Co na zmarszczki?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez bronka » 25 wrz 2019, o 21:03

fajny jest krem intensywnie przeciwzmarszczkowy 40+ z serii Royal Snail z Eveline :) skóra po nim jest wygładzona oraz jędrna. Jest taki efekt optycznego odmłodzenia. No i super nawilża do tego :)
bronka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 wrz 2019, o 20:52

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez marka4 » 25 paź 2019, o 14:41

Na pierwsze zmarszczki i ujędrnienie skóry dobry będzie laser, ja korzystałam w Elite z zabiegu fotoodmładzania i musze przyznać, że efekty przeszły moje oczekiwania. Skóra rzeczywiście jest elastyczniejsza, bardziej nawilżona, a sam zabieg wcale nie jest bolesny. Wprawdzie skóra jest trochę zaczerwieniona pierwszego dnia ale szybko wraca do normy. Najlepiej przejść 2-3 sesje
marka4
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 18:53

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez alex1234 » 27 paź 2019, o 21:00

Dobrze wiedzieć, dzięki! Ogólnie to zauważyłam, że zabiegi laserowa teraz cieszą się bardzo dużą popularnością, do tego są nieinwazyjne co mi bardzo odpowiada. Tak to można dbać o urodę, zamiast sobie wstrzykiwać botoks czy kwas hialuronowy
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez staska » 27 paź 2019, o 21:04

Wiesz kwas hialuronowy to wcale nie jest takie złe rozwiązanie, jak człowiek ma umiar i zabieg wykonuje doświadczony lekarz. Jeżeli chodzi o zabiegi laserowe to w zupełności się zgadzam, warto korzystać, tym bardziej, ze nie są drogie.
staska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 cze 2019, o 15:33

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez monicabe » 22 lis 2019, o 12:57

Kremy nie pomogą i wiem co piszę bo wiele ich przetestowałam i niestety ale nie mają takiego dobrego działania. OBecnie szkoda mi troche kasy którą wydałam na wiele drogich kremów, których działanie okazało się bardzo podobne do tych najtańszych ( ostatnio zaczęłam czytać sobie składy i doszłam do wniosku ze cena nie jest wcale wyznacznikiem tego czy krem jest dobry czy nie).
Regularnie chodzę na zabiegi mezoterapii igłowej, który to zabieg bardzo polecam bo efekty jakie daje są naprawde fajne i twarz wyglada o wiele młodziej.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez WhiteChocolate » 28 lis 2019, o 13:45

Masowanie twarzy jest fantastyczny. Wałeczki jedoitowe są fantastyczne

Nie wszędzie można odwracać się od przeszłości.
Avatar użytkownika
WhiteChocolate
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 10 wrz 2019, o 09:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez alice81 » 30 lis 2019, o 18:01

Na zmarszczki są różne metody, np. botox. Odmłodzić fajnie buzię można także za pomocą wolumetrii, zdecydowanie polecam sprawdzić sobie tę metodę. Jeśli chodzi o klinikę czy gabinet medycyny estetycznej, ja mogę polecić Klinikę Sfera i dra Migałę, sama tam chodzę na zabiegi z tego obszaru.
alice81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 lis 2019, o 21:59

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez beksa » 22 gru 2019, o 22:54

Polecam zabiegi w klinice Bieńkowscy Clinic .Jestem obecnie po i czuję się świetnie i tak też wyglądam ,nawet mąż zauważył zmiany:)
beksa
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 lip 2019, o 22:01

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez guszek_87 » 3 sty 2020, o 16:34

Osobiście mogę z czystym sumieniem polecić krem liftingujący od Bielendy z serii Japan lift. Bardzo dobra i bogata formuła zawierająca m.in. peptydy ryżowe odpowiedzialne za jędrność i elastyczność i ekstrakt z jaśminu. Dawno nie używałam niczego lepszego na zmarszczki
guszek_87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 9 cze 2018, o 13:47

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez majuszka » 16 sty 2020, o 21:22

na zmarszczki to wiadomo: najlepszy botoks bo efekty są od razu. Tylko nie warto wybierać się do pierwszego lepszego gabinetu. Popytaj wśród znajomych czy mogą ci coś polecić... Ja ze swojej strony mogę cię skierować do Allure Esthétique Clinique w Konstantynowie Łódzkim. Sama do nich chodzę i zawsze wychodzę z gabinetu w pełni zadowolona z efektów oraz z troski jaką mnie tam otaczają.
majuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 22:35

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Mariuska » 25 lut 2020, o 16:30

ja na zmarszczki zastosowałam Restylane Skinbooster i szczerze mowiąc bardzo jestem z tego zadowolona - skóra gładka, odświeżona a efekt sie utrzymuje dość długo! także dla mnie to super rozwiązanie
Mariuska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 lut 2020, o 16:16

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez nina87 » 28 lut 2020, o 12:15

Jeżeli lubisz naturalne kosmetyki bez chemii, syntetycznych perfum czy barwników to oleje będą super. Ja używam na moje zmarszczki oleju z dzikiej róży, który ma duzo witaminy C, a teraz zimą nie tylko walczy ze zmarszczkami ale też chroni przed smogiem i zimnem. Olej trzeba oczywiście dobrać do rodzaju skóry -tłusta, mieszana sucha. Ważne czy jest bardzo dojrzała czy też zmarszczki dopiero się pojawiają. Ja mam swoją ulubioną markę z olejami, której wierzę, a oleje którymi pielęgnuję skórę są dobrej jakości - używam ich także do włosów i paznokci!
nina87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 sty 2020, o 12:03

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Katie_38 » 1 mar 2020, o 13:32

Faworyt mojej mamy to kremik i cała linia Camelia Oil. Podobno super pielęgnuje dojrzałą cerę i daje widoczne efekty. Potwierdzam :) Jej twarz naprawdę promienieje.
Katie_38
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 sie 2018, o 14:39

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Zulaa89 » 11 mar 2020, o 17:11

Moim zdaniem na zmarszczki nie ma lepszego zabiegu niż mezoterapia igłowa mi mega pomogła, prawie bezbolesny zabieg, wykonywałam w warszawskim salonie.
Zulaa89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 mar 2020, o 17:08

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez actress » 17 mar 2020, o 11:10

Jesli chcecie sobie kupić jakiś krem to polecam zorientowac się w składach i wybrać coś z dobrym składem. Ze swojej strony mogę polecić ten krem: PURLES 120 RESTORING NIGHT PEEL.
Obrazek

Krem ma bardzo przyjemną, dość lekką konsystencję. Skóra po regularnym stosowaniu staje się bardziej napięta, a małe zmarszczki zostają wygładzone. Twarz nabiera promiennego, zdrowego wyglądu, a małe przebarwienia znikają

Może nie jest taki tani ale wydajność jest bardzo dobra no i wspaniale nadaje się pod makijaż :)
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez kocimietka » 24 mar 2020, o 13:11

Zmarszczek głębokich nie da sie cudownie cofnac żadnym kremem, mozna tylko hamowac starzenie skory zanim sie pojawia albo ewentualnie ratować płytkie.
kocimietka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 mar 2020, o 12:29

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez majeczka998 » 10 kwi 2020, o 20:41

Na pewno krem, ale musi być naturalny. Naturalne kremy o wiele łagodniej działają na skórę oraz przynoszą szybsze efekty. Jak nie wiesz gdzie szukać, polecam stronę https://patandrub.eu/.
majeczka998
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 sie 2019, o 20:58

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Mikkas » 14 kwi 2020, o 15:35

no ja z kremów juz zrezygnowałam bo się okazało że jednak nie mają takiego działania jakbym chciała....no i zdecydowałam się na wypełniacz Restylane i szczerze mówiąc jestem mega zadowolona z efektu! bardzo ładnie, gładko i przede wszystkim widać ze jest efekt!
Mikkas
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 kwi 2020, o 15:28

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Pena » 21 kwi 2020, o 14:58

Prawda jest taka, że jeśli zmarszczki już Wam się pojawią o nie wiem czy cokolwiek Wam pomoże... Szczególnie jeśli są to zmarszczki mimiczne.
Co nie znaczy oczywiści, ze nie ma co stosować kosmetyków. Warto bo nawilżają skórę jak rowniez opóźniają nieuniknione procesy starzenia sie. Polecam serum Olivia Plum Glov z witaminą C. Ma duża zawartość witaminy C w stabilnej formie, co jest ważne, bo są rózne rodzaje witaminy C.
Ogólnie kupiłam przed sesją :P Nie wyglądałam jak zombie po zarwanych nocach, nie potrzebowałam maseczek aby wygladać jak człowiek.... . Skóra wyglądała jak trzeba. Mam także wrażenie że to serum jakoś mnie optycznie odmłodziło. No i zredukowało znacznie przebarwienia z jakimi się zmagałam.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez MarlenaMi » 23 kwi 2020, o 12:50

Hejka!
Zachęcam Was do sprawdzenia konkursu, w którym można wygrać m.in. BON do Rossmana!
[size=200]konkursomania.pl

Naprawdę polecam jako forumowiczka! :)[/size]
MarlenaMi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 12:47

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez qwlyzi0uuv » 27 kwi 2020, o 10:06

Przygotowałam artykuł opisujący moją opinie o produkcie VitalDermax. Sprawdź co daje stosowanie VitalDermax. Jakie występują efekty kremu przeciwzmarszczkowemu VitalDermax. Więcej pod linkiem: polskiepantofle.pl/najlepszy-krem-na-zmarszczki2/
qwlyzi0uuv
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 kwi 2020, o 10:06

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez helenka121 » 30 kwi 2020, o 14:46

Żaden krem nie da ci takiego efektu jak zabiegi medycyny estetycznej, nie ma co się bać! Najważniejsze trafić w dobre ręce, ja od siebie mogę polecić Prime Medic w Krakowie które przetestowałam na własnej skórze już nie jeden raz :)
helenka121
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 kwi 2020, o 14:21

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez helenka121 » 30 kwi 2020, o 14:58

Botoks pod warunkiem, że zabieg zostanie wykonany w sprawdzonym i zaufanym gabinecia jak Prime Medic w Krakowie.
helenka121
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 kwi 2020, o 14:21

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Kommasa » 24 maja 2020, o 15:08

ja wlasnie na zmarszczki zastosowałam Restylane Skinbooster i jestem zadowolona z wypełniacza. Skóra jest gładka i ładnie nawilżona!
Kommasa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 maja 2020, o 14:55

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez magnolic » 18 cze 2020, o 11:01

też używam serum z vit. c ale nie zauważyłam różnicy w zmarszczkach
magnolic
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2 cze 2020, o 12:34
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]