Coś pozytywnego

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Coś pozytywnego

Postprzez agat » 23 sie 2009, o 20:49

No... już jest co robić przy Oliwierku. Na chwile nie można go z oczu spuścić.
agat
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez evka » 23 sie 2009, o 21:01

hihi normalka a w szfy zaglada? :lol:
evka
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez agat » 23 sie 2009, o 21:10

Wszędzie zagląda. Wszędzie go pełno. Wypatrzy każdą niezamkniętą ( niezawiązaną) szafkę czy szufladę. Otworzy wszystkie niedomknięte drzwi. Wlezie w każdą nawet najmniejszą dziurę. Wspina się po wszystkim co się da ( nawet jak się nie da to też próbuje) Jednym słowem jest wesoło :D
agat
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez evka » 23 sie 2009, o 21:26

Hhihihihi och wiem jak to jest a wyobras sobie jak ja mam blizniaki i razy dwa jesden w garach a drugi w pascie do butow hihihhi oj mialam co robic mialam :lol:
evka
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez agat » 23 sie 2009, o 21:31

Ewa , u mnie na początku też miały być bliźniaki. Nie mam pojęcia jak bym sobie radę dała z dwoma takimi urwiskami. Ciebie podziwiam. Musisz mieć oczy dookoła głowy skoro swoje towarzystwo upilnowałaś :D Teraz dzieciaczki starsze trochę to chyba lżej :?:
agat
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez evka » 23 sie 2009, o 21:39

Tak lzej ale czasami ich okielznac to mnostwa sily i cierpliwosci czasami brak mi sil :angrywife ale jak zaczynaja sie smiac albo jak widze jak spia czy jak ogladam zdjecia jestem przeszczesliwa ze ich mam kocham ich bardzo ja tez bylam przerazona jak sie dowiedzialam ze blizniaki beda cala ciaza to lek jak to bedzie czy sobie poradze ? Maz mi duzo pomagal teraz tez w miare czasu jak nie pracuje A dziciaki coraz bardziej mnie zadziwiaja i coraz bardziej jestem z nich dumna :) :serca
evka
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez agat » 23 sie 2009, o 21:43

No pewnie, duma podwójna musi Cię rozpierać bo masz super podwójne szczęście :D
agat
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez evka » 31 sie 2009, o 21:45

Jestem wyciszona spokojna po wakacjach i gotowa by rozpoczac nowy rok szkolny z moimi dziecmi :)
evka
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez jagoda » 1 wrz 2009, o 10:25

nie dostaliśmy wczoraj mandatu :) dzięki mnie :happy :happy :happy
jagoda
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez hanka32 » 1 wrz 2009, o 18:11

jagoda napisał(a):nie dostaliśmy wczoraj mandatu :) dzięki mnie :happy :happy :happy

Kobieta może zdziałać cuda :diabel :lol:
hanka32
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez evka » 3 wrz 2009, o 09:57

I jak ci sie to udalo? ;)
evka
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez jagoda » 3 wrz 2009, o 11:40

No więc... Mój T. wjechał pod zakaz wjazdu, bo w Olsztynie w okresie wakacji Starówka jest w pewnych rejonach zamknieta dla ruchu samochodowego. Ten wiele nie myśląc chciał zawrócić a co najciekawsze chciał to zrobić przed samym radiowozem który stał nieopodal... Panowie policjanci podjechali i stwierdzili, ze nalezy się mandacik w wysokości 300 złoty i 5 punktów karnych. Z wielką niechecią T. podał im dokumenty a ja stwierdziłam, że tego mandatu bardzo nie chcę i powiedziałam to z premedytacją jak najgłośniej mogłam :happy Na co panowie Policjanci wyskoczyli z zapytaniem : Czy to pańska żona? Więc ja odpowiedziałam, ze jeszcze nie a T. wiedząc co się święci krzyknął ,,już niedługo" więc dostaliśmy upomnienie i karę dla przyszłego pana młodego w postaci zakupu najładniejszego kwiatka dla przyszłej panny młodej :) i to by było na tyle :)
jagoda
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez hanka32 » 3 wrz 2009, o 16:11

Dobre usprawiedliwienie jagoda :happy :diabel :happy
hanka32
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez evka » 3 wrz 2009, o 21:03

Ale mondrala brawo jagoda :diabel :happy
evka
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez jagoda » 4 wrz 2009, o 13:08

:oops: :roll: eee no dziękuję hehehe ja już tak mam :)
jagoda
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez evka » 4 wrz 2009, o 21:27

Jutro sobota wiec sie wyspie hiiihi :happy
evka
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez hanka32 » 4 wrz 2009, o 22:08

Ja niestety nie bo idę do pracy ale za to w niedzielę to nadrobię :happy :happy :happy
hanka32
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez evka » 7 wrz 2009, o 22:14

Jestem dumna z mojego syna ktory polubil szkole i nauczycielke brawo mlody :happy
evka
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez hanka32 » 12 wrz 2009, o 20:12

Od niepamiętnych czasów dzisiejszy wieczór spędziłam i spędzam dalej z moim mężem ( na chwilę tylko tu zajrzałam i zaraz spadam) :fallinlove . Miłe słówka czułość to czego nam brakowało nadrabiamy dziś ,zamówiona pizza a teraz siedzimy ja przy winku :drinkwine mąż przy drinku a na zakończenie wieczoru :sex1 :kiss1
hanka32
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez hanka32 » 27 wrz 2009, o 20:26

Wreszcie mój mąż skończył wyjeżdzać w delegację :fallinlove i mamy siebie na codzień :happy :happy
hanka32
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez Panna_M » 28 wrz 2009, o 21:47

Mam wolny czas! i czas na forum :)
Panna_M
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez evka » 29 wrz 2009, o 19:24

Fajnie ze ktos znalazl czas na forum :happy cos pozytywnego? mam czas tez na forum i zaraz dzieci ida spac i ciszaaaaaa ciszaaaaaaaaaaaaa i zielona herbatka i jakis filmik ech licze minuty hihihihi :swing
evka
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez gosia37 » 3 paź 2009, o 17:04

Dzisiaj mam wolne, więc jestem strasznie szczęśliwa z tego powodu.
gosia37
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez evka » 1 lis 2009, o 23:27

Pozytyw taki ze z mezem jest juz dobrze zdrowy choc nie do konca :) ale bedzie dobrze :fallinlove
evka
 

Re: Coś pozytywnego

Postprzez hanka32 » 2 lis 2009, o 18:08

evka życzymy zdrowia dla Twojego męża :serca
hanka32
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]