co z zyciem

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

co z zyciem

Postprzez beati1212 » 4 maja 2013, o 14:04

witam serdecznie. straciłam chęć zycia . nie mam szczęścia do mężczyzn ... albo trafiam na oszusta albo na człowieka z problemami alkoholowymi no i ostatnio ta nieszczęsna historia z chłopakiem który wrócił do dziewczyny. nie potrafię cieszyć się zyciem , boje się nowych znajomości ... co zrobić ? jak pokonać lęk ? jak ułożyć sobie życie i znaleźć odpowiedniego faceta ?
beati1212
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1 maja 2013, o 08:27

Re: co z zyciem

Postprzez Tatiana » 5 maja 2013, o 15:37

Przede wszystkim nie szukaj na siłę, faceci bardzo łatwo wyczuwają desperatki :) Może znalazłaś takich mężczyzn, bo szukasz w złych miejscach? Może coś z Tobą jest nie tak?

Nie możesz się zrażać. Zbliża się lato, dużo fajnych, opalonych facetów ;)

a co powiecie na psie przedszkole warszawa? :)
Tatiana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 14:33

Re: co z zyciem

Postprzez elzbieta45 » 5 maja 2013, o 21:31

jak ma sie zjawic to sam sie zjawi nie uszczesliwiaj sie na siłe
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: co z zyciem

Postprzez dobroslawa » 6 maja 2013, o 00:36

Racja, nie alezy ani szukać na siłę, ani się zrażać. Najlepiej jakiś czas przestań w ogóle myśleć o tym,żeby szukać faceta. Jak mówi stare polskie porzekadło, co dla kogo przeznaczone. to na drodze rozstawione:D, więc uzbrój się w cierpliwość, obserwuj,a jeśli masz odwagę, możesz zarejestrować się na portalu randkowym - na jednym z takich znalazł mnie mój mąż:D, ale nie obyło się bez porażek - kilka znajomości skończyło się na pierwszym spotkaniu, ale bez żalu. Na spotkanie tej właściwej osoby trzeba swoje cierpliwie odczekać. Powodzenia i cierpliwości - wszystko będzie we właściwym czasie.
dobroslawa
 

Re: co z zyciem

Postprzez Hadassa » 6 maja 2013, o 09:34

Powiem tak.. nie ma co szukać na siłę... sam sie znajdzie w swoim czasie ;)
ale nie zamykaj sie.... poznawaj nowych ludzi, tylko z dystansem, do siebie i do innych ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]