coś do obrony w razie zagrożenia

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

coś do obrony w razie zagrożenia

Postprzez Ligaczowa » 7 lis 2016, o 15:43

w moim sąsiedztwie zdarzył się ostatnio przykry incydent, nie sądzę żeby miało mnie spotkać coś podobnego w tej okolicy bo z reguły jest spokojnie ale przeciez nie kursuję tylko na linii dom - sklep osiedlowy i dopiero do mnie dotarło że nie znam dnia ani godziny :P jakoś ani nie jestem super fit, bo zawsze byłam szczupła i nie miałam potrzeby ćwiczyć...a teraz skutkuje to tylko wątłym ciałem i mułami wyrobionymi od noszenia córci Gabrielki xD nie będę chodzić przecież z pałką policyjną w torebce :D gaz też odpada bo prędzej ja na tym ucierpię niż przeciwnik :P jak wy się zabezpieczacie?
Ligaczowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11 wrz 2015, o 21:03

Re: coś do obrony w razie zagrożenia

Postprzez szpatułka » 8 lis 2016, o 20:04

Ja mam gaz w kieszeni płaszcza o takich porach jesiennych/zimowych zawsze. Nie za duży, żeby był poręczny ale też nie za mały. Czemu konkretnie nie chcesz go mieć? To chyba najlepszy i najbezpieczniejszy z możliwych wyborów.
szpatułka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 lis 2015, o 06:48

Re: coś do obrony w razie zagrożenia

Postprzez Ligaczowa » 9 lis 2016, o 20:35

Bo ja już nie raz widziałam jak to się kończy jak deszcz pada albo wiatr wieje, a dziewczyna niechcący przez to drażni własne oczy a nie intruza. Tego boję się najbardziej.
Ligaczowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11 wrz 2015, o 21:03

Re: coś do obrony w razie zagrożenia

Postprzez szpatułka » 10 lis 2016, o 23:19

Ooo jejku, przepraszam, że takim tonem ale jestem pewna, ze to jakieś słabe komedie. Takie sytuacje to chyba przy jakimś halnym w górach. Zresztą ja mam już ten taki nie stricte rozpylający tylko żelowy który jest nowszy i z tego co wiem a trochę przed kupnem czytałam to one się tak nie poddają łatwo z powietrzem i deszczem jak to się obawiasz
szpatułka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 lis 2015, o 06:48

Re: coś do obrony w razie zagrożenia

Postprzez Ligaczowa » 11 lis 2016, o 15:22

Nie zgłębiałam się w temat nowych odmian, nie wiedziałam że są jakieś różne gazy bo jak rozmawiałam z panem w sklepie to nic mi takiego nie proponował, więc pewnie nie ma w ofercie więc i tak nie mam gdzie ich kupić u nas. Czyli nikt nie ma pomysłu na inny sposób?
Ligaczowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11 wrz 2015, o 21:03

Re: coś do obrony w razie zagrożenia

Postprzez szpatułka » 15 lis 2016, o 12:25

Są przecież sklepy internetowe żeby zamówić to jeszcze Ci pod dom dostarczą. w prawdzie ja bezpośrednio kupowałam to takiego Ci nie polecę bo nie wiem ale info o rodzajach gazu itd skoro nie wiesz jakie są to tu znajdziesz na pewno SPAM poczytaj, a później coś tam sobie powybieraj gdzieś jak będziesz miała sprecyzowane jakieś wymagania
szpatułka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 lis 2015, o 06:48

Re: coś do obrony w razie zagrożenia

Postprzez Hadassa » 19 gru 2016, o 22:44

Mamy juz temat o samoobronie itp. Tam zapraszam

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]