co czujecie?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

co czujecie?

Postprzez gaziaczek » 22 paź 2019, o 16:57

niedawno zaczęłam współżycie, mój partner jest 4 lata starszy ode mnie jest to pierwszy partner, z którym odważyłam się współżyć z racji braku doświadczenia w pewnych rzeczach się przed nim krępuję między innymi przy jęczeniu. mój chłopak naciska żebym jęczała cały czas ponieważ go to bardzo podnieca a mi jest trudno jęczeć na zawołanie gdy nie odczuwam przyjemności. i teraz pojawia się pytanie czy przez mój brak doświadczenia wyobrażam sobie przyjemność jaką powinnam czuć źle i wszystko jest w porządku czy serio jej nie czuje. czy któraś z tu obecnych mogłaby opisać swoje fizyczne odczucia podczas stosunku do czego można by je porównać i w którym miejscu je odczuwa najsilniej?
gaziaczek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 paź 2019, o 16:48

Re: co czujecie?

Postprzez Aga » 12 lis 2019, o 18:45

Pierwsze razy (żeby nie powiedzieć lata) były przeciętne, na początku byłam podniecona, po czym w trakcie wszystko opadało i miałam problem z orgazmem. Musiałam poznać swoje ciało i co lubię. Tak naprawdę dalej się uczę siebie i przyjemności (orgazm pochwowy na razie tylko podczas masturbacji, ale to i tak w moim przypadku postęp ;)). Nie zmuszaj się do niczego, rozluźnij się (wiem, łatwo powiedzieć), ucz się siebie podczas masturbacji, kieruj swoim facetem, żeby wiedział, kiedy jest Ci dobrze. Dobry seks zaczyna się, kiedy jest Ci dobrze samej ze sobą ;) A kiedy będzie Ci przyjemnie, nie powstrzymasz się od jęków Aha... gra wstępna nie zaczyna się w sypialni. To te wszystkie całusy w kark, przeciąganie dłonią po pośladkach w ciągu dnia itd.
Aga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 lis 2019, o 18:28
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]