Co o tym myśleć?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Co o tym myśleć?

Postprzez sylwia30 » 3 sie 2020, o 13:49

Mam kumpla którego znam od jakiś dobrych 15 lat..
Chodziliśmy razem do tej samej klasy i spędzaliśmy razem bardzo duzo czasu. Podobał mi się bardzo ale mu tego niemówiłam.. Po jakimś roku czasu nasze drogi się rozeszły i kontakt się urwał na jakies 10 lat...
Jakieś półtora raku temu odnowiliśmy znajomość i znowu poczułam że uczucie którym go kiedyś darzyłam wruciło zwlekałam z powiedzieniemmu otym że misię podoba mam w koncu trójkę dzieci i nie jestem jakoś super obdarzona urodą ale też nie uważam się za brzydką osobę...
Wydaje mii się nawet że on też coś do mnie czuję ale ukrywa to...Więc postanowiłam napisać mu co doniego czuje i myślałam że on też po przeczytaniu mojego wyznania napisze mi to samo , ale niestety tak nie było.. Napisał mi tylkoże niewie copowiedzieć i że todlaniego trudny temat.... I niewiem co o tym myśleć??????
Nadal mamy kontakt jego zachowanie się w stosunku domnie nie zmienio... Ale dziwnie mi z tym że on wie że mi się podoba a ja niewiem czy wogóle cokolwiek kiedykolwiek domnie czuł...
Jak myślicie zapytać go? Czy zostawić i czekac?
sylwia30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 sie 2020, o 13:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Maczek