Cellulitowy koszmar

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez miolko » 26 kwi 2013, o 16:56

Od zawsze miałam problemy z cellulitem i lekką nadwagą, w tym roku postanowiłam pozbyć się tego niechcianego przyjaciela ;) zapisałam się do klubu Wellness na ćwiczenia, jeżdżę rowerem do pracy, dużo biegam, pływam w Parku Wodnym, początkowo powoli waga ruszyła, teraz jets coraz lepiej, ale najbardziej cieszy mnie to, że zniknął cellulit! dzięki pobudzeniu krążenia i zmianie trybu życia :)
miolko
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 17:16

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Tusia » 29 kwi 2013, o 00:15

Allison piszesz ze schodzi z Ciebie woda, czyli ze masz cellulit wodny ? Takie tabletki na cellulit kupilas sobie ? Bo bedac w aptece powiem szczerze ze mialam metlik w glowie jaki preparat wybrac..
Tusia
 

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Biopiekno_pl » 29 kwi 2013, o 14:17

Do walki z cellulitem polecam antycellulitowy Olejek z 10 Ajurwedyjskich Ziół KHADI. Olejek jest specjalnie sformułowany, aby stymulować metabolizm w poszczególnych warstwach skóry. Dzięki temu rozpuszcza tłuszczu i usuwana toksyny. To połączenie ziół przyczyni się do wygenerowania ciepła dla prawidłowego obiegu krwi w dotkniętych przez cellulit obszarach naszego ciała. Rozpuści i usunie nadmiar tłuszczu oraz toksyny z wnętrza komórek. Regularne masaże przy użyciu tego olejku uaktywnią nasz system limfatyczny, aby tłuszcz i toksyny mogły zostać usunięte na zewnątrz.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.
Biopiekno_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 19:14

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Kolaboracja » 29 kwi 2013, o 15:39

Nawet najdroższe, najbardziej wychwalane kosmetyki bez diety i aktywności fizycznej sobie nie poradzą!!! Ja staram się być aktywną, chodzę na zumbę, jem jak najzdrowiej, wiadomo, czasem nie jestem w stanie sobie odmówić jakiś grzeszków, a wieczorem wsmarowuję serum Bielendy Pomarańczowa skórka, jest na pewno lepsze niż te termoaktywne od Eveline. Teraz nawet na profilu Bielendy walczą z cellulitem i konkurs jest, ale to jak ktoś chce to niech sobie zajrzy: https://apps.facebook.com/celluloid_bielenda/game
Kolaboracja
 

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez PychaxD » 6 maja 2013, o 17:26

no właśnie - uzupełniać. Ruch, dieta i suplementu-wspomagacze:)
i ja z takiego założenia wychodzę, dlatego ten swój detocel traktuję jako wspomagacza i napęd do działania;p (jak mam tablety i skoro już je biorę to mam motywację do wykonywania jakiś tam ćwiczeń - bo inaczej to byłoby ciężko;p)

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Ewita » 28 maja 2013, o 15:11

Ruch zawsze jest najważniejszy w trakcie odchudzania i walki z cellulitem, jednak warto podeprzeć się jakimś dobrym suplementem :) :D
Ewita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 13:43

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Tusia » 31 maja 2013, o 13:23

Ewita napisał(a):Ruch zawsze jest najważniejszy w trakcie odchudzania i walki z cellulitem, jednak warto podeprzeć się jakimś dobrym suplementem :) :D


Zgadzam się ! Dodałabym też posiłkowanie się masażerem albo bańkami. Co do suplementu Detocell Aqua u mnie w trakcie użytkowania, zobaczymy jakie efekty przyniesie.
Tusia
 

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Ewita » 31 maja 2013, o 22:56

Słyszałam pozytywne opinie! Ja mam ostatnio opuchnięte nogi, więc może po Detocellu Slim Effect skuszę się na Aqua!:)
Ewita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 13:43

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Tusia » 8 cze 2013, o 16:20

A czym się sugerowałaś wybierając tą formę Slim Effect ?
Tusia
 

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez brunecia » 11 cze 2013, o 12:32

ja smaruje sie kremami na cellulit, masuje uda i pupe masazerem i banka chinska. staram sie pic 1,5l wody+zielona+czerwoną herbatkę.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Zatori » 12 cze 2013, o 07:48

Z walką z cellulitem bardzo pomagają specjalne buty, które w czasie chodzenia stymulują mięśnie ud i posladków, co w rezultacie poprawia krążenie i obieg limfy. Buty te dostępne są pod nazwą Walk Fit i mają specjalnie wyprofilowaną okrągłą podeszwę.
Zatori
 

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Tusia » 12 cze 2013, o 19:12

Względem wydalania nadmiaru ilości wody z organizmy - wczoraj na ćwiczeniach podsłuchałam że koleżanki robią mix do picia - woda + dużo cytryny + pieprz - ma pobudzać diurezę. Słyszała któraś z was o tym ?

A co do cellulitu - to mój domowy zestaw antycellulitowy, gąbki nie umieszczam na zdjęciu bo już mało estetyczna i higieniczna ;P
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Tusia
 

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez allison » 19 cze 2013, o 17:13

Ja piję wodę z cytryną. Mój cellulit nie jest wodny, ale chyba te tabletki zawsze tak działają i eliminują nadmiar płynów. Muszę znowu stosować kawową maskę no i przekonać się do masażu bańką. Dzisiaj byłam na zakupach i przytargałam całą siatę warzyw i owoców. Teraz jest idealny czas jeśli chodzi o dietę.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez niam » 26 cze 2013, o 20:27

Ja osobiście na cellulit polecam rollmasaż - naprawdę pomaga, efekty widoczne już po 10 masażach. Wydaje mi się, że w większości miast są salony z taką właśnie usługą - wystarczy poszukać. :)
Avatar użytkownika
niam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 cze 2013, o 19:24
Lokalizacja: Neverland

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Gumkadowlosow » 27 cze 2013, o 18:30

ja walczę z cellulitem na udach, resztę ciała mam ok. wydaje mi się, że trzeba na neigo przypuścić zmasowany atak :> tzn i balsamy/żele i masaże różnymi tam przyrządami, ale i np jakieś wspomagacze typu figura forever - niby tylko herbata, ale ma kolagen, na dłuższą metę poprawia stan skóry i wyrabia nawyk picia większej ilości płynów, co wszystkei wiemy, też jest bardzo ważne
Gumkadowlosow
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2 lis 2012, o 18:44

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez allison » 29 cze 2013, o 18:03

A tak! wspomniany rollen naprawdę pomaga! Chodziłam dwa razy w tygodniu i były efekty. Ale trzeba to robić regularnie i na rezultat trzeba długo czekać. Ale jak któraś ma możliwość to warto dorzucić do zabiegów na cellulit.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Pomarańczka » 18 lip 2013, o 11:00

Moje kochane, na cellulit odkryłam niesamowity sposób. BASEN!!! W ciągu miesiąca chodziłam 2 razy w tygodniu i już widzę zmiany. Dodam, że nie używam przy tym żadnych kremów, pastylek ani innych metod zapobiegawczo - naprawczych :P
Pomarańczka
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 10:45

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez karola86 » 19 lip 2013, o 11:53

na cellulit najlepsza jest jazda na rowerze!
karola86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 17:21

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez n4tasha » 23 lip 2013, o 11:28

zgadzam się z karola86! jeździłam na rowerze zaledwie miesiąc ( średnio kilka razy w tygodniu) i cellulit zniknął! polecam! :)
n4tasha
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 16:47

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Tusia » 23 lip 2013, o 15:30

O to ciekawe spostrzeżenie!.
Jeśli któraś chciałaby spróbować z tabletkami bez wydawania kasy można wziąć udział w konkursie i wygrać detocell slim
SPAM

Ostatnio edytowano 23 lip 2013, o 15:56 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: miejsce na konkursy jest gdzie indziej
Tusia
 

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez allison » 26 lip 2013, o 12:53

Ja jestem z siebie niesamowicie dumna, bo przekonałam się do biegania i prawdę mówiąc zaczyna mi brakować codziennej aktywności, więc co wieczór muszę coś da siebie zrobić. A jeszcze jak zobaczyłam ile osób wieczorami biega, jeździ na rolkach rowerach to aż głupio siedzieć mi w domu.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Kejti » 29 lip 2013, o 22:46

Na to paskudztwo pomoże jedynie sport. Dużo sportu. Kosmetyki dają krótkotrwały efekt i są mega drogie. A bieganie? Super efekt i ... za darmo :witch
Kejti
Miła Kobietka
 
Posty: 72
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 22:55

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez sialala » 31 lip 2013, o 22:11

Sport jak najbardziej :) i zdrowa dieta, zero słodkich, gazowanych napojów, kawy, papierosów itd. Mi dodatkowo pomógł Detocell Slim - po rozpoczęciu stosowania znikanie nabrało tempa.
sialala
 

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez allison » 4 sie 2013, o 22:12

A i wiecie co, z tym rowerem to jakaś dziwna sprawa. W zeszłym roku postanowiłam, że zamiast tramwajem będę jeździć do pracy na rowerze. Więc co drugi dzień godzinę spędzałam na dwóch kółkach i nie zauważyłam żadnej zmiany. Nie chodzi mi tylko o cellulit. Dlatego teraz uznałam, że muszę zastosować radykalne środki. Chyba odkurzę płyty Chodakowskiej...:P
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Tusia » 5 sie 2013, o 12:35

Może to kwestia organizmu, mojej koleżance rower bardzo pomógł w walce z cellulitem. To była aktywność którą dołożyła do środków które stosowała wcześniej od paru tygodni.
Tusia
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Babcia, Bing [Bot]

cron