Piosenka od świadkowej

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Piosenka od świadkowej

Postprzez pateczka515 » 21 sty 2014, o 21:14

Witam serdecznie.
Moim problemem jest to że nie wiem jaką wybrać piosenkę żeby zaśpiewać dla mojego brata i jego przyszłej żonie na weselu,będę świadkową i z racji tego że uwielbiam śpiewać chciałabym zrobić im taką małą niespodziankę :) Pomóżcie wybrać mi coś odpowiedniego ;)) Wszystkie propozycje rozważę ;P

PateCzka ;d
Avatar użytkownika
pateczka515
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 20:57
Lokalizacja: Kętrzyn -Mrągowo

Re: Piosenka od świadkowej

Postprzez Jamelia » 21 sty 2014, o 21:21

a prosze bardzo ;) Ja bym chciała właśnie tą... ehh http://www.youtube.com/watch?v=pvs9z7qhNOc

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Piosenka od świadkowej

Postprzez pateczka515 » 21 sty 2014, o 21:25

Piękna piosenka ;) Ja myślałam nad tą - http://www.youtube.com/watch?v=Dzc1wqoE8Xk
Ania Szarmach-wybieram Cie ;)

PateCzka ;d
Avatar użytkownika
pateczka515
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 20:57
Lokalizacja: Kętrzyn -Mrągowo

Re: Piosenka od świadkowej

Postprzez Jamelia » 21 sty 2014, o 21:31

Ładna, bardzo ładna no i wokal dla kobiety więc bardziej pasuje :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Piosenka od świadkowej

Postprzez jka007 » 3 lut 2014, o 19:59

Przede wszystkim wybierz piosenkę, która im się podoba, a nie tobie.
Avatar użytkownika
jka007
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 19:50
Lokalizacja: Płock

Re: Piosenka od świadkowej

Postprzez redorange666 » 4 lut 2014, o 00:51

Z racji damskiego wokalu proponuję Ci to. Gwarantuję że będzie to najbardziej oryginalna piosenka jaką kiedykolwiek zaśpiewano na ślubie (j abyłbym bardzo zadowolony i mówię to poważnie).
http://youtu.be/Yfe2LUdidqo
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Piosenka od świadkowej

Postprzez dorotyna » 4 lut 2014, o 11:13

Jeszcze nie spotkałam się z taką dedykacją, super!! Myślę, że możesz tu wybrać jakąś "waszą" piosenkę - hit waszej młodości, utwór faceta, w którym obie się kochałyście, coś w ten deseń. Nie żeby zadowolić i oczarować wszystkich gości, ale właśnie sprawić przyjemność młodej mężatce ;)

dorotyna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 lut 2014, o 10:56

Re: Piosenka od świadkowej

Postprzez Panna_Mysia » 5 lut 2014, o 19:04

Ja proponuję przejrzeć playlistę przyszłej pary młodej. Zapytać, czy mają swoją ulubioną, jakąś szczególną piosenkę i ją zaśpiewać. Można również wybrać na pierwszy taniec jakiś piękny utwór i zamiast odegrać z płyty... zaśpiewać dla pary młodej. To byłby piękny prezent, ja bym była zachwycona.

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Piosenka od świadkowej

Postprzez pateczka515 » 24 lut 2014, o 23:51

dorotyna napisał(a):Jeszcze nie spotkałam się z taką dedykacją, super!! Myślę, że możesz tu wybrać jakąś "waszą" piosenkę - hit waszej młodości, utwór faceta, w którym obie się kochałyście, coś w ten deseń. Nie żeby zadowolić i oczarować wszystkich gości, ale właśnie sprawić przyjemność młodej mężatce ;)


Dziękuję bardzo :)) Już zaraz marzec,do lipca zleci a ja dalej bez pomysłu.. Myślę że brat z narzeczoną będą ogólnie zachwyceni jak cokolwiek im zaśpiewam ,ogólnie rzecz biorąc to nie wiedzą że coś takiego im szykuje ale czy się doszykuję to ja sama nie wiem xD

PateCzka ;d
Avatar użytkownika
pateczka515
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 20:57
Lokalizacja: Kętrzyn -Mrągowo
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]