Ciąża a Ślub

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Ciąża a Ślub

Postprzez desire92 » 18 mar 2012, o 19:41

Biorę ślub w lipcu a bardzo bym chciała zajść w ciąże już teraz, mam już suknię kupioną a boje się ze jak zajdę to się nie zmieszczę, w który miesiącu widać brzuch i czy mogę zrobić test ciążowy wcześniej niż w spodziewanym dniu miesiączki zęby był on wiarygodny ?
Avatar użytkownika
desire92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 19:11

Re: Ciąża a Ślub

Postprzez mandarynka88 » 19 mar 2012, o 10:46

hehe:) Brzuch w pierwszej ciazy podobno później wychodzi niż przy kolejnych. Ale nikt Ci nie powie , ze w tym tygodniu to będzie taki a taki. Zazwyczaj koło 4-5 miesiaca zaczyna być widać.

Ale do slubu zostało Ci juz całkiem mało. I może lepiej poczekać. I trymestr moze byc ciężki. I po co bać się spuchniętych nóg, nudności, zmęczenia , skoro można ten dzeń wykorzystać na maksa :drinkwine A teraz po prostu zacząc przygotownia-typu badania, zdrowa dieta :cooking więcej ruchu :rower

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mandarynka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14 mar 2012, o 14:55

Re: Ciąża a Ślub

Postprzez WeselneZaplecze » 20 mar 2012, o 10:32

Mam podobne zdanie jak koleżanka. Co prawda każda ciąża jest inna, ale zazwyczaj właśnie w pierwszym trymestrze mogą doskwierać zmiany nastroju i dyskomfort związany z samopoczuciem i nudnościami. A nie oszukujmy się, ale wesele do białego rana jest sporym wyzwaniem. Może warto jednak poczekać z tym do ślubu? :kwiatek
WeselneZaplecze
 

Re: Ciąża a Ślub

Postprzez mamajulci » 20 mar 2012, o 20:09

Dziewczyny mają rację. Jeśli chcesz czuć się dobrze podczas swojego najważniejszego dnia w życiu poczekaj z tą ciążą. Choc zapewne Twoj instynkt macierzyński da górę :baby
Zastanów sie jednak bo ciąża to nie choroba ale poważna sprawa. Przez całą ciążę możesz czuć sie zle, możesz miec stałe mdłości (niek oniecznie tylko przez pierwsze trzy miesiace), mozesz miec zgage co nie poprawia nastroju, a w najgorszym wypadku mozesz slub przelezec w szpitalu.
Ja osobiście byłam w ciazy podczas swojego wesela nawet o tym nie wiedzac, na szczescie kompletnie nie piłam alkoholu procz oczywiscie pierwszego kieliszka powitalnego. Na szczescie do 6 tygodnia ciazy nie miałam zadnych negatywynych objawow. Decyzja i tak nalezy do Ciebie.
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: Ciąża a Ślub

Postprzez desire92 » 20 mar 2012, o 22:36

No a jak już jest za późno ? Bo kochałam się z chłopakiem 2 razy w dni płodne.
Avatar użytkownika
desire92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 19:11

Re: Ciąża a Ślub

Postprzez aneczka_brie » 21 mar 2012, o 11:38

A ja bym się zastanowiła: co jest ważniejsze - sam ślub i zdjecia czy mienie potomstwa? Dla mnie odpowiedź byłaby jasna. Sukienke ZAWSZE można zmienić, poszerzyc, oddac u krawcowej cokolwiek!
Jeżeli chcesz dziecko, to nie czekaj :) :family

Avatar użytkownika
aneczka_brie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 mar 2012, o 11:35

Re: Ciąża a Ślub

Postprzez WeselneZaplecze » 21 mar 2012, o 14:06

desire92 napisał(a):No a jak już jest za późno ? Bo kochałam się z chłopakiem 2 razy w dni płodne.

To będzie tak jak chciałaś i pójdziesz do ołtarza z brzuszkiem! :kiss2 Nie martw się tak!
WeselneZaplecze
 

Re: Ciąża a Ślub

Postprzez mamajulci » 21 mar 2012, o 20:57

Tu nie chodzi o to co jest wazniejsze, slub czy posiadanie dzieciaczka. Zakladajac ze nie jest jeszcze w ciazy istatne jest to zeby czuła sie podczas slubu doskonale pod wzgledem psychicznym i fizycznym .
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: Ciąża a Ślub

Postprzez WeselneZaplecze » 22 mar 2012, o 14:51

Co ma być to będzie! :fallinlove A ja wygląda suknia ślubna? Bo w razie ewentualnej ciąży będzie trzeba pomyśleć czy uda Ci się w nią wcisnąć.
WeselneZaplecze
 

Re: Ciąża a Ślub

Postprzez Dawid2003_pl » 27 mar 2012, o 12:40

Test najlepiej robić właśnie w dniou spodziewanej miesiaczki. jeśli chodzi o sama ciąże to sukienke da się przerobic. Zwłaszcza, że do lipca to możesz być max w 4 miesiącu. Pamiętaj tylko, że kobiety różnie znosza ciąże więc może warto poczekać....
Dawid2003_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 20:08
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników