Ciśnieniomierze

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Ciśnieniomierze

Postprzez malwina11 » 9 mar 2021, o 16:26

Dzień dobry, mój mąż pracuje na budowie i w ostatnim czasie zaczął zmagać się z problemami związanymi z ciśnieniem. Lekarz zalecił, aby w ramach kontroli zakupić ciśnieniomierz. Znalazłam wiele wariantów z firmy Diagnosis i zastanawiam się, który sprawdzi się lepiej w przypadku mojego męża. Rozważam pomiędzy ciśnieniomierzem naramiennym, a nadgarstkowym. Czy ktoś mógłby doradzić, który będzie lepszy?
malwina11
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 20 lis 2020, o 12:58

Re: Ciśnieniomierze

Postprzez dominika10 » 9 mar 2021, o 16:49

Sama jestem posiadaczką ciśnieniomierza naramiennego, sama miałam duży problem przy wyborze, bo sklep Diagnosis ma naprawdę duży wybór. Jednak postawiłam na model DM-200 IHB PLUS, ponieważ jest bardzo poręczny i można go zabrać ze sobą wszędzie. Dodatkowo mierzy on bardzo dokładnie ciśnienie, więc na Państwa miejscu postawiłabym na ciśnieniomierz naramienny.
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Ciśnieniomierze

Postprzez Monika885 » 5 kwi 2021, o 16:12

Słyszałam, że dobre są firmy Omron i Microlife, a nadgarstkowe podobno mniej dokłądne
Monika885
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 kwi 2021, o 16:09

Re: Ciśnieniomierze

Postprzez Amelia1 » 9 kwi 2021, o 14:55

Polecam ciśnieniomierz naramienny, jest dokładniejszy niż nadgarstkowy
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron