co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez redorange666 » 20 wrz 2017, o 09:06

Marla_s tylko ze stosunek przerywany nie jest metoda antykonceocyjną...tak samo jak kalendarzyk.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez elwira321 » 20 wrz 2017, o 14:59

Są odpowiednie żele opóźniające wytrysk. Stosowaliśmy również tabletki Penisize XL

elwira321
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 13:13

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez katrinka » 1 gru 2017, o 11:28

Wypróbowalismy kiedyś takie żele i niektóre były bardziej, niektóre mniej skuteczne ale pamiętam,że najbardziej nam do gustu przypadł Orgasm control. Wystarczyłą odrobinka i on był w stanie o wiele, wiele dłużej. Aktualnie jednak używamy wspomnianych tutaj chusteczek oc wipes ( o których dowiedziałam się nawet na tym wątku).
Ogólnie to dzieki dziewczyny,że wspomniałyście o nich :)
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez martadoex11 » 18 gru 2017, o 19:29

prezerwatywy naprawdę pomagają!

martadoex11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 gru 2017, o 19:06

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez sergiusz12 » 1 lut 2018, o 14:51

Sam dosyć długo zmagałem się z przedwczesnym wytryskiem. Wiele buszowałem w internecie. Większość "poradników" pisanych jest przez ludzi, którzy jak na pierwszy rzut oka widać, nie mają pojęcia o temacie. Jakiś czas temu trafiłem w końcu na coś ciekawego. Opis dotyczył ćwiczeń, które sprawdzam od 3 tygodni. Efekty są zaskakujące, czas stosunku przedłużył się o jakieś 6-8 minut.

Myślę, że w tak krótkim czasie jest to niebo, a ziemia. Cała witryna jest jedynie, artykułem, chwała Bogu za nią. Polecam serdecznie
SPAM

Pozdrawiam!

Ostatnio edytowano 28 cze 2018, o 20:17 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
sergiusz12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 lut 2018, o 14:46

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez michalinka1234 » 27 mar 2018, o 13:38

hej hej
ja tez dziewczyny bylam postawiona pod kropka ze tak powiem tylko u mnie bylo mega zle bo nawet nie zdarzyl zaczac a juz konczyl :D smieszne.. ale u mnie to byl juz koszmar spedzajacy sen z powiek
naprawde, nawet mialam mysli zeby sprbowac z kims innym czy jest tak samo
aleee sie zawzielam i zaczelam szukac czytac i sie radzic i w koncu wyprobowalismy z wielkim trudem moijego ASA Climax Control i co ? strzal w dziesiatke!!! wiadomo potrwalo to ok tygodnia za nim orgnizm sie calkowicie przestawil i jest meeega! moje doznania w tym momencie sa warte naprawde wszystkiego i kazdej ceny!
nie bede podawala namiarow bo widze ze kolezanka wczesniej podala wlasnie to skad i ja zamawiam
buziaki 8-)
michalinka1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 mar 2018, o 13:33

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez Ania567 » 28 lut 2019, o 08:30

katrinka napisał(a):Wypróbowalismy kiedyś takie żele i niektóre były bardziej, niektóre mniej skuteczne ale pamiętam,że najbardziej nam do gustu przypadł Orgasm control. Wystarczyłą odrobinka i on był w stanie o wiele, wiele dłużej. Aktualnie jednak używamy wspomnianych tutaj chusteczek oc wipes ( o których dowiedziałam się nawet na tym wątku).
Ogólnie to dzieki dziewczyny,że wspomniałyście o nich :)


My niedawno przetestowaliśmy te chusteczki i są faktycznie bardzo dobre. Jedyne co jest w nich na minus to cena. Jakbym miała używać tych chusteczek przy każdym stosunku to dawno bysmy poszli z torbami..... Czy nie ma jakiegoś tańszego zamiennika?
Avatar użytkownika
Ania567
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 lip 2018, o 08:27

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez monicabe » 1 mar 2019, o 10:15

Wypróbujcie sobie spray orgasm control Nie jestem do tego w 100% pewna, ale jest to chyba ta sama substancja co jest w chusteczkach, a jest o wiele tańszy niż same chusteczki ;) Ogólnie jest tego cała seria bo widziałam oprócz chusteczk ten spray jak również tabletki. Ale moj na razie nie chce brać tabletek skoro inne sposoby wystarczają i sa skuteczne.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez monika00100 » 2 mar 2019, o 21:47

Mojemu pierwszemu partnerowi wzwód nie puszczał po wytrysku tak od razu. Po wejściu, dosłownie kilka ruchów, miał wytrysk, ale potem po wytrysku jeszcze dobrych kilkanaście minut mógł penetrować mnie. Trzeba dodać, że ważna jest gra wstępna, samo pieszczenie, głaskanie, pocałunki, przytulanie, robienie przerw, zanim on wejdzie.
monika00100
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 mar 2019, o 21:25
Lokalizacja: Rzeszów

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez andrea23 » 11 mar 2019, o 09:34

monicabe napisał(a):Wypróbujcie sobie spray orgasm control Nie jestem do tego w 100% pewna, ale jest to chyba ta sama substancja co jest w chusteczkach, a jest o wiele tańszy niż same chusteczki ;) Ogólnie jest tego cała seria bo widziałam oprócz chusteczk ten spray jak również tabletki. Ale moj na razie nie chce brać tabletek skoro inne sposoby wystarczają i sa skuteczne.


No wlaśnie zamówiliśmy sobie te chusteczki aby przetestować i na dniach powinny dojsć. Jednak martwi mnie tutaj jedno. Mianowicie czy mnie też przypadkiem te chusteczki nie znieczula? :P
andrea23
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 26 cze 2018, o 13:31

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez Miłka85 » 11 mar 2019, o 09:48

A próbowaliście korzystać z pierścieni erekcyjnych? To działa jak gadżet erotyczny (można też wybrać z wibracjami dla przyjemności pań ;)), ale jego głównym zadaniem jest odcięcie krwi możliwości odpłynięcia z penisa. Dlatego erekcja jest mocniejsza, ale też dłuższa.
Miłka85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7 mar 2019, o 09:10

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez monicabe » 11 mar 2019, o 15:26

Nie, o ile oczywiście odczekacie te kilkanaście minutek. Bo jeśli on użyje chusteczki i od razu zacznie to rzeczywiście lekko Cię znieczuli ale tak jak pisałam wystarczy odczekać trochę czasu. I nic nie powinno się dziać :P
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez Janinka88 » 5 kwi 2019, o 12:53

Gry wstępne to raz, podniecanie się w ciągu dnia no i współżycie w dni płodne kobiety, sama wiem że wówczas seks jest nieziemski. A wyznaczam je za pomocą łatwego i taniego sposobu- kupiłam sobie tester owulacji ze śliny afrodyta. Chęć na współżycie w czasie owulacji jest bardzo duża.
Janinka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 5 kwi 2019, o 12:00

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez espanka » 15 lut 2020, o 23:53

Dziewczyny czy wasi facei korzystali kiedyś ze srodków na problemy z erekcją??Głównie chodzi mi o maxOn, widziałam reklamy w tv, zastanawiam się czy to faktycznie tak dobrze działa? Mój facet ostatnio ma sporo na głowie i niestety mocno ię to odbiło na naszym pożyciu i jest coraz gorzej, coś sam wspominał o tabletkach
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez edytkaa120 » 24 lut 2020, o 20:45

Mięśnie Kegla kochane :)

edytkaa120
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 lut 2020, o 20:35

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez kogielmogiell » 17 maja 2020, o 10:10

jeśli to problem nadpobudliwości seksualnej a tak jest w chyba 80% przypadkach to polecam dobre tabletki angielskie stud pills, można je też kupić w polsce. ja je brałem jakiś czas temu gdy też miałem nową dziewczynę. Dzieki nim jakoś przebrnąłem przez pierwszy łóżkowy etap znajomości.
kogielmogiell
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 maja 2020, o 10:04

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez rogatka » 30 maja 2020, o 12:29

Konsultację lekarską polecam (zdalnie na lekarzonline.eu). Na to istnieją przecież skuteczne tabletki ;)
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez Nina4152 » 9 cze 2020, o 12:29

edytkaa120 napisał(a):Mięśnie Kegla kochane :)

Towje i jego :P
Ale weź go namów to treningu :P
Nina4152
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 cze 2020, o 12:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez Franseccsa » 1 wrz 2020, o 13:23

mój mąż bierze 2 tabletki tego stud pills przed zbliżeniem i zauważyłam że ten specyfik bardzo mu pomaga naprawdę seks trwa o wiele dłużej i jest mniej nerwowo i bez stresu jak wcześniej.
Franseccsa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 wrz 2020, o 13:20

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez Kate6969 » 17 gru 2020, o 10:33

Wypróbujcie pierścienie na penisa https://sensualmadness.pl/31-pierscienie-na-penisa
Kate6969
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 10:22
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]