chłopiec albo dziewczynka

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

chłopiec albo dziewczynka

Postprzez mary_pink1664 » 8 sty 2013, o 18:35

Hej dziewczyny mam takie pytanie ja nie jestem zorientowana w tych sprawach... czy to prawda że poronienie może być spowodowane tym że organizm odrzuca płeć męska albo żeńska? chciałabym znać wasze zdanie... :?: :!: :?: :!:
mary_pink1664
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 21:11

Re: chłopiec albo dziewczynka

Postprzez kropeczka20 » 8 sty 2013, o 21:13

Hm, ale dokładniej o co Ci chodzi? Bo nie rozumiem.. A ją też jestem po poronieniu:-( .
kropeczka20
 

Re: chłopiec albo dziewczynka

Postprzez mary_pink1664 » 8 sty 2013, o 22:51

prawdopodobnie zdarza sie tak że twoj organizm jest nastawiony na to że mozesz miec np. tylko dziewczynki i gdy będziesz miała np. chłopca organiz odrzuca zarodek i w ten sposob dochodzi do poronienia... tak niedawno słyszałam. czy ktos wie czy to prawda? to jest straszne...
mary_pink1664
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 21:11

Re: chłopiec albo dziewczynka

Postprzez Ankara 25 » 8 sty 2013, o 22:57

nie kochana to nie jest prawda poronienie zdarza sie gdy zarodek sie nie utrzyma zagniezdzi sie zle zbyt lekko itd ale na pewno nie jest tak z ekonkretnie odrzucasz dziewczynki czy chlopcow takze spokojnie..znam dziewczyne ktora 8 razy poronila az woncu urodzila swoja wymarzona coreczka i tak bywa niestety:(
Ankara 25
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 14:41

Re: chłopiec albo dziewczynka

Postprzez Armigor » 9 sty 2013, o 18:18

Jest to możliwe jeżeli dochodzi do konfliktu krwi,np.gdy kobieta ma grupę ujemną a mėżczyzna dodatnią (ty ABrh- a on A+) ale w takich momentach powinno sie przyjąć imunoglobine i ciąża jest realna do donoszenia ale do poronień dochodzi jak pisała poprzedniczka z różnych powodów mi odkleiło się łożysko
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: chłopiec albo dziewczynka

Postprzez mary_pink1664 » 9 sty 2013, o 19:57

ja miałam tak że maleństwo mi sie nie rozwijało byłam w 6 tygodniu a na usg było takie jak w 4 tygodniu albo wcześniej było maluteńkie... no niestety tak sie zdarza mam nadzieje że następnym razem sie uda i będzie wszystko dobrze :) dziękuje wam za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie :kiss2
mary_pink1664
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 21:11

Re: chłopiec albo dziewczynka

Postprzez Armigor » 9 sty 2013, o 21:54

Ja nie fortunie dzwignęłam a po za tym byłam bardzo słaba miałam w domu maleńkiej dziecko
Które bardzo chorowało pól roku nie wiedzieliśmy czy wyzdrowieje w drugiej dobie życia był już dwa razy reanimowany teraz ma10 lat i jest płazem zdrowia do 8 tygodnia często ciąże schodzą :( zazwyczaj tym którzy by chcieli dziecka ,ale musimy byc silne
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: chłopiec albo dziewczynka

Postprzez Ernesta » 13 sty 2013, o 11:11

bez przesady,nie wierzę w takie bzdury,organizm nasz nie pozbyłby się dziecka na które sie czeka i którego bardzo się pragnie.

Ernesta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:54
Lokalizacja: warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]