Co myślec?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Co myślec?

Postprzez Czerwona » 5 cze 2017, o 17:23

Witam. Nigdy nie pisałam na żadnym forum ani nie zwierzałam sie publicznie z własnych problemów ale poprostu nie wiem co myślec. Na początku moze sie przedstawię, jestem Czerwona mam 29 lat i nie posiadam dzieci tylko narzeczonego od 6lat i tu zaczną sie problem, a mianowicie - przez te lata moj tata był ciezko chory - dwa raki, zapalenie płuc, sepsa, a teraz białaczka. Moi rodzice mieszkają w Angli od wielu lat, latam do rodziców kiedy tata jest chory, a tu znaczyna sie problem, moj narzeczony! Na początku był wyrozumiały a teraz raczej zły jest ze latam co chorobę taty i nie mam czasu na prace, ani moja przyszlosc i emeryture która jest pod znakiem zapytania, zastanawiam sie czy on jest tak nie wyrozumiały czy to ja jestem nie dojrzała, ze bardziej sie skupiam na rodzinie niz na sobie? Jeśli gdzieś nawalilam błędów albo zapomniałam znaków wybaczcie. Pozdrawiam
Czerwona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 cze 2017, o 14:22

Re: Co myślec?

Postprzez BlackWolf » 6 cze 2017, o 22:53

Matkę masz jedną, ojca również a faceta możesz w każdej chwili zmienić.
Mężczyzna powinien wspierać Cię w trudnych chwilach i rozumieć to, że odwiedzasz i troszczysz się o chorego ojca a nie robić z tego powodu problemy.
Skoro ma takie podejście, to zastanów się czy jest on odpowiednią osobą w Twoim życiu.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Co myślec?

Postprzez bella88 » 7 cze 2017, o 15:01

jest egoistą skoro zamiast wspierać cię w takiej sytualcji robi ci wywody
bella88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7 cze 2017, o 13:57

Re: Co myślec?

Postprzez Camiidek » 9 cze 2017, o 01:03

Tak jak mówiła moja poprzedniczka- matkę masz jedyną, ojca również. Jednak chciałabym Ci doradzić - może porozmawiasz o tym z nim. Najlepiej by było gdybyście wspólnie rozwiązali ten problem. Może to głupia propozycja, ale jeśli sytuacja z twoim tatą się uspokoi to może wyskoczycie na jakieś krótkie,wspólne wakacje? Czas tylko dwa was dwojga - będziecie mogli porozmawiać o różnych sprawach. Ja nigdy nie zapomnę z lekcji biologii jak moja nauczycielka mi powiadała-dziecka nie można mieć w każdym wieku, ogólnie z twojego opisu wydaje mi się, że facet czeka 6 lat i może chciałby założyć rodzinę? Jeszcze raz przepraszam jeśli źle mówię czy coś - to mój pierwszy "wpis" na tym forum.
Camiidek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 cze 2017, o 00:45

Re: Co myślec?

Postprzez elwira321 » 13 paź 2017, o 16:17

Skoro ma takie podejście, to zastanów się czy jest on odpowiednią osobą w Twoim życiu.

elwira321
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 13:13
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]