Co mam zrobić?:(

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Co mam zrobić?:(

Postprzez maniusia199 » 21 kwi 2012, o 20:18

Jestem w związku ale od pewnego czasu pisze ze mna dawny kolega...On tez ma dziewczynę ale chce spotykac się ze mną....podsumowując zastanawia się nad rozstaniem ze swoją kobietą i próbowania związku ze mną... Co mam robić spotkać się i wyjaśnić że kocham swojego chłopaka czy uciąc momentalnie znajomość? :(
maniusia199
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 20:58

Re: Co mam zrobić?:(

Postprzez mycha25 » 21 kwi 2012, o 20:22

Dziwny facet jak dla mnie bo najpierw to powinien z tą swoją dziewczyną zerwać a dopiero potem starać się o Ciebie.No ale jak widać chce mieć kogoś w zapasie w razie jak mu z Tobą nie wyjdzie.Trochę to chore.Postaraj się mu wytłumaczyć że nie chcesz z nim być bo kochasz chłopaka a jak to nie poskutkuje to zerwij kontakt.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Co mam zrobić?:(

Postprzez maniusia199 » 21 kwi 2012, o 20:25

Tez właśnie się zastanawiam że to nie jest zbyt normalne...postaram mu się to wytłumaczyć....ale z drugiej strony tez boję się z nim spotkac...
maniusia199
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 20:58

Re: Co mam zrobić?:(

Postprzez mycha25 » 21 kwi 2012, o 20:27

Przecież nie musisz się z nim spotykać tylko możesz mu to napisać.Moim zdaniem to nie jest rozmowa którą musisz przeprowadzać prosto w oczy.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Co mam zrobić?:(

Postprzez maniusia199 » 21 kwi 2012, o 20:31

racja... napisze mu dziś "poemat" :) i zobacze co odp;)
maniusia199
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 20:58

Re: Co mam zrobić?:(

Postprzez Masjaa » 22 kwi 2012, o 09:13

Daj sobie z nim spokój.... to jak traktuje swoją obecną dziewczynę dużo o nim mówi... utnij znajomość i ciesz się swoim szczęściem :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Co mam zrobić?:(

Postprzez babeczka » 24 kwi 2012, o 12:04

maniusia jeśli kochasz swojego chłopaka to tamtemu koledze powiedz to otwarcie, nie zatajając prawdy. Piszesz,że i on ma dziewczynę,ale dla Ciebie chce z nią zerwać,to jak wiesz nie jest w porządku w stosunku do tamtej dziewczyny.Odpisz mu,że nic z tego nie będzie,bo kochasz swojego faceta i ewentualnie możesz mu napisać,że nie wolno budować swojego szczęścia na nieszczęsciu innej osoby,a tak by było gdyby puścił kantem swoją dziewczynę, która z pewnością by cierpiała.Zresztą to akurat wiesz z całą pewnością.Pozdrawiam.Pa.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Co mam zrobić?:(

Postprzez maniusia199 » 24 kwi 2012, o 22:20

Dziękuję kobietki za wszystkie rady.
napisałam tamtemu, że nasza znajomosc musi się skoczyć ....życzyłam szczęścia w związku i tyle a on na to że jeżeli ja tego chcę to zakończymy to wszystko....także jest ok;)wielkie dzięki jeszcze raz..
maniusia199
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 20:58

Re: Co mam zrobić?:(

Postprzez Lily of the Valley » 24 kwi 2012, o 23:41

Heh. W takich sytuacjach powinnas opowiedziec swojemu facetowi, ze inny sie do Ciebie przystawia.
Lily of the Valley
 

Re: Co mam zrobić?:(

Postprzez babeczka » 10 cze 2012, o 13:11

No i sama widzisz - maniusia- facet też zaczął myśleć bardziej rozsądnie.Przynajmniemj Ty i on macie czyste sumienia.Powodzenia i pozdrawiam.A Tobie życzę duuuuużo szczęścia.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot], Google Adsense [Bot]