związek na fb i co teraz? czego on chce?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez alercia » 17 kwi 2012, o 15:13

hej mam pewien problem. Kiedys z przyjacielem oznaczylismy sie na fb w zwiazku (kontaktujemy sie kilka razy dziennie, mowimy sobie o wszystkim). Wszyscy wtedy uwierzyli, ze jestesmy razem. No i tak zostal ten status ustawiony, az na jednej z imprez on do mnie, ze jego znajomi zaczeli pytac i rodzina a on powierdza, ze jest ze mna i co on ma robic. Stwierdzilam wtedy, ze mu sie to poprostu nie podoba i kilak dni pozniej usunelam zwiazek. Ostatnio na spotkaniu poruszyl temat ze ktos mu powiedzial i on zauwazyl ze faktycznie nie ma i zapytal mnie dlaczego to zrobilam. Byli z nam tez znajomi i nie chcialam przed inim jakos specjalnie tego roztrzasac, wiec powiedzialam ,ze tak, ze ukrylam zwiazek. Popatrzyl wpierw powaznie na mnie potem zaczal wpatrywac sie w podloge i uslyszalam tylko aha.
Na kolejnym spotkaniu koleżanka powiedzala, ze jacys tam znajomi sa rozczarowani, ze nas zwiazek na fb nie jest prawdziwy. Nic nie powiedzialam, on tez nie skomentowal. Cwile potem wyszlismy z knajpy i wracalismy i powiedzialam mu czy wie dlaczego to zrobilam, a ten ze wlasnie nie wie. Wiec mu powiedzialam, bo byles niezadowolony, niep odobalo ci sie to. A on mi wtedy odpowiedzial ,ze ludzie go zaczeli pytac i wkurzalo go to ,ze na fb jestesmy oznaczeni a w rzeczywistosci jest inaczej.Nic na to nie odpowiedzialam, potem dopytywal jak to ukrylam (nie powiedzialam mu ze calkowicie usunęlam) ze on tego nie ma, ze mu sie nie wyswietla a sprawdzal. Po czym dodal, ze chyba nie zna funkcji na fb.

I zglupwialam powiem wam moje drogie, bo zrobilam przeciez cos co chcial. Musial sie tlumaczyc, wkurzalo go to, to usunelam i myslalam ,ze tego chce.

Nie rozumiem go :( W ogole nie wiem o co mu chodzi? Może kóras z Was mi wyjasni o co mu chodzi?
Ja mysle, ze chyba dobrze zrobilam ,ze usunelam ten status...
alercia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 14:44

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez dzo » 17 kwi 2012, o 16:05

alercia napisał(a):Może kóras z Was mi wyjasni o co mu chodzi?


a niby skąd mamy to wiedzieć ?

weź z nim po prostu porozmawiaj.....


bosz............ :?
dzo
 

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez Masjaa » 17 kwi 2012, o 16:44

Facebook.... status związku.... co za czasy, że w wirtualnym świecie mamy partnera na żywo nie... dla mnie ten cały facebook i obnoszenie się ze swoim życiem jest śmieszne, ale nie o to tutaj biega.... Skoro nie rozumiesz jego zachowania zapytaj wprost .... domysły nic nie dadzą :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez alercia » 17 kwi 2012, o 18:00

dzo napisał(a):
a niby skąd mamy to wiedzieć ?

weź z nim po prostu porozmawiaj.....


bosz............ :?


No prosze Cie, nie ma lepszych psychologów od kobiet ;) One rozkminią wszystko :)

FB to zabawa tak, i takie tez bylo zalozenie - bawic sie wkrecac znajomych. Ja nie przekladam fb na real, a problem fb wyskakuje mi w realu.

I nastepna sprawa, moja rodzina nie jest idealna i nie nauczono mnie w niej mowic bezposrednio, raczej wszystko sie taiło i mowilo jak najmniej. I ciezko mi jest poruszyc ten temat, nawet nie wiem jak. Gdybym potrafila niep isalabym na forum :)
alercia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 14:44

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez Masjaa » 17 kwi 2012, o 18:12

A on jest dla Ciebie ważny ? chcesz z nim być ? chyba nie jest Ci obojętny skoro tak się przejęłaś ;) no i jeszcze uważam że dobrze że usunęłaś ten cały status bo bez sensu zupełnie robić sobie takie żarty .... nie wiem może jestem za stara i myślę inaczej :) to napisz do niego czy coś skoro to Cię tak dręczy , Facebook zawinił to i przez fb rozwiąż problem ;)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez mycha25 » 17 kwi 2012, o 18:57

Zgadzam się z dziewczynami.Trzeba zwyczajnie pogadać z nim na ten temat i sprawa się wyjaśni.Może Ty go wtedy zwyczajnie zle zrozumiałaś i dlatego tak się pózniej zmartwił?

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez Dżastaa » 17 kwi 2012, o 19:04

Szczera rozmowa :) :drinkwine

Idealna kobieta to taka, która nie wymaga cudów i cieszy się z każdej drobnostki danej prosto z serca...

Obrazek
Avatar użytkownika
Dżastaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 18:57

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez Arturowa :) » 17 kwi 2012, o 21:08

Dżastaa napisał(a):Szczera rozmowa :) :drinkwine


Zabawa w kotka i myszkę nic nie załatwi, najlepiej by było gdybys sie po prostu odważyła i z nim o tym porozmawiała, skoro tak bardzo zaprząta Ci to głowę.

" Nie nazywaj moich marzeń szaleństwem
jeśli sam, oprócz szarej rzeczywistości
nie masz nic więcej. "
Arturowa :)
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 22:01

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez Lily of the Valley » 18 kwi 2012, o 07:45

Kojarzycie mi się z dwójką głupawych dzieciaków, którzy zrobili w wała wszystkich znajomych, a teraz jednemu z nich jest smutno, że to koniec zabawy.
Lily of the Valley
 

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez alercia » 18 kwi 2012, o 09:16

Lily of the Valley napisał(a):Kojarzycie mi się z dwójką głupawych dzieciaków, którzy zrobili w wała wszystkich znajomych, a teraz jednemu z nich jest smutno, że to koniec zabawy.

ej no hola hola dziewczyno stwierdzenie "glupawe dzieciaki" jest nie na miejscu raczej :shock:
Dzieciaki moga być niemądre, niedoświadczone, naiwne itd. głupawa to jest panna, która na impreze rozkłada się niczym biwakowy stoik myśląc, że zagości w salonie.

Pisałam na tym forum nie po to żeby ktoś pisał swoje skojarzenia, ale po to żeby się ktoś obdarzony zdolnością wrodzonej psychoanalizy sie wypowiedział.
alercia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 14:44

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez Lily of the Valley » 20 kwi 2012, o 20:01

Oto psychoanaliza: umówić się o konkretnej godzinie w parku i ustalić czy jesteście ze sobą, czy to były tylko te głupawe zabawy.
Lily of the Valley
 

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez ona-3-slask » 28 wrz 2012, o 10:49

Masjaa napisał(a):Facebook.... status związku.... co za czasy, że w wirtualnym świecie mamy partnera na żywo nie... dla mnie ten cały facebook i obnoszenie się ze swoim życiem jest śmieszne, ale nie o to tutaj biega.... Skoro nie rozumiesz jego zachowania zapytaj wprost .... domysły nic nie dadzą :)



dla mnie ten cały Fb to jedno wlk G...
sorki ale chore to jest,pokazywac publicznie swoje zycie prywatne
czy jestem w zwiażku,co mysle..itd

ja tam miałam profil ,ale nie wpisywałam gdzie pracuyje,jakie szkoły itd
status miałam mezatka boi jestem nią
ale miałam ustawiony na prywatny

Odn postu autorki

ja nie rozumiem po co takie zabawy
jestem w związku,nie jestem

czemu jestes a potem czemu nie?
bo znajomi pytaja

a co ich to obchodzi?

a to czego On chce to nie pytaj nas tylko jego
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez ona-3-slask » 28 wrz 2012, o 10:51

Lily of the Valley napisał(a):Oto psychoanaliza: umówić się o konkretnej godzinie w parku i ustalić czy jesteście ze sobą, czy to były tylko te głupawe zabawy.



dokładnie

a ile macie wogole lat?
bo po poscie smię sadzic ze moze 18 nie macie
zachowanie jak u dzieci...

sory za szczerosc
ale my jasnowidzami nie jestesmy
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez ania » 28 wrz 2012, o 16:16

hm...a ja mysle ze jemu zalezało na tabie i go zabolało że tak po prostu usunęłaś ....mysle ze sie nie zrozumielsicie ...i jedyne zalecenie to porozmawiac i wyjasnic cała sytuacje ...bo cos mi sie wydaje ze on chce byc z tobą :) tylko nie wie jak sie do tego zabrac , jak ci to powiedzieć ...rozmowa wszystko wyjasni ...powodzenia :)
Avatar użytkownika
ania
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 6 maja 2012, o 18:22

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez Rey » 14 lis 2013, o 22:12

Facebooook to zło.... Może pomyślcie o normalnym zwiążku, co?
Rey
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 23:54

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez Basia1994 » 14 lis 2013, o 23:25

Wszystko jest dla ludzie, fb tez tylko trzeba odpowiednio z niego korzystać. Wracając natomiast to tematu wątku to według mnie trochę starało was niedojrzałe podejście, może nie macie odwagi wyłożyć kart na stół i stad ta zabawa w kotka i myszkę. Myśle ze zarówno ten chłopak jak i ty na tym etapie sami nie wiecie za bardzo co byście chcieli. Nie unoś się na krytyczne uwagi, ale sama pisząc na forum się otworzylas rownież na takie. Najlepiej dla was będzie wszystko wyjaśnić przy kawie/herbacie . Rozmowa w cztery oczy to dobry początek żeby sprawę zażegnać (:
Basia1994
 

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez agape84 » 15 lis 2013, o 01:02

Psychoanaliza jest taka, ze jestes dziecinna.

Ani z Toba ani bez Ciebie
Na moj bol nie ma lekarstwa..
Z Toba bo mnie zabijasz
Bez Ciebie bo umieram..
Avatar użytkownika
agape84
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 21:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez Jamelia » 15 lis 2013, o 10:45

Ja myślę że poruszenie przez niego tematu rodziny i znajomych dopytujących się czy jesteście razem w realu miało na celu wybadanie czy Ty byś chciała być z nim tak na poważnie. Chłopak może ma problem z ujawnieniem swoich uczuć więc tak krętymi drogami próbował dać ci do zrozumienia że on by chciał.. :D Jeśli i Ty była byś chętna to może pomóż trochę szczęściu i nakieruj rozmowę na odpowiednie tory. Przecież możesz zapytać jako by z czystej ciekawości " A co by było jak byśmy na prawdę byli razem? Myślałeś o tym?Chciałbyś? " A myślę że by własnie chciał ;)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez Hadassa » 15 lis 2013, o 10:47

Laski przecież to temat z 2012, pewnie już dawno nieaktualny

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez Jamelia » 15 lis 2013, o 10:49

Kay, Ty to potrafisz zbić człowieka z pantałyku .. :D

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez Hadassa » 15 lis 2013, o 11:03

ech.. po prostu duzo na tym forum starych tematów... ;)
dlatego nauczyłam sie sprawdzać :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez 456 » 15 lis 2013, o 14:47

O matko.
Jak słyszę o fejsbukowym życiu to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Co niektórzy żyją dla fejsbuka, żyją fejsbukiem, zdjęciami znajomych z fejsbuka i zdjęciami realnych znajomych na fejsbuku, swoim fejsbukowym profilem, kolekcjonowaniem fejsbukowych friendsów i to nieważne czy znają te osoby czy nie -ważna jest ilość "przyjaciół", lajkami i statusami no i... fejsbukowymi związkami... :?


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez inek » 15 lis 2013, o 14:52

Haha, fejsbukowe związki, które zmieniają status średnio raz na dzień. Śmiech.

Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Avatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
 
Posty: 436
Dołączył(a): 1 lis 2013, o 20:59

Re: związek na fb i co teraz? czego on chce?

Postprzez Basia1994 » 15 lis 2013, o 22:19

Ńikt nie zwrócił na to uwagi (: aż wstyd (:
Basia1994
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]