Co się dzieje?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Co się dzieje?

Postprzez kwiatuszek118 » 16 mar 2014, o 16:25

Hej dziewczyny, mam problem. Od ok. 2 lat używam tabletek antykoncepcyjnych. Czasami powodowały że okres miałam bardzo obfity albo tylko lekkie plamienie ale nigdy mi się nie zdarzyło go nie dostać! I tu leży problem nie dostałam okresu w tym miesiącu a w ciąży nie jestem (robiłam test).
28 dni taki mam cykl miesiączkowy i przez te dni oczywiście biorę tabletki i po tych 28 dniach w przeciągu tygodnia dostaje okresu i trwa on ok. 4-5 dni. w tym miesiącu powinnam dostać go ok. 4-5 marca, wszystkie objawy miałam: bolały mnie piersi, brzuch wszytko to co zawsze mam przed i w trakcie okresu i to wszytko było oprócz okresu. Po tygodnie objawy minęły ale okresu nie dostałam do tej pory. Lekarz nic konkretnego mi nie powiedział tyle tylko żeby na miesiąc odstawić tabletki i poczekać na okres.
Co nie oznacza że nie wiem co się ze mną dzieje a spotkać się z nim nie mogę bo gdzieś wyjechał i do kwietnia go nie ma.
Dzisiaj mija równy tydzień od mojego "niby" okresu i mam bardzo obfity śluz. Czysty bez żadnego zabawienia i nie ma nieprzyjemnego zapachu. Ale jest go za dużo cały czas mi coś płynie a nie koniecznie to lubię. I do tego krępuje przy chłopaku mimo że on to rozumie i nie rozumie dla czego się tym przejmuje. Ale dla mnie to wszytko jest dziwne, nigdy tak nie miałam. Pomożecie ?
kwiatuszek118
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 6 lis 2012, o 21:06

Re: Co się dzieje?

Postprzez MarysiaStaskiewicz » 19 mar 2014, o 15:35

Ja wolę w takich sytuacjach nie ryzykować. Poszłabym ponownie do lekarza...
Avatar użytkownika
MarysiaStaskiewicz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 18 mar 2014, o 14:40
Lokalizacja: Poznań

Re: Co się dzieje?

Postprzez MłodaŻona20 » 20 mar 2014, o 12:40

Radziłąm bymCi pójść do lekarza ja po odstawieniu tabletek mam takie wypływy ale to pewnie też przez upławy. Może po proś oinne tabletki a właśnie jakie teraz bierzesz??Ja brałam Vibin mini i było nawet ok.
MłodaŻona20
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 18 mar 2014, o 13:44

Re: Co się dzieje?

Postprzez jolaniebieska » 20 mar 2014, o 18:29

Czasem zdarza się bezkrwawa miesiączka. Wtedy nie ma krwi, złuszcza się nabłonek macicy, ale nie ma przy tym krwawienia. Równie dobrze ten zbierający się śluz to może być zapowiedź miesiączki lub ciąży (ale wtedy byłby biały).

Uwaga TOPPrzeprowadzki będzie show
jolaniebieska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 19 gru 2013, o 15:47

Re: Co się dzieje?

Postprzez Astra » 27 mar 2014, o 23:33

Mysle, ze nie ma co kombinowac tylko pomaszerowac do ginekologa.
Bo wg mnie to nie jest normalna sytuacja i normalne objawy .
Czasem lepiej nie ryzykowac i dac sie zbadac.
Przynajmniej nie bedzie falszywych domyslow co Ci tak naprawde dolega. :roll:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]