co ja robię ze swoim zyciem

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

co ja robię ze swoim zyciem

Postprzez kajciak » 19 gru 2015, o 10:09

Czesc :-) Jestem dość młoda i pewnie wiele osób stwierdzi niedoswiadczona osobą, mam 18 lat i wiem że na narzekanie jeszcze nie czas i nawet nie wiem czym jest życie , ale mam pewien problem z którym nie wiem jak sobie radzić ... Otóż jestem z moim chłopakiem już ponad 4 miesiące <tak wiem dosyć krótko> i wydawało mi sie jak do tej pory ze jest idealnie , jest moim wymarzonym chłopakiem i jestem taka szczesciara ze na niego trafiłam . Przyznam szczerze ze z początku nie chciałam chciałam nim być nawet nie dopuszczalna takiej myśli do siebie, unikalam go i robiłam wszystko żeby odpuścił , wszystko przez to ze ani trochę mi sie nie podobał i tak jest aż po dzień dziś ( Z wyglądu oczywiście ) na początku spotyklam się z nim z litości co chyba nie było dobrym rozwiązaniem myślałam ze to chwilowa wakacyjna znajomość . Jednak po pewnym czasie zaczął mi sie podobać i chyba sama idea posiadania chłopaka , gdyż on jest moim pierwszym, wydawało mi sie do dziś ze się w nim zakochałam, ale od pewnego czasu miewam wątpliwości , bywają dni kiedy nie jest kolorowo , wiem ze on dalej czuje coś do swojej byłej i czasem czuje się jak 5 koło u wozu . 3 raz śnił mi się ten sam sen - całuję się z moim najlepszym przyjacielem .. może to jakiś znak ? Kogo ja tak naprawdę kocham ? Ten przyjaciel jest mi bardzo bliski super się z nim dogaduje , przyjaznimy się od 3 lat . Co robić ? Mówiąc brzydko jestem w dupie .. I nie wiem jak z niej wyjść ..
pomocy
kajciak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 gru 2015, o 10:04

Re: co ja robię ze swoim zyciem

Postprzez KasiaMar » 19 gru 2015, o 17:56

Na twoim miejscu nie tłamsiłabym tego w sobie, jakby nie patrzeć możesz na tym lepiej wyjść jeśli zadziałasz w tym kierunku bo myślę że prędzej czy później ta przyjaźń i tak by przygasła, a odrobinka pikanterii może was tylko do siebie zbliżyć :)

Obrazek
Avatar użytkownika
KasiaMar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 gru 2015, o 17:44
Lokalizacja: Toruń

Re: co ja robię ze swoim zyciem

Postprzez Kinga88 » 20 gru 2015, o 21:07

co robić ? zastanowić się co czujesz, co myślisz, czego oczekujesz, czego pragniesz ... może czujesz zakochanie..??prawdziwa miłość nie jest tak od razu oczywista ona przechodzi różne etapy, pewnie dlatego pojawia się u Ciebie takie zakłopotanie co teraz, co zrobić , na wszystko potrzeba czasu,. bez względu na to z kim będziesz
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]