co ja mam zrobic .?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

co ja mam zrobic .?

Postprzez agna » 7 sie 2012, o 13:59

Hey mam powazny problem poniewaz .mam 19 lat poznalam chlopaka ktory ma 22 lata nazywa sie kamil poznalismy sie No i sie w nim zakochalam . .pewnego razu chcial sie spotkac i sie spotkalismy nagle podszedl wojtek Nasz wspolny kumpel zaczal mi dokuczac glupie teksty zucal kamil olewal te teksty i ja rowniez . I nagle poczulam sie glupio i poszlam nagle zadzwonil ten wojtek i powiedzial ze sie wygadal przed kamilem ze sie zakochalam w kamilu a jak spytalam co na to kamil to okazalo sie ze kamil powiedzial tylko tyle : znam agnieszke czyli mnie dopiero 4 tyg i to za szybko na zwiazek dopiero skonczylem jeden nie chce narazie zwiazkow chce sie z nia kolegowac poznac i ze sie boi ze mnie straci jesli by powiedzial ze nic z tego nie bedzie .chcialam to z kamilem wyjasnic bo zrobilo mi sie smutno bo mi zalezalo a on powiedzial ze mam pomyslec czy gdyby mu nie zalezalo na mnie to czy by pisal gadal spotykal sie ale narazie nie chce zadnego zwiazku bo to za szybko .? Ja juz sama nie wiem co dalej mam robic .!

czy mu zalezy .?
agna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 13:56

Re: co ja mam zrobic .?

Postprzez iza_rozpustnica » 9 sie 2012, o 09:59

Najprostszym rozwiązaniem wszystkich problemów jest rozmowa.
uwielbiam to powtarzać. Porozmawiaj z Kamilem i wyjaśnijcie sobie wszystko. Na spokojnie, bez emocji.

Miłość i Teksty Piosenek to moje życie <3
iza_rozpustnica
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 19:55

Re: co ja mam zrobic .?

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 23:31

Skoro ten wasz wspólny kolega Ci dokuczał, to chyba nie jest to dobry kolega i nie wiem czy warto mu ufać. Może nie powiedział Ci prawdy.
Tak czy siak trzeba porozmawiać z nim na osobności , bo takie deliberowanie nic tu nie pomoże ; ) .
nina19
 

Re: co ja mam zrobic .?

Postprzez Lidka » 11 sie 2012, o 08:44

To że Kamilowi nie zależy na nowym związku, skoro jest świeżo po rozpadzie poprzedniego to naturalne. Ale nie znaczy to również że nic nie będzie z waszym związkiem, jeśli zaczniecie się spotykać na poważnie. Daj mu trochę czasu.
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: co ja mam zrobic .?

Postprzez oOosylwiaoOo » 12 sie 2012, o 19:56

Myślę, że rozmowa wszystko wyjaśni:) Skoro Wojtek lubi Ci dokuczać, to skąd wiesz, czy nie ściemnia z tym tekstem?

Takie sprawy załatwia się osobiście:)
Nie bój się rozmawiać z osobą na której Ci zależy:)
Skoro powiedziałby, że za wcześnie na związek, to nie ma co naciskać. Poznajcie się lepiej, pospotykajcie się i czas wszystko pokaże;)

Powodzenia
oOosylwiaoOo
 

Re: co ja mam zrobic .?

Postprzez stokrotka1011 » 31 sie 2012, o 10:52

Ten kolega nie jest ok.
A z Nim możesz porozmawiac a jeżeli jemu jest za szybko to warto zwolnic tempo i poczekac trochę a później byc parą, bo jeżeli chłopak utrzymuje kontakt to chyba mu zalezy na tobie.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
stokrotka1011
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 12:35
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]