Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez xxFacecikxx » 21 sty 2013, o 23:48

:drinkwine :drinkwine :drinkwine :serca: drinkwine :drinkwine :drinkwine

Ostatnio edytowano 31 mar 2013, o 20:22 przez xxFacecikxx, łącznie edytowano 1 raz
xxFacecikxx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 14:23

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez paula » 22 sty 2013, o 00:02

przepraszam że to mówię ale sytuacja jest wręcz komiczna ;)
nie odpowiem na twoje pytania - tylko sam sobie odpowiedz na moje ;)

jak mogles uprawiac z 16latka seks bez zabezpieczenia? wiesz ze ona jest niepelnoletnia i jesli jest w ciazy to niemile konsekwencje bedziesz mial..

czy uwazasz ze tlumaczenie 16latce zasad bezpiecznego seksu i samemu niestosowanie sie do nich jest na poziomie czlowieka doroslego? bo przeciez twierdzisz ze jestes dorosly bo masz 19 lat..

czemu w niej skonczyles BEZ gumki? jak rozumie dziewczyna nie uzywa tabletek (bo jest za mloda i rodzice musieliby na to wyrazic zgode)

az wreszcie czy uwazasz ze 16latka na powaznie podchodzi do sprawy ciazy i macierzynstwa zakladajac z gory ze ona nie chce twojej pomocy?
paula
 

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez xxFacecikxx » 22 sty 2013, o 00:13

:drinkwine :drinkwine :drinkwine :serca: drinkwine :drinkwine :drinkwine

Ostatnio edytowano 31 mar 2013, o 20:22 przez xxFacecikxx, łącznie edytowano 1 raz
xxFacecikxx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 14:23

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez elzbieta45 » 22 sty 2013, o 08:28

Przeciez oboje to sa jeszcze dzieci ON tez nie jest dorosly , to ze mu sos tam w spodniach gra to nie swiadczy o dorosłosci . Poprostu zrobic tes to pierwsza metoda aby sie dowiedziec . Dojzyjcie oboje bo to jest jeszcze dziecinne podejscie do zycia
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez xxFacecikxx » 22 sty 2013, o 11:27

:drinkwine :drinkwine :drinkwine :serca: drinkwine :drinkwine :drinkwine

Ostatnio edytowano 31 mar 2013, o 20:22 przez xxFacecikxx, łącznie edytowano 1 raz
xxFacecikxx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 14:23

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez adenina333 » 22 sty 2013, o 12:38

Jak cię ucieszy odpowiedź w jakiej skali to Ci powiem że 8, bo nie zawsze jest ciąża, czasem ludzie się długo starają i nic, więc nie każdy wytrysk to ciąża, ale z drugiej strony bywa i tak że wystarczy chwila nieuwagi i bum cyk cyk stało się. także zrób test i bez spiny, co ma być to będzie, zamartwianiem się nie poprawisz sobie sytuacji a jeszcze popadniesz w nałogi :D
adenina333
 

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez paula » 22 sty 2013, o 12:56

co mam na myśli? właśnie to co koleżanka po mnie napisała - jesteście jeszcze dziećmi. To że masz możliwość uprawiania seksu nie oznacza wcale że jesteś osobą dorosłą która zdaje sobie sprawę z konsekwencji ciąży.
Pierwszą podstawową metodą jest to by zmusić ją do zrobienia testu. No bo jaką masz możliwość innego sprawdzenia? noo możesz jej ufać :P tylko czy rzeczywiście można zaufać osobie 16letniej która za wszelką cenę nie chce zrobić choćby testu? ;) ty ją znasz najlepiej i wiesz czy mogłaby cię oszukać. Ale sama byłam w tym wieku (choć swój gorszy okres miałam w wieku 15 lat) i sama wiem jak się zachowuje taka nastolatka ;) dlatego jeśli nie chciałbyś się za bardzo wiązać z tak młodą dziewczyną to proponuję poszukać sobie dziewczynę choć odrobinę starszą i mądrzejszą ;)
paula
 

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez 456 » 22 sty 2013, o 14:03

Niebezpieczna zabawa dzieci w seks -to sobie myślę.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez slodziusiaSdz » 22 sty 2013, o 15:20

Jak dla mnie to sytuacji bardzo komiczna.Ja co prawda stara nie jestem bo mam 20 lat ale swoje przezylam i wiem doskonale ,ze dziewczyna w wieku 16 lat i chlopak w wieku 19lat tak naprawde nie wiedza jeszcze do konca co chca w przyszlosci robic. Mowisz ze znajdziesz prace i ja utzrymasz i dziecko,rodzice ci pomoga dosc realistyczna perspektywa tylko zapomniales ze relia w Polsce z praca sa nieco inne niz by kazdy chcial.I szczerze to wiazanie sie na cale zycie z dziewczyna 16 letnia nie jest dobrym rozwiazaniem w jej wieku patrzy sie na to aby gdzies wyjsc ze znajomymi i sie zabawic a nie siedziec z chlopakiem i dzieckiem w domu(jezeli rzeczywiscie jest w ciazy).Podstawowa rzecza jest to aby dziewczyna zrobila test.Usiadz z nia na spokojnie i pogadaj.Powiedz co czujesz i spytaj sie co ona czuje.Moze ona tak mowi bo ma jakies obawy spytaj sie .I jezeli plnujecie wspolna przyszlosc musicie to razem rozwiazac.Ale naprawde jezeli dzieczyna nie jest w ciazy radze ci uciekac jak najdalej od niej bo jej zachowanie tymaczy tylko to ze jest niedojzala.

Ostatnio edytowano 22 sty 2013, o 16:33 przez slodziusiaSdz, łącznie edytowano 1 raz

Bez wzgledu na to ile razy sie zalamie i upadne zawsze jest jakas czastka mnie,ktora mowi mi,ze to nie koniec,ze trzeba wstac i poprostu pojsc dalej.
Avatar użytkownika
slodziusiaSdz
Extra Kobietka
 
Posty: 384
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 09:37
Lokalizacja: Sieradz/Heroldsberg

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez elzbieta45 » 22 sty 2013, o 15:29

dziewczyna jest niedojzała emocjonalnie . i wtedy rodzi sie własnie taki problem ciaza czy nie . To sa dzieci i maja dzieciece podejscie do zycia
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez slodziusiaSdz » 22 sty 2013, o 15:55

elzbieta45 napisał(a):dziewczyna jest niedojzała emocjonalnie . i wtedy rodzi sie własnie taki problem ciaza czy nie . To sa dzieci i maja dzieciece podejscie do zycia

Dokladnie nie jestem stara w sensie ze nie mam kolo 30 ale nie rozumiem ich podejscia.Kurze sa jeszcze mlodzi niech sie bawia do poki moga bo pozniej beda zalowac a nie w tym wieku chca sie bawic "w domu" i prawdziwe zycie.Jeli zdecyduja sie jednak na zabawew prawdziwe zycie to dlugo tonie przetrwa problemy dnia codziennego przytlocza ich i moga nie wytrzymac wiem sama po sobie jak w wieku 15 lat chcialam sie bawic w prawdziwe zycie i dostala strasznie w kosc i zaluje.ale jak sie nie dostanie nauczki to nic nie pomaga nawet rady bliskich.

Bez wzgledu na to ile razy sie zalamie i upadne zawsze jest jakas czastka mnie,ktora mowi mi,ze to nie koniec,ze trzeba wstac i poprostu pojsc dalej.
Avatar użytkownika
slodziusiaSdz
Extra Kobietka
 
Posty: 384
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 09:37
Lokalizacja: Sieradz/Heroldsberg

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez 456 » 23 sty 2013, o 11:40

slodziusiaSdz napisał(a):Dokladnie nie jestem stara w sensie ze nie mam kolo 30(...)

Ja Ci dam "starą"! :angrywife :lol:


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez elzbieta45 » 23 sty 2013, o 11:55

no chyba jeszcze nie jestesmy az takie stare ;) my młodo sie czujemy :angrywife :angrywife .
Tak jak to jest jak dzieci chca bawic sie w dom rodzine . Zamiast myslec o naprawde mlodzienczych zabawach o radosci zycia ktore niesie w tym wieku młodosc i radosc . Bo przyjdzie i czas na dom i rodzine
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez slodziusiaSdz » 23 sty 2013, o 12:11

Ok zle to ujelam nie mam duzo wiosen,tak bedzie lepiej.I szczerze tez szybko weszlam w dosrosle zycie ale niestety bylam zmuszona.Gdybym nie byla zmuszona wybralabym raczej cieszenie sie mlodoscia bez trosk i zmartwien a nie dorosle zycie z ciaglymi problemami na kazdym kroku.

Bez wzgledu na to ile razy sie zalamie i upadne zawsze jest jakas czastka mnie,ktora mowi mi,ze to nie koniec,ze trzeba wstac i poprostu pojsc dalej.
Avatar użytkownika
slodziusiaSdz
Extra Kobietka
 
Posty: 384
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 09:37
Lokalizacja: Sieradz/Heroldsberg

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez elzbieta45 » 23 sty 2013, o 12:14

wiesz ze nie jestesmy urazone .
tak masz racje młodzi powinni cieszyc sie beztroskim zyciem młodosci .
Doceniaja to Ci ktozy musieli szybko dorosnac i stawic czoło dorosłosci .
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez Denkor » 23 sty 2013, o 12:14

Dla mnie również wiek 16 lat to po prostu dziecko. W tej chwili bawi się Tobą bądź nie wie czego chce. Jak sam zauważyłeś mówi Ci, że Cię kocha a później że chce być sama, chce sama wychować itp jak dla mnie dziecinne zachowanie. A i jeszcze, to że chciała gwałtownie kochać się z Tobą bez gumki to nie znaczy, że od razu masz sie zgadzać. Wiem, że w takich chwilach ciężko o rozum ale warto zachować zdrowy rozsądek bo później są takie kwiatki.
Denkor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 sty 2013, o 09:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez JestemMartyna » 23 sty 2013, o 12:28

Chłopie.. było się wziąć za to wszystko.. miałam podobną sytuację, chłopak stwierdził że mogło "do czegoś dojść", ja rozpaczałam okropnie.. na następny dzień wszystko załatwił, umówił mnie na wizytę do ginekologa, zostałam przebadana, dostałam receptę na tabletki "po", pojechaliśmy i kupiliśmy.. Teraz mamy "spokój" chociaż szczerze Ci powiem że bardzo ciężko mi było się otrząsnąć po tym wszystkim, bardzo.. on tego wszystkiego nie rozumiał, nie rozumiał moich uczuć, nie rozumiał dlaczego nie chcę zbliżenia i dlaczego na każde stwierdzenie typu "weź bo pomyślę że chcesz coś więcej" podczas całowania go po szyi ja zniżam głowę i już nie mam ochoty na nic.. Ale jestem mu wdzięczna że to wszystko załatwił, Ty powinieneś był postąpić tak samo, ale było minęło.
Zmuś dziewczynę do zrobienia testu ciążowego i bez żadnego gadania, ona jest strasznie dziecinna, nie wiem co chce udowodnić, kup test ciążowy, idź do niej najlepiej jak nikogo nie będzie w domu (albo zaproś do siebie) i każ jej go po prostu zrobić - chyba wiele to nie kosztuje? nasiusiać na kawałek testera? Postaw sprawę jasno i tyle, ona się z Tobą bawi, gra na Twoją niepewność, głupota i dziecinada ;)
JestemMartyna
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 2 maja 2012, o 04:01

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez slodziusiaSdz » 23 sty 2013, o 14:47

Dokladnie tak jak napisala JestemMartyna ona sie toba bawi.Chlopie nie daj sie!!Postaw sprawe jasno.Powiedz,ze ma zrobic test i niech sie okresli albo w ta albo w ta,bo jak tak dalej pojdzie to do niczego nie doprowadzi tylko nerwy bedziesz tracil i nic pozatym. Elzbieta45 dziekuje :),ale tak jak piszesz wejscie w doroslosc to nic milego,a wrecz przeciwnie.Nie chce nikogo straszyc ale to bardzoooo powazna decyzja i dla ludzi i o mocnych nerwal jezeli maja wybor.

Bez wzgledu na to ile razy sie zalamie i upadne zawsze jest jakas czastka mnie,ktora mowi mi,ze to nie koniec,ze trzeba wstac i poprostu pojsc dalej.
Avatar użytkownika
slodziusiaSdz
Extra Kobietka
 
Posty: 384
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 09:37
Lokalizacja: Sieradz/Heroldsberg

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez elzbieta45 » 23 sty 2013, o 15:03

mysmy to wszyscu przezywali to wejsciw w dorosłosc . Bezwzgledu ile lat mielismy . I naprawde kazda z nas chcialaby wrocic do lat tej młodosci i beztroski
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez 456 » 23 sty 2013, o 15:10

Mało która nastolatka ma dojrzalsze spojrzenie na świat. Na pewno nie ta opisana dziewczyna. Nie może czuć się gotowa na dziecko, bo nawet dojrzałe kobiety nie bywają. Poza tym przed nią jeszcze kawał życia a dziecko jak wiadomo -to ogromna odpowiedzialność zwłaszcza dla nastolatki, która myśli że to takie proste być mamą. Chłopak zamiast kierować się rozsądkiem raczej zgubił trzeźwy rozum. Zapomniał też, że mając świeżo wyrobiony dowód to nie oznaka dojrzałości. Stało się, trudno, teraz trzeba sobie jakoś radzić. W pierwszej kolejności niech dziewczyna zrobi przy nim test wtedy będzie wiedział czy go nie oszukuje z tym byciem i nie byciem w ciąży.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez slodziusiaSdz » 23 sty 2013, o 15:11

Nom ale po fakcie sie dopiero zaluje.A bylo tak fajnie wyjsc sobie ze znajomymi i niczym sie nie martwic,A teraz...O mamusko na kazdym kroku jakis problem

Bez wzgledu na to ile razy sie zalamie i upadne zawsze jest jakas czastka mnie,ktora mowi mi,ze to nie koniec,ze trzeba wstac i poprostu pojsc dalej.
Avatar użytkownika
slodziusiaSdz
Extra Kobietka
 
Posty: 384
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 09:37
Lokalizacja: Sieradz/Heroldsberg

Re: Sex - wpadka - i dziwne podejście mojej dziewczyny

Postprzez elzbieta45 » 23 sty 2013, o 15:12

tak masz racje Blackfox .
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]