Co ja mam myśleć o tym facecie.. jestem naiwna ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Co ja mam myśleć o tym facecie.. jestem naiwna ?

Postprzez Peggy » 23 sie 2020, o 20:39

Witam. Mam 28 lat. Mam dwójkę dzieci i mialam faceta który nadużywal alkoholu. Wyprowadzilam sie od niego i chce sobie ułożyć życie na nowo. Dodam, ze to już nie kocham. Ale to nie o nim.
Poznałam faceta jakies 2 miesiące temu.. czułam ,.Że od razu wpadliśmy sobie w oko.. wziął mój numer .. doszło do spotkania.. duzo pisał, że mu zależy, ze jestem jego i wgl takie pisanie jakby naprawdę mu zależało. Na spotkaniu mnie pocałowal. Twierdził, że mu zależy.. Po jakimś czasie dostalam od niego wiadomość, ze on nie chce się narazie wiązać i ze nie ma mnie gdzieś. W rodzinie u niego każdy choruje na raka, a on nie chce być problemem. Potem miało dojść do spotkania z jego inicjatywy, jednak sie nie odezwal.. Potem jak gdyby nigdy nic przepraszal, ze źle się czuł.. Że zjebal wszystko . Dzisiaj dostalam od niego wiadomość, ze mam sobie szukać kogoś innego i szkoda mojego czasu. Co ja mam o tym myśleć? Co dnia pisał do mnie, życzył miłego dnia, zwierzal sie.. bawił się mną? Jestem rozgoryczona tym wszystkim i czuje się beznadziejna.
Peggy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 sie 2020, o 20:33

Re: Co ja mam myśleć o tym facecie.. jestem naiwna ?

Postprzez IVETTA » 31 sie 2020, o 12:03

Może faktycznie miał problemy rodzinne i warto by było się nad tym wszystkim zastanowić czy nie warto dac mu szansy, zwłaszcza że to był pierwszy raz...
Avatar użytkownika
IVETTA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 31 sie 2020, o 11:54

Re: Co ja mam myśleć o tym facecie.. jestem naiwna ?

Postprzez CVELUH » 10 mar 2021, o 08:15

Olej go i poszukaj normalnego.
CVELUH
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 mar 2021, o 03:47

Re: Co ja mam myśleć o tym facecie.. jestem naiwna ?

Postprzez reginka » 10 mar 2021, o 08:46

Może ma jakieś problemy, może po prostu za mało go poznałaś?
reginka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 mar 2021, o 08:44
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]