:)

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez allison » 14 kwi 2013, o 23:33

Sauna jest świetna, ale ja niestety nie mogę korzystać, bo już zaczęły mi wychodzić pajączki na nogach. A cellulit i pajączki to trochę zbyt wiele jak na mnie ;)
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez bluszcz » 15 kwi 2013, o 08:25

Powiem Wam jedno - najbardziej, trwale i najskuteczniej pomagają ćwiczenia. Ja co prawda nie mam z tym dużego problemu, ale tylko i wyłącznie ćwiczenia są w stanie pomóc. Żele, kremy i inne wynalazki mogą tylko wspomóc ten proces. Niestety, jak chce się mieć ładne nogi, to trzeba trochę się spocić i namęczyć. Ale za to, jak już efekty będą, to można powiedzieć, że tylko dzięki sobie się udało dojść do perfekcji. I zadowolenie i duma są o wiele większe.
bluszcz
 

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez marcelinka » 15 kwi 2013, o 09:51

Po ciąży i nie tylko najlepsza jest zbilansowana dieta i ćwiczenia. Te dwie sprawy muszą się uzupełniać.
marcelinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 09:36

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez allison » 17 kwi 2013, o 23:14

Zgadzam się z Wami w 100%. Bez diety i ćwiczeń nic nie osiągniemy. Ale kremy i tabletki mogą pomóc chociażby w ujędrnieniu skóry, a to również bardzo istotne. Może macie jakieś sprawdzone ćwiczenia? Albo na same nogi, albo takie na wszystko :D? Bo mój cellulit porozkładał się równomiernie w zasadzie wszędzie...
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez bluszcz » 18 kwi 2013, o 08:03

Dokładnie marcelinka

allison najlepiej ćwiczyć na całe ciało. Spróbuj zestawów ćwiczeń Ewy Chodakowskiej.
bluszcz
 

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez allison » 19 kwi 2013, o 16:10

Próbowałam już ćwiczyć z Ewą.Niestety po 15 minutach moje kolana nie wytrzymują.Potrzebuję ćwiczeń które są bezpieczniejsze dla stawów. Kupiłam sobie za to tabletki żeby się trochę wspomóc i zaczęłam biegać (no dobra..truchtać ;).
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Ewita » 23 kwi 2013, o 17:02

Hej! Małymi krokami udaje mi się zwalczyć cellulit, chodzę co drugi dzień na basen, jem dużo warzyw i skusiłam się na tabletki Detocell Slim Effect, których efekty widzę już po 3 tygodniach - skóra znacznie lepiej wygląda. Szczerze polecam. Pamiętajcie o systematyczności!:)
Ewita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 13:43

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez sandraEM » 25 kwi 2013, o 01:22

hej

Jak przeczytałam temat to aż mi mój cellulit się przypomniał. Szczerze to walczyłam z nim bardzo długo - kremy, maści itd. - nie pomagają! Ale w końcu trafiłam na specjalistę który mi pomógł w pozbyciu się skórki pomarańczowej. Teraz napiszę Wam tak: uda są piękne, ujędrnione i pupa stercząca :P Nie mam figury klepsydry ale jestem bardzo zadowolona. Jego motto to "Moją specjalnością jest Wasza uroda" - Pan masażysta ( Bartek ) robi cuda. Wcześniej korzystałam z masaży ale nikt tak mi nie pomógł jak on. Swoją postawą do zawodu pokazuję że kocha to co robi. Zna się na tym i szczerze Wam polecam. Przetestowałam kremy i inne specyfiki, wydałam kasę w błoto i nic zero poprawy. Polecam z całego serca i z ud :-D Kontaktujcie się z Bartkiem na e-mail bartuskowalski@gmail.com lub dzwońcie do gabinetu masażu 530 733 691. Ma opcję dojazdu do domów - WARSZAWA, Ja byłam u niego kilka razy a aktualnie zapraszam go do siebie.
sandraEM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 kwi 2013, o 00:58

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez allison » 26 kwi 2013, o 13:05

Ja zauwazylam, ze schodzi ze mnie woda i więcej piję. Trochę zaniedbalam ostatnio ćwiczenia, ale popracuje nad tym. Dobrze, że zaczyna się sezon salatkowy to i ze zdrowym odżywianiem będzie mniejszy problem.W wakacje zakładam bikini!
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]