Ciąża na siłę

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Ciąża na siłę

Postprzez martuchna » 6 paź 2014, o 12:32

Witam, jestem po ślubie około pół roku..mój mąż bardzo chce dzidziusia;/ ja niestety uważam, że mamy czas tym bardziej, że mieszkamy u rodziców;/ Wczoraj podczas stosunku powiedział"że go przestraszyłam"..no i stało się, rozpłakałam się i kiedy zapytałam czy zrobił to specjalnie powiedział że po części tak...Jestem centralnie w połowie dni płodnych..nie chodzi o to że nie chcę dziecka, po prostu jestem nie gotowa... muszę kupić test tylko nie wiem po ilu dniach będzie on rzetelny-chodzi mi o wynik

sursum corda
Avatar użytkownika
martuchna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 wrz 2014, o 12:56

Re: Ciąża na siłę

Postprzez redorange666 » 6 paź 2014, o 12:38

A słyszałaś o tym aby się zabezpieczyć????
Wiesz mamy XXI wiek i są dostępne tabletki, plastry, kółeczka hormonalne... i ciąża Ci nie straszna.
Jak nie jesteś gotowa to czemu uprawiasz seks bez zabezpieczeń?????
Sorry ale ręce i cycki mi właśnie opadły.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ciąża na siłę

Postprzez Hadassa » 6 paź 2014, o 13:10

Wg mnie powinnaś z nim porozmawiać i to poważnie.
Bo to jet Wasza wspólna decyzja a nie tylko jedna
Red dobrze mówi, chcesz mieć pewność przejdz na pigułki, plastry lub coś.
A test, najlepiej 10 dni od stosunku, a jeszcze lepiej w momencie gdy powinnaś dostać okres

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ciąża na siłę

Postprzez Fas_Olka24 » 6 paź 2014, o 14:42

Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Decyzja o dziecku powinna byc wasza wspólną decyzja a nie tylko jego. Jak dla mnie potraktował Cie jak przedmiot. Przede wszystkim porozmawiaj z nim! Powiedz mu, ze nie jestes gotowa. A skoro on tego nie potrafi uszanować to znaczy, ze nie szanuje Ciebie samej. Jesli rozmowa nie odniesie skutków idz do ginekologa po jakies pigułki. On wcale nie musi o nich wiedzieć.
Avatar użytkownika
Fas_Olka24
Fajna Kobietka
 
Posty: 234
Dołączył(a): 10 sie 2014, o 16:07
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ciąża na siłę

Postprzez MelonowaAga » 9 paź 2014, o 10:02

Uprawiasz seks bez zabezpieczeń nie chcąc dziecka?
Avatar użytkownika
MelonowaAga
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 15:06

Re: Ciąża na siłę

Postprzez annulkka » 14 paź 2014, o 16:17

Rozmowa w związku to podstawa, zwłaszcza w takich ważnej kwestii jak planowanie potomstwa. Podobnie jak Fas_Olka24 uważam, że koniecznie musisz z nim porozmawiać i mocno przedstawić swoje stanowisko w tej sprawie. To naturalne, że możesz czuć się niegotowa, powinien to zrozumieć.
Avatar użytkownika
annulkka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 14:35

Re: Ciąża na siłę

Postprzez Madlen » 14 paź 2014, o 17:06

Nieładnie, nieładnie Twój partner postąpił.. Aczkolwiek powinnaś właśnie Ty zadbać o to, że jeśli tego dzidziusia nie chcesz-odpowiednio się zabezpieczyć.
I nie mówię żebyś okłamywała partnera, ale spokojnie powiedziała Mu o swoich obawach i albo On to zrozumie i zaakceptuje albo będziecie żyć w takim zagmatwanym związku, gdzie "każdy sobie rzepkę skrobie".
Poza tym Ty nie jesteś maszynką do robienie dzieci i bez Twojej zgody nie może być żeby coś takiego miało miejsce.. Bo jakby nie było to właśnie Ty przez cały ten czas będziesz się męczyć, odwiedzać lekarzy i znosić wszelkie niedogodności związane z tym stanem.
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Ciąża na siłę

Postprzez Kinga88 » 15 paź 2014, o 09:17

Nie powinien tak zrobić, wytłumacz mu swoje obawy. Taka decyzja powinna być wspólna i wam powinna dać szczęście, a nie zmarwienie
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: Ciąża na siłę

Postprzez benitta » 22 paź 2014, o 14:05

Powinnaś go uświadomić, że dziecko teraz nie da Ci szczęścia, a sam chyba nie chciałby, abyś miała złe podejście do waszej pociechy... powinien wiedzieć że dziecko w odpowiednim czasie da znacznie więcej radości, niż z przymusu.

Styl Skandynawski Sklep: White House Design.
benitta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 paź 2014, o 13:53

Re: Ciąża na siłę

Postprzez vxx » 28 paź 2014, o 19:05

Najlepiej z nim poważnie i szczerze porozmawiaj
vxx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 sie 2014, o 21:11

Re: Ciąża na siłę

Postprzez Sophie001 » 28 paź 2014, o 22:51

I bierz tabletki, jak nie chcesz byc w ciąży ;)
Avatar użytkownika
Sophie001
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:42

Re: Ciąża na siłę

Postprzez bogusia-kowal » 5 lis 2014, o 09:55

Chce czy nie chce, nie może mieć dziecka, jeśli i Ty go nie będziesz chciała. Jeśli będzie nalegał, to jego postępowanie będzie już pod paragraf zakrawało.

Najlepszy i rzetelny szklarz Rzeszów! Świeże informacje! Szybkie, sprawne i tanie
Avatar użytkownika
bogusia-kowal
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 gru 2013, o 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ciąża na siłę

Postprzez Paolcia » 11 lis 2014, o 21:20

U Mnie było odwrotnie, to ja pragnęłam dziecka a on nie,my się nie zabezpieczamy uprawiamy stosunek przerywany od 7 lat bez wpadki :)
teraz się zdecydował, i ze spokojem staramy się o dziecko.
W głowie mi się nie mieści że nie bierzesz tabletek,wiesz o ryzyku więc nie narzekaj ;-)
Avatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 581
Dołączył(a): 15 mar 2014, o 20:05
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ciąża na siłę

Postprzez Czarna » 12 lis 2014, o 00:57

Po co zwracać się w postach personalnie do dziewczyny i w ogóle ciągnąć ten temat, skoro od ponad miesiąca jej na forum nie było 8-)

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Ciąża na siłę

Postprzez kamol91 » 24 lis 2014, o 13:15

ja jestem od niedawna w ciąży, ciężko mi jest sobie z tym poradzić (wpadka) facet mnie zostawił. Nie wiedziałam jak się mam w takim momencie zachować , co robić. Ale odkryłam w internecie bardzo przyjazny kalendarz ciąży miesiąc po miesiącu polecam SPAM

Ostatnio edytowano 26 lis 2014, o 11:55 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

kamol91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 26 kwi 2013, o 23:14

Re: Ciąża na siłę

Postprzez kaira1987 » 4 gru 2014, o 14:01

A dlaczego się nie zabezpieczasz? koniecznie z nim porozmawiaj, nie da się nikogo zmusić do dziecka. Jesteście małżeństwem więc chyba rozmawialiście o planach założenia rodziny. Umówcie się, że np. za jakiś czas o tym pomyślicie

marzą mi się ekskluzywne meble
kaira1987
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 13:54

Re: Ciąża na siłę

Postprzez Wiedzma » 8 gru 2014, o 01:50

martuchna napisał(a):Witam, jestem po ślubie około pół roku..mój mąż bardzo chce dzidziusia;/ ja niestety uważam, że mamy czas tym bardziej, że mieszkamy u rodziców;/ Wczoraj podczas stosunku powiedział"że go przestraszyłam"..no i stało się, rozpłakałam się i kiedy zapytałam czy zrobił to specjalnie powiedział że po części tak...Jestem centralnie w połowie dni płodnych..nie chodzi o to że nie chcę dziecka, po prostu jestem nie gotowa... muszę kupić test tylko nie wiem po ilu dniach będzie on rzetelny-chodzi mi o wynik


A ja nigdy nie chcialam miec dzieci, nie chce i nie bede chciala!!!
I w dupie mam co inni o tym mysla.
Nie chce i juz :)
I jestem szczesliwa :)

.
Wiedzma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 4 paź 2014, o 04:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]