Coś na koncentrację?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Coś na koncentrację?

Postprzez roksanka » 30 lis 2012, o 12:39

Na koncentrację?
Na mnie działa najlepiej duuuża dawka kwasów omega3. Tłuste ryby morskie przede wszystkim, orzechy, migdały + dobra suplementacja (u mnie to olej omegaRegen skin care, bo mam do tego tendencję do przesuszania się skóry, a w ogóle to wierzę, że to mi pomoże opóźnić oznaki starzenia się, ale tego efekty, mam nadzieję, zobaczę za parę lat dopiero ;).
roksanka
 

Re: Coś na koncentrację?

Postprzez cdsx » 2 gru 2012, o 07:14

Koncentracja to zjawisko polegające na skupieniu uwagi i skierowaniu jej na określony przedmiot, zagadnienie, wydarzenie, sytuację czy zjawisko. Jest to kluczowy czynnik, który umożliwia efektywne wykonanie jakiejś pracy – zarówno umysłowej, jak i fizycznej. Im wyższy poziom koncentracji, tym większa efektywność! A im większa efektywność, tym więcej zrobisz w krótkim czasie...

Dlatego koncentracja jest tak ważna... Umiejętność skupienia się na jednym zadaniu i wykonywanie go, aż do ukończenia, to jedna z najistotniejszych cech każdego człowieka sukcesu!

cdsx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 07:09

Re: Coś na koncentrację?

Postprzez Mia25 » 21 maja 2021, o 14:18

Dobry sen, mniejsze stresu, i polecam jeszcze suplementy diety. Ja pije Swedish Nutra Ultra multiwitamin. Kupowałam w uniquecos,pl.
Mia25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 kwi 2021, o 15:52

Re: Coś na koncentrację?

Postprzez Krojal » 9 cze 2021, o 21:33

Generalnie – w moim odczuciu na koncentrację najlepsze są różnego rodzaju ćwiczenia. Można wspomagać się również rozmaitymi suplementami (nootropikami), warto jednak stawiać tylko na te naturalne.

Ja testuję właśnie ten produkthttps://dbamozdrowie.org/brain-actives/
Krojal
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 cze 2021, o 21:29

Re: Coś na koncentrację?

Postprzez Milosniczkazakupow » 17 cze 2021, o 14:24

czekolada z orzechami <3
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26

Re: Coś na koncentrację?

Postprzez Patrycja123 » 23 cze 2021, o 12:03

Ja polecam suplementy od Natural Pharmaceuticals, jakoś rok temu zaczęłam używać produktów od nich i jestem bardzo zadowolona. Oprócz witamin które pomogą w koncentracji, mają też inne ciekawe pozycje. Więc z serca polecam
Patrycja123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 cze 2021, o 12:00

Re: Coś na koncentrację?

Postprzez Liliana888 » 19 lip 2021, o 21:01

Polecam medytacje, więcej w tym temacie polecam blog na lapbalans.pl
Liliana888
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 lip 2021, o 20:54

Re: Coś na koncentrację?

Postprzez Ewelkuś » 20 lip 2021, o 15:18

Jest wiele preparatów, które poprawiają koncentrację, często brak koncentracji nie jest spowodowany brakiem witamin, ale nadmiarem stresu i problemów. Doskonałym sposobem na rozwiązanie tego problemu może być susz CBD konopny. Działa on nie tylko na koncentrację, ale także koi nerwy i ma właściwości przeciwbólowe i nie działa psychoaktywnie.
Ewelkuś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15 mar 2021, o 14:14

Re: Coś na koncentrację?

Postprzez mar_czar » 28 sie 2021, o 21:32

Polecam również zbadać witaminę D, jej deficyt może również mieć wpływ na koncentrację. Badanie możesz wykupić u https://zdrowegeny.pl
mar_czar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 sie 2021, o 21:05
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]