Cellulitowy koszmar

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez JolaR » 6 sie 2013, o 18:45

allison napisał(a):A tak! wspomniany rollen naprawdę pomaga! Chodziłam dwa razy w tygodniu i były efekty. Ale trzeba to robić regularnie i na rezultat trzeba długo czekać. Ale jak któraś ma możliwość to warto dorzucić do zabiegów na cellulit.


Poszłam raz na roolmasaż, po pierwszym razie miałam nieźle obolałe mięśnie. Przymierzam się, żeby chodzić regularnie, ale może w zimie, teraz stawiam na darmowy sport na świeżym powietrzu.
JolaR
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 19:32

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez JolaR » 6 sie 2013, o 19:18

JolaR napisał(a):
allison napisał(a):A tak! wspomniany rollen naprawdę pomaga! Chodziłam dwa razy w tygodniu i były efekty. Ale trzeba to robić regularnie i na rezultat trzeba długo czekać. Ale jak któraś ma możliwość to warto dorzucić do zabiegów na cellulit.


Poszłam raz na roolmasaż, po pierwszym razie miałam nieźle obolałe mięśnie. Przymierzam się, żeby chodzić regularnie, ale może w zimie, teraz stawiam na darmowy sport na świeżym powietrzu.


Dodatkowo realizuję misję na slanku, świetny portal.
JolaR
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 19:32

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez katiii3 » 19 sie 2013, o 21:40

Siłownia i jazda na rowerze są skuteczne :)

http://www.secretdeluxe.com.pl - Luksusowa Sauna w Bielsku
katiii3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 15:56

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez allison » 22 sie 2013, o 14:55

Najważniejsza jest systematyczność. Widzę po sobie, że odkąd zaczęłam regularnie ćwiczyć, robić masaże, zdrowo się odżywiać to w końcu widać efekty. A wystarczyło tylko kupić tabletki, żeby się zmobilizować...
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Tusia » 25 sie 2013, o 19:15

Fakt tabletki potrafią być dobrą motywacją !
Tusia
 

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez brukselka » 3 wrz 2013, o 11:49

Sauna jest super do oczyszczenia organizmu. Zawsze marzyłam o saunie w domu, ale na razie muszą wystarczyć mi wanny z hydromasażami . Ale nie powiem przy najbliższym remoncie pomyślę o fińskiej saunie. Słyszałam, że w 5000 można sie zmiescić.

Ostatnio edytowano 3 wrz 2013, o 12:03 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum
brukselka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 14:01

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Tusia » 4 wrz 2013, o 13:39

Abstrahując od treści reklamowych zastanawiałam się, na ile jacuzzi jest dobrym rozwiązaniem, w sumie gwarantuje masaż. O ile byłoby to regularne to pewnie kolejny dobry sposób do dopisania do listy.
Ponadto przy cellulicie wodnym dobrze jest spożywać i szukać preparatów z wyciągiem z morszczynu, który stymuluje przemianę materii, reguluje trawienie i ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej. Istotny w walce z cellulitem jest również wyciąg z korzenia pokrzywy zwyczajnej.
Tusia
 

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Dariasp » 17 paź 2013, o 21:53

SPAM Cóż nie ma jednej najbardziej skutecznej metody. Niestety z cellulitem należy walczyć na wiele sposobów: ćwiczenia, dieta, odpowiednia ilość wody, masażę- endermologia, bańka czy masaże ręczne itd itd. I pamietajmy drogie Panie cellulit nie jest tym samym co cellulitis :D

Ostatnio edytowano 17 paź 2013, o 22:47 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie śmiecić forum

Dariasp
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 paź 2013, o 21:39

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez MarianAna » 6 lis 2013, o 11:30

Kremy to tylko częściowo mogą pomóc. Ja nadal opcjonuję, że najbardziej skuteczne jest robienie tego z głową, czyli uprawianie sportu. Słyszałam też, że warto jest np. brać prysznic naprzemiennie zimną i ciepłą wodą, ale i tak sport oraz stosowanie suplementów jest najbardziej wskazany. Najlepsze w sporcie jest to, że nie musi być sezonowy. Jeśli w wakacje biegamy po dworze, to przecież w zimę, możemy się przenieść do pomieszczenia.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez mery » 26 lis 2013, o 20:12

Boję się grudnia... Boję się, że zaraz wróci cellulit już teraz czuje rozleniwienie i jeszcze zbliżające się święta.... uuu... a jak jest u Was? Któraś podziela mój strach...?

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez mery » 30 gru 2013, o 22:37

I jak tam u Was? Coś się zmieniło, jakaś dieta cud weszła w ruch?

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez jovita » 17 sty 2014, o 21:05

Ja jestem załamana bo mam dość długą walkę z cellulitem. Dawno temu przy wzroście 173 ważyłam 54 kg i miałam jędrne ciało, nawet paseczek cellulitu mnie nie naznaczył. Po urodzeniu synka, który ma już prawie 5 lat cały czas kombinuję (no w sumie 2 lata intensywnie)- dieta, ruch w postaci głównie aerobicu- codziennie po 1h oprócz weekendów, troszkę kremów i rezultaty takie sobie :> W zeszłym roku byłam w Spa- miałam karnet w cenie hotelu do wykorzystania i powybierałam różne zabiegi i miałam pamiętam jeden dobry zabieg, który aby jego rezultaty były dobre trzeba go było powtarzać regularnie, a ja go wzięłam tylko raz i chyba to było body wrapping, bo z tego co teraz wszędzie czytam to on ma najlepsze rezultaty w bardzo krótkim czasie. Przeczytałam w związku z tym cały prawie blog cellulitowo.pl, zaintrygowały mnie efekty, czuję się zachęcona do przetestowania sposobu wraz z zakupem wspomagaczy na SPAM. Dam znać o efektach.

Ostatnio edytowano 18 sty 2014, o 09:34 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
jovita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 18:27

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Mysienkaaa » 5 lut 2014, o 14:20

Jest dużo kremów na cellulit, trzeba raczej uruchomić ćwiczenia, które ujędrniają skórę plus oczywiście sauna.
Mysienkaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 lut 2014, o 13:59

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez cotton » 6 lut 2014, o 13:59

Cellulit jak każda z nas wie to nic innego jak nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, występujące razem z obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej. Obrzęk tkanki podskórnej tkanki tłuszczowej to wynik nagromadzenia substancji toksycznych w komórkach. Diety odchudzające są nieefektywne, gdyż to nie tłuszcz odkłada się w komórkach ale woda i toksyny.
Profesjonalnie podchodząc do problemu należy sprawdzić za pomocą kliszy termograficznej, która zobrazuje stan tkanki podskórnej oraz określi stopień zmian. Ma to znaczenie z tego powodu, że cellulit można skutecznie zwalczać wtedy, kiedy zmiany nie osiągną stadium 3 i 4.Cellulitu nie należy bagatelizować nawet jeżeli nie zdążymy zareagować odpowiednio wcześnie. Tak na prawdę żadne tabletki nie pomogą ani też cudowne balsamy. Możemy bowiem powstrzymywać lub opóźniać dalsze postępowanie zmian, które mają znaczenie nie tylko estetyczne, ale także zdrowotne.
Ja polecam termografiię. Terapia staje się wyjątkowo precyzyjna, jeśli można dokładnie zaplanować metody i przebieg zabiegów i tym samym monitorować postęp terapii.
Polecam raczej znalezienie ośrodka medycznego, który pomoże pozbyć się problemu. Terapia powinna łączyć medycynę naturalną oraz technologię medyczną w celu zwalczania tej najpowszechniej występującej choroby skóry i tkanki łącznej. Indywidualna dieta metaboliczna, terapia podciśnieniem, zjonizowanym powietrzem, terapia ciśnieniem dodatnim i ujemnym, terapia światłem lasera oraz krioterapia. Kremy i tabletki to ściema dlatego tak długo walczysz z cellulitem.
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Mariolkaboz » 14 lut 2014, o 11:21

Na cellulit to bardzo skutecznie prócz maści/kremów działa sport. Warto się poruszać. Ale nie tylko jest wiele składników naszej diety, które rewitalizują nasze ciało. Bardzo fajnie to wszystko wygląda, jeśli jest czynione systematycznie.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Martucha1 » 15 lut 2014, o 22:52

Też mam tego typu problem :angrywife Od początku roku wykupiłam sobie karnet do SPAM. Ćwiczenia pomagają ! :)

Ostatnio edytowano 15 lut 2014, o 23:06 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Martucha1
 

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez cotton » 16 lut 2014, o 22:47

przeczytałam w ostatnim czasie już chyba cały internet na ten temat. Podjęłam wyzwania i umówiłam się na wizytę do CM Vimed w Warszawie, bo ma najlepsze opinie. Czy miał ktoś może doświadczenia z walką z celluitem w sposób profesjonalny?
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Dżela1997 » 17 lut 2014, o 18:20

Hej mam problem z cellulitem ...:(
Mam 17 lat niedawno skończone ćw regularnie, jednak gdy spojrzę na moje pośladki mam łzy w oczach. Problem wygląda następująco, gdy stoję normalnie nie widac nic , jednak gdy chodzę lub gdy zacisnę pośladki to mój tyłek wygląda strasznie pełno nierówności. Słyszałam że to okres dojrzewania ale cos mi sie nie chce wierzyć :(

chce skorzystań z chińskich baniek czy ktoś ma inne sposoby ??

Ps Ratunkuuuu[/color][/color]
Dżela1997
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 12:28

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez Theila » 20 lut 2014, o 10:09

Nie wiedziałam, że chińskie bańki poprawiają stan skory, przy takim problemie. Ja po urodzeniu synka też miałam tylko na udach. Wyeliminowałam do minimum sól w posiłkach i od jakiegoś czasu używam Yoskine Body, mają peeling antycellulitowy do ciała. Jest teraz promocja na ich stronie, więc cena jest przystępna, żeby każdy mógł zaryzykować i sprawdzić. Według mnie warto.

SPAM

Ostatnio edytowano 20 lut 2014, o 11:49 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez lissa » 24 lut 2014, o 23:18

bez cwiczen to chyba nic nie wyjdzie...
lissa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 16:46

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez joasia007 » 25 lut 2014, o 19:04

ćwiczenia, plus zdrowa dieta, czasami też może jakiś masaż, zabieg, który pomoże utrzymać ciało w równowadze :) ja polecam pić ocet jabłkowy mętny rozcieńczony z wodą, a do tego jeść dużo kwaśnych rzeczy oraz otrębów :) mnie pomogło
joasia007
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 24 sty 2014, o 18:18

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez allison » 27 lut 2014, o 23:04

I jak dziewczyny? Są efekty po wcieraniu, uklepywaniu, masowaniu itp. :P? U mnie coraz lepiej, ale moje obżarstwo psuje wszystko i walka jest długa... ale do wakacji muszę się wyrobić.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez 1mpresja » 5 mar 2014, o 13:47

Efekty są :) Ja używam takiej rękawicy do masażu, stosuję naprzemienne prysznice... I wklepuję preparaty na cellulit. Lubię szczególnie koncentrat antycellulitowy Bielendy, sympatycznie się nazywa: "pomarańczowa skórka" :) i działa. Cellulit jakby się zmniejszył!
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez beatrycze77 » 10 mar 2014, o 12:44

Ja podchodzę z rezerwą do wszystkich zabiegów antycellulitowych - wydaje mi się, że najlepiej z tym wrogiem walczy się przez wprowadzenie diety i ćwiczenia na pośladki i uda :) Staram się ćwiczyć regularnie i widać efekty. I daję sobie sprawę, że celulit to naprawde upierdiliwy problem, szczególnie dla szczupłych dziewczyn, dlatego trzeba zacisnąć zęby i walczyć :)
beatrycze77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 mar 2014, o 10:50

Re: Cellulitowy koszmar

Postprzez cotton » 14 mar 2014, o 20:36

rower, rolki i automasaże polecam jeśli nie jest jeszcze za późno :)
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]