Co zrobić? Czy zostać czy odejść?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: Co zrobić? Czy zostać czy odejść?

Postprzez Roksi8 » 5 cze 2013, o 22:40

Nie chcę go obrażac, ale chyba ma jakis problem.. i raczej tutaj przydałaby sie wizyta u psychologa..tak jak pisałam w innym wątku trzeba dać sobie pomóc i komus kogo sie kocha też. Moja siostra korzysta z pomocy psychoterapia-kielczyk.pl. Może zaciągnij go tm albo umó sie sama na wizytę.. bo w tej kwestii raczej tylko fachowiec może pomóć. Musisz myślec o przyszłości, bo jesli chcecie mieć dzieci to jak to będzie wygladało? Zastanów się..

Ostatnio edytowano 19 cze 2013, o 09:36 przez Roksi8, łącznie edytowano 2 razy
Roksi8
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:13

Re: Co zrobić? Czy zostać czy odejść?

Postprzez kisiaa » 5 cze 2013, o 23:35

przeczytałam tą historie i powiem szczerze współczuje.
mój były juz chłopak z którym zaczełam chodzic jak byłam w technikum potrafił tez tak robic.
mieszkalismy razem u jego rodziców. ja uczyłam sie i pracowałam u jego mamy. potem sudia i nadal praca u jego mamy. zawsze wiedziałam ze lubi imprezowac ale przekonałam sie dopiero na własnej skórze do jakiego stopnia. jego koledzy nie mieli dziewczyn, szkoły i planów na przyszłość. my mielismy i dlatego każdy grosz sie liczył. ja pracowałam od 6 roano do 19 . on od 10 do 18. po czym wychodził z kolegami i wracał około 3. oczywiście na poczatku tak nie bylo zaczeło sdie tak po jakis 3 latach bycia razem . wczesniej mu sie zdazało ale nie tak czesto. moze raz na 2 tygodnie . potem było jeszcze gorzej . złamał palca poszedł na zwolnienie. miesiac , 2 miesiac , 3 miesiec. w tym czasie ja charowałam a jego dzien wygladał tak wstawał o 11 grał na kompie( nawet sie nie ubierając) do 17 potem wychodził z kolegami i do 5 rano go nie było. i tak dzień w dzień, w pokoju smród wódy, bałagan. zaczął olewać mnie, szkołę. za każdym razem obiecywał poprawę, przepraszał .. a ja wierzyłm........głupia. az kiedys w piątek wróciłam póżno i miałam duzo nauki w sobotę sesja mi sie zaczynała . 3 zaliczenia i jeden referat noc nie przespana tak myślałam. wchodzę do mieszkania, z pokoju dobiegają mnie hihy i wrzawa. wchodzę a tam jego koledzy ogólnie z 10 osób większość juz pijana . wzięłam go na słówko i mowie - co to ma byc przeciez wiedziałes ze mam jutro sesje. a on na to zebym sie wyluzowałam. zabrałam ksiazki i poszłam do salonu ale byli tak głośno ze nie dało sie uczyć, spac tez nie. zwolnienie ciągnął przez kolejne 2 miesiące , nie wytrzymałam znalazłam innego i odeszłam. teraz jestem szczęśliwą zoną i mamą po szkole. a z tego co wiem mojego byłego można spotkać pijanego na ławce przed blokiem.
kisiaa
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 11:42

Re: Co zrobić? Czy zostać czy odejść?

Postprzez Basia1994 » 6 cze 2013, o 09:48

Czytam wasze historie i zastanawiam się jakimi wartościami kierują się tacy mężczyźni (raczej chłopcy). Żadnych zasad, żadnych ograniczeń, żadnych świętości. Potem się dziwimy że taki jeden czy drugi tylko chla i zabawa z kolesiami mu w głowie. Nie pomyśli o życiu o rodzinie, o szacunku do swojej partnerki.
Ja zauważyłam pewną zależność, facet który jest wychowany w domu w której wiara była ważnym elementem życia jest dużo bardziej wyczulony na dobro rodziny, kobiety z którą układa sobie życie. Coś w tym jest, zastanówcie się. Jakaś dziwna teraz nagonka jest na chrześcijaństwo i katolicyzm, a ludzie będący mocni w wierze to po prostu ludzie którzy w życiu kierują się określonymi wartościami i zasadami. Tylko te wszystkie wartości i zasady są trudne, bo jak obowiązki stawiać na przecie zabawie i blednie pojętej wolności.
Basia1994
 

Re: Co zrobić? Czy zostać czy odejść?

Postprzez vaniliiia » 6 cze 2013, o 12:15

Dobrze, że go zostawilaś. Będzie dobrze :kiss2

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Co zrobić? Czy zostać czy odejść?

Postprzez Basia1994 » 6 cze 2013, o 12:30

Pewnie że dobrze i lepiej nie myśl nawet o wybaczeniu mu !!!
Basia1994
 

Re: Co zrobić? Czy zostać czy odejść?

Postprzez Despite » 6 cze 2013, o 18:47

Podjełaś bardzo słuszną decyzję :)
Avatar użytkownika
Despite
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 10:22

Re: Co zrobić? Czy zostać czy odejść?

Postprzez Justii2612 » 11 cze 2013, o 16:55

Minął już rok bez niego ;) jest teraz duuuuużo lepiej. Mam nowego partnera, z którym chyba będę szczęśliwa. ;) Pozdrawiam
Justii2612
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników