Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez a_gatka » 24 lis 2012, o 18:36

Dziewczyny, jak radzicie sobie z plamami od antyperspirantów/dezodorantów etc.? Pomimo obietnic producenta zostawiają one ślady, a te nie dość, że nieestetyczne to jeszcze niszczą ubrania..
a_gatka
 

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez weronik_rt » 25 lis 2012, o 02:10

szczerze ? To sobie nie radze z tym problemem,
Jestem bardzo zmęczona już faktem, że ciuchy niemalże nowe często nadają się tylko do wyrzucenia :- (
Ale wychodzi na to, że coś za coś, gdyż chyba jeszcze nikt nie wymyślił takiego dezodorantu, który by niwelował nieprzyjemny zapach i naprawdę zapobiegałby plamom na ubraniach.
weronik_rt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 16:36

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez WaitForMe » 25 lis 2012, o 13:46

Taaak, każdy obiecuje zero białych śladów, a prawda jest taka, że mam je prawie każdej bluzce :/

Ale jeśli chcecie się ich pozbyć to polecam zwykłe szare mydło. Natrzeć, zostawić na chwilę i później uprać w rękach.

"Któregoś dnia nad życiem swym, zamyślę się przez dłuższą chwilę..."
Avatar użytkownika
WaitForMe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 19:34

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez Masjaa » 25 lis 2012, o 19:39

Ja raz na tydzień używam Blokera z Ziaji... efektem są suche pachy , choćby nie wiem co się działo - susza :) codziennie natomiast aplikuję antyperspirant z Sorai oxygen lub ultra pure ...nie powiem przy nakładaniu czasem ubrudzą ciuszek ale trudno da się to uprać :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez aga.ta » 26 lis 2012, o 16:22

bloker i antyperspirant? czy to bezpieczne? nie mam doświadczenia z takimi produktami, jak etiaxil i pokrewne, ale wydawało mi się, że już przy nich antyperspirant nie jest konieczny?
odnośnie śladów, to chyba tylko chlor zostaje, tylko trzeba z nim ostrożnie, żeby nie odbarwić ubrań.
Avatar użytkownika
aga.ta
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 15:24

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez Masjaa » 26 lis 2012, o 18:30

Bezpieczne :) owszem antyperspirant nie jest konieczny ale ja lubię czuć zapach ... odrobina wystarczy i jest idealnie :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez a_gatka » 27 lis 2012, o 13:27

Też nie mam doświadczenia z blokerami. A powiedzcie mi dziewczyny, nie odbarwiają się wam od tych różnych specyfików ubrania? Te odbarwienia wyglądają czasem gorzej,niż plamy :/
a_gatka
 

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez MamaAnia » 27 lis 2012, o 14:14

Taaak i cierpią na tym zwłaszcza kolorowe ubrania których tak dużo w mojej garderobie. Już nie mam pojęcia jak sobie z tym radzić więc co jakiś czas część ubrań ląduje po prostu w koszu a wolałabym tego uniknąć...
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez Masjaa » 27 lis 2012, o 18:04

Nie wiem czego Wy używacie... ja nie mam żadnych problemów z odbarwianiem ciuchów, jedynie jakieś białe brudzenie na ciemnych ale to od razu się spiera .
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez a_gatka » 4 gru 2012, o 21:37

No to wygląda na to, że PRAWIE szczęściara z Ciebie, bo jednak jakieś tam plamy zostawia.. Mnie się zaś marzy taki idealny świat, w którym nie musiałabym się martwić takimi problemami.. :/
a_gatka
 

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez Katia » 5 gru 2012, o 13:17

Ja nie mam problemu z brudzeniem ubrań antyperspirantem, za to mam problem z ich skutecznością. Po dwóch tygodniach przestaje działać i muszę zmienić na nowy. Słyszałam o takich antyperspirantach, które kupuje się w aptece i aplikuje się je tylko raz na kilka dni. Na pewno też poleciłabym ci taki, które są najbardziej naturalne. Powodzenia ;)

Katia
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez MamaAnia » 6 gru 2012, o 00:08

no właśnie i tak przeważnie jest, albo działa i zostawia plamy na ubraniach, albo nie działa ale też nie zostawia plam i odbarwień. Ja jak na razie wybieram to lepsze zło, czyli działający antyperspirant, ale też nie zaprzestaje poszukiwań złotego środka wśród antyperspirantów ;)
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez sylwuniasylwia » 6 gru 2012, o 01:05

Mam blokera i powiem szczerze że nie mam po nim rewelacji, jak się pociłam tak pocę :(
Jeśli chodzi o antyperspiranty zostawiają plamy i nie mam sposobu aby ich uniknąć - porażka.
sylwuniasylwia
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 gru 2012, o 00:48

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez gruzekk » 7 gru 2012, o 16:00

A mi właśnie bloker bardzo pomaga i mi zdecydowanie bardziej pomaga od zwykłego dezodorantu. A jakiego używasz ?



----------------------
wydobycie łupków w polsce
gruzekk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 gru 2012, o 15:57

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez a_gatka » 12 gru 2012, o 22:15

Wiecie co..? Ja zaryzykowałam i za namową koleżanki nabyłam nowego Garniera (Mineral Invisible). Muszę Wam powiedzieć, że rzeczywiście długo działa, pozostawia skórę bardzo delikatną, ładnie pachnie, ale najważniejsze jest to, że nie zostawia plam ani na bieli, ani na czerni, ani na kolorach! Ktoś jeszcze to cudo testował?
a_gatka
 

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez Qxxina » 14 gru 2012, o 16:58

Ja robię tak: nakładam antyperspirant czekam chwilkę potem biorę chusteczkę przykładam czekam chwilę i nadmiar antyperspirantu mam na chusteczce a nie na ubraniu.
Qxxina
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 16:17

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez MamaAnia » 17 gru 2012, o 21:12

agatka, też go sobie kupiłam pare dni temu i póki co nie narzekam, działać działa i jak na razie plam nie zostawia i oby tak zostało bo nie dość ze działa jak napisali to jeszcze ładnie pachnie ;) Ja kupiłam spray, szybciej schnie niż te w kulce.
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez apollo » 19 gru 2012, o 13:39

Ja mam dezodorant Hb, który nie podrażnia skóry, jednocześnie nie pozostawia śladów. Akurat w przypadku dezodorantów całkowicie odradzam wzmożone oszczędności, gdyż nie ma to większego sensu. Możecie tylko sobie narobić problemów. Kosmetyk o którym piszę:
Obrazek
apollo
 

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez weronik_rt » 21 gru 2012, o 14:06

a_gatka napisał(a):Wiecie co..? Ja zaryzykowałam i za namową koleżanki nabyłam nowego Garniera (Mineral Invisible). Muszę Wam powiedzieć, że rzeczywiście długo działa, pozostawia skórę bardzo delikatną, ładnie pachnie, ale najważniejsze jest to, że nie zostawia plam ani na bieli, ani na czerni, ani na kolorach! Ktoś jeszcze to cudo testował?



Kupiłam około tydzień temu
i jak na razie jestem bardzo, bardzo zadowolona :-)
Dzięki nowemu Garnier (Mineral Invisible) zapomniałam co to w ogóle są ślady na ubraniach..
I nie chce sobie nawet przypominać, dlatego jak tylko będzie mi się kończył kupie drugi bez wahania ;-)
weronik_rt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 16:36

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez kies » 26 gru 2012, o 19:22

Ja już też go mam i jestem zadowolona z zapachy, z dobrej ochrony przed potem no i przeszczęśliwa, że moje ubrania nie są naznaczone plamą pod pachami. Jest dobry i niezbyt drogi.
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez KaroLina » 27 gru 2012, o 12:44

Ja mam Rexone bo wg mnie najskuteczniejsza, jak nie ubiorę bluzki zaraz po zastosowaniu to nie ma sladów:)
Avatar użytkownika
KaroLina
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 14:58

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez a_gatka » 3 sty 2013, o 12:17

A ja nie mam tego problemu. Mogę nałożyć bluzkę zaraz po zastosowaniu, bo Garnier Mineral Invisible nie pozostawia plam w ogóle. Tak dziewczyny - znalazłam swoją igłę w stogu siana!
a_gatka
 

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez MamaAnia » 8 sty 2013, o 16:43

Racja, też mam Garniera i jestem zadowolona, w końcu nie mam plam ani przebarwień. Świetnie się sprawdza nawet na kolorowych ubraniach. A dziś w naturze zrobiłam zapas bo był w promocji, więc tylko 8,99 zapłaciłam ;)
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez a_gatka » 10 sty 2013, o 20:26

O widzisz.. dobrze, że napisałaś to kupię siostrze, bo chciała też mieć, a promocja jest naprawdę dobra. Swoją drogą, czy wiedziałyście, że ponad 90% kobiet ma w szafach kolory? Gdyby to przeliczyć na zniszczone przebarwieniami pachy.. masakra! God bless Garnier! :)
a_gatka
 

Re: Dezodoranty, antyperspiranty - plamy

Postprzez Kammilia » 11 sty 2013, o 19:04

Kiedyś kupiłam jeden jedyny antyperspirant, który nie zostawia śladów na ubraniu. Od tamtej pory nawet nie patrzę już na inne. Jest to AloeVera, który kupuję w sklepie... ze zdrową żywnością :)
Kammilia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 sty 2013, o 22:54
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron