Co na zmarszczki?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez IRISSS » 25 cze 2014, o 10:02

jeszcze nic nie stosuję, ale przeciwdziałam...:) przede wszystkim nawilżam! zastanwiam się nad kupnem BioOil, może ktoś miał ?

IRISSS
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 11 cze 2014, o 15:27

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez rosiehw » 25 cze 2014, o 23:24

od kiedy powinno sie w ogole stosowac kremy na zmarszczki? ja jeszcze ne przekroczylam 30, ale mam dosc mimiczne czolo i zastanawiam sie co z tym zrobic
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Natka92 » 30 cze 2014, o 23:17

Wydaje mi sie że tak z 25 lat, to dobry wiek żeby zacząć stosowac takie kremy... Ale to też zależy indywidualnie od cery, jedni w wieku 50 lat nie maja prawie zmarszczek... zastanawiam się właśnie jak najlepiej przeciwdziałać pojawieniu się zamarszczek? Bo kremy to już po fakcie można zastosować
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez mamamuminka » 7 lip 2014, o 14:53

krysia.kuit napisał(a):Chyba jednak retinol i wysokie filtry...



a w jakich kremach mozna znalezc ten retinol?
mamamuminka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 6 lip 2014, o 16:30

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Specjalista Aspazji » 3 sie 2014, o 23:56

Warto zainwestować w botox. Preparat podawany jest w niewielkich ilościach do tkanki mięśniowej. Wywołuje kontrolowane, odwracalne zmniejszenie siły ostrzykiwanych mięśni. Okolice poddane zabiegowi stają się wygładzone, spojrzenie łagodniejsze, skóra staje się promienna i wyraźnie odmłodzona. Czas zabiegu to około 15 min.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez marqiza » 30 wrz 2014, o 10:58

Półki w drogeriach pękają w szwach od produktów na zmarszczki. Jednak ja kupuję takie kosmetyki tylko w aptekach, ostatnio sięgnęłam po kremy marki Sensilis, ja wzięłam krem na pierwsze zmarszczki Sensilis Premier, a moja mama kupiła sobie Sensilis Supreme z kawiorem na bardziej "zaawansowane" zmarszczki. Efekty po trzech tygodniach stosowania są widoczne, a skóra jest elastyczniejsza i u mnie i u mamy. Do tego stosuję jeszcze nawilżające kuracje oraz złuszczające skórę.
marqiza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 17:11

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Natka92 » 3 paź 2014, o 00:08

Fajny jest olejek araganowy do pielęgnacji skóry , są teraz takie specjalne przeznaczone do twarzy. Ja mam akurat z bielendy, Argan face oil z kawasem hialuronowym, działa przeciwzmarszczkowo, wygładza i nawilża skórę. Mieszam go często z kremem, i w zasadzie efekty sa chyba wtedy jeszcze lepsze...
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Sondrina » 3 paź 2014, o 08:52

Kwas migdałowy fajnie działa przeciwzmarszczkowo ;)
Avatar użytkownika
Sondrina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 gru 2013, o 14:07

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Natka92 » 19 paź 2014, o 23:19

Sondrina napisał(a):Kwas migdałowy fajnie działa przeciwzmarszczkowo ;)


O, to nie wiedziałam. A stosujesz go w jakimś konkretnym kremie, czy robisz po prostu nim zabiegi u kosmetyczki?
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Specjalista Aspazji » 28 paź 2014, o 13:25

Warto zdecydować się na wypełniacze zmarszczek na bazie kwasu hialuronowego. Są naturalne i dają bardzo dobre efekty.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Astra » 2 lis 2014, o 22:27

Ostatnio wyczytalam w takiej aptecznej ksiazeczce , ze Telomer System Bell Visage to jakas innowacyjna i
ponoc bardzo skuteczna formula ktora odmladza skore az o 10 lat.
Jak podaja w tej ksiazeczce to dziala bardzo skutecznie i widoczne zmarszczki sa niesamowicie zredukowane.
Z tego co pisza to jest to preparat ziolowy do lykania w postaci kapsulek ,Ojca Grzegorza Sroki i dwa kremy .
Moze ktos skorzysta z tych informacji. :)
big_image001.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 3 lis 2014, o 14:06

Ja mamie ostatnio kupiłam z Garniera krem, Miracle.
Nowości z mikro pigmentami, które zaczynają, ze tak powiem od wizualnej korekty :)
Mówi że jej bardzo pasuje i jest z niego zadowolona.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Luna » 3 lis 2014, o 21:41

Kobietki zmarszczek nie unikniemy ..taka kolej rzeczy

Starosc nie radosc...aczkolwiek poki co trzeba sie wspomagac poki co kremami polecam Garniera :D

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Jamelia » 4 lis 2014, o 09:25

Gdzies już chyba pisałam o Iwostin pod oczy, super kremik i dla wrażliwców przede wszystkim.
Już po pierwszym nałozeniu widać efekty :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez paproctaniosc » 4 lis 2014, o 13:58

serum z witamina C! Zamowiłam ostanio dam znac jak sie sprawdza :)
Avatar użytkownika
paproctaniosc
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 16:18

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez ocilie » 4 lis 2014, o 16:45

ja zdecydowałam się na pójscie w strony medycyny estetycznej i nie zaluje :) zrobilam sobie zabieg vivace w Arkadii, w Opolu. Efekty są juz widoczne po pierwszym zabiegu, co bardzo cieszy, czlowiek tylko ciagle patrzy wtedy do lustra :D dodatkowo efekty zabiegu bardzo dlugo sie utrzymuja, wiec to nie sa pieniadze wyrzucone w bloto ;)
ocilie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 19 paź 2014, o 16:20

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez jałowa » 6 lis 2014, o 22:09

Hadassa napisał(a):Ja mamie ostatnio kupiłam z Garniera krem, Miracle.
Nowości z mikro pigmentami, które zaczynają, ze tak powiem od wizualnej korekty :)
Mówi że jej bardzo pasuje i jest z niego zadowolona.

co masz na myśli mówiąc wizualna korekta?
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 7 lis 2014, o 11:13


.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez docha » 7 lis 2014, o 14:00

Czy ja dobrze widzę, że on jest jakby lekko koloryzujący? Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi, ale to nie jest zwykły biały krem, który się wchłania i koniec?
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 7 lis 2014, o 14:17

Dokładnie, krem zawiera koloryzujące drobinki, które dodatkowo dopasowują się do koloru skóry

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez jałowa » 8 lis 2014, o 10:35

Hadassa twój link nie działa, ale ja znalazłam inny filmik https://www.youtube.com/watch?v=kff9h6a ... 6q3HBjrXOq widać na nim że krem rzeczywiście zmienia koloryt skóry, poza tym mam cie tam dodatkowo instruktaż jak prawidłowo nakładać krem.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez RoseNails_pl » 12 lis 2014, o 17:04

Przede wszystkim dobrej jakości kosmetyki,kremy przeciwzmarszczkowe,ale te w pełni naturalne,nie o sztucznym czy chemicznym składzie jak to często bywa. Druga rzecz to dieta plus aktywny tryb życia. Wszystko ma wpływ w kwestii zmarszczek oraz ich powstawania.
RoseNails_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 12:30

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez anett » 17 lis 2014, o 21:37

Ja niedawno nabyłam Vichy Liftactive Supreme i jestem pozytywnie zaskoczona efektami. Świetne wsparcie dla zmęczonej skóry - taki lifting na dzień. Ładnie napina skórę i przez to zmarszczki są przestają być widoczne. Dobra opcja dla tych bardzo zapracowanych. Nakładasz rano i wieczorem i po sprawie. Albo tylko rano, w zależności od potrzeb.
Avatar użytkownika
anett
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 10:11

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Tusia » 21 lis 2014, o 03:35

anett napisał(a):Ja niedawno nabyłam Vichy Liftactive Supreme i jestem pozytywnie zaskoczona efektami.

Znam - ten do skóry normalnej i mieszanej. Według mnie marka sama w sobie jest dobra. Nie mam zarzutów żadnych jeśli chodzi o krem. Planuje wykończyć swoje opakowanie w okolich świat - w sam raz na to aby zmotywować rodzinę do zakupu kolejnego na prezent pod choinkę ;)
Tusia
 

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez jałowa » 21 lis 2014, o 13:57

RoseNails_pl napisał(a):Przede wszystkim dobrej jakości kosmetyki,kremy przeciwzmarszczkowe,ale te w pełni naturalne,nie o sztucznym czy chemicznym składzie jak to często bywa. Druga rzecz to dieta plus aktywny tryb życia. Wszystko ma wpływ w kwestii zmarszczek oraz ich powstawania.

wiele czynników ma wpływ na kondycje naszej skóry, nawet to w jaki sposób nakładamy krem na twarz ma znaczenie, poza tym kupując kremy warto zwracać uwagę na ich składniki aktywne bo to bardzo ważne szczególnie przy kremach na twarz.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], otorusadwo