Coś sprawdzonego !

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Coś sprawdzonego !

Postprzez Joline » 24 lut 2012, o 18:45

Witam Was wszystkie bardzo serdecznie !

W mojej diecie zastosowałam ogromną zmianę, ale w sumie jestem z niej zadowolona!

Trzymałam dietę tysiąca kcal, czasami nawet mniej.
Kupiłam sobie linea detox, by moje łaknienie zmniejszyło się do minimum. Owszem, tabletki na odchudzanie pomagają, ale jeżeli będziemy tego chcieli. Trzeba pamiętać, że na samych tabletkach nie schudniemy ( no chyba, że zrobimy sobie tabletki jako zamiennik pokarmu, co ogólnie dla mnie wydaje się chore! ).
Robiłam dziennie brzuszki. Rano przed śniadaniem (ok 10) , kiedy podeszłam do śniadania zjadłam tylko dwie kromki, albo jedną ( to zależy jaki miałam apetyt). Musimy pamiętać, że przy odchudzaniu nie powinno się jeść zwykłego chleba (najlepiej ciemny, albo pieczywo wasa). Kromkę smarowałam białym, kremowym serkiem w połączeniu z marmoladą (żeby mieć siłę) . Nie jadłam drugiego śniadania, bo nie jestem przyzwyczajona do metody "pięciu posiłków".
Na obiad jadłam tyle ile chciałam , ale z umiarem. Unikałam w szczególności potraw wzbogaconych o węglowodany ( frytki, ziemniaki), mąka, makarony. Produktami zastępczymi była kasza, ryż. Unikałam sosów ( na ketchup sobie jednak sobie pozwalałam :D ) .
Na podwieczorek pozwalałam sobie na kostkę gorzkiej czekolady, a także mlecznej. Do tego piłam herbatę czerwoną. Na kolację ( 3 godziny przed snem) jadłam kromkę chleba z ogórkiem, bądź pomidorem ( czasami wyglądało tak moje śniadanie)


W mojej diecie, zawsze kiedy przychodziła pora na głód to wykonywałam brzuszki, albo zajmowałam się czymś innym. Jednak przy moim suplemencie diety jakim była linea mogłam spokojnie odmawiać sobie przeróżnych zachcianek. :D

Efekty są zaskakujące. Mój brzuch się zmniejszył (przez ćwiczenia), a ja schudłam 8 kg :) I jestem zadowolona.

Avatar użytkownika
Joline
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24 lut 2012, o 18:08

Re: Coś sprawdzonego !

Postprzez anulaa » 25 lut 2012, o 22:15

a ile trwała twoja dieta? :)
anulaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 lut 2012, o 17:53

Re: Coś sprawdzonego !

Postprzez Joline » 25 lut 2012, o 23:48

Moja dieta trwała dokładnie 30 dni. Tylko naprawdę trzeba ją przestrzegać, a potem i tak powinno się po niej ćwiczyć, albo ograniczać kalorie, bo to po prostu wróci heh ;p

Avatar użytkownika
Joline
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24 lut 2012, o 18:08

Re: Coś sprawdzonego !

Postprzez anulaa » 26 lut 2012, o 15:54

jestem pełna podziwu :o Mi zawsze brakuje samozaparcia w sprawie odchudzania ;) zawsze kiedy udawało mi się schudnąć kilka kilogramów to jedynie przez przypadek :)
anulaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 lut 2012, o 17:53

Re: Coś sprawdzonego !

Postprzez Joline » 26 lut 2012, o 16:37

Dziękuję, ale to głównie dzięki wsparciu mojej babci, a także bliskich znajomych , którzy pilnowali mnie przez cały czas. Żeby moja dieta wyglądała tak jak w opisie, musiałam wiele przejść i naprawdę uzbroić się w cierpliwość, a także poświęcenie, bo niestety nie palę, a moje przyzwyczajenie do słodyczy i fast-food'ów było obsesyjne. xD
Ale właśnie po to zakupiłam produkt linea detox, która pomogła mi zmniejszyć łaknienie. Aktualnie znowu przeprowadzam swój schemat, bo chcę schudnąć jeszcze z 8 kg...A jeżeli będę miała już na liczniku maximum 56 kg to wtedy będę mogła powiedzieć, że jestem z siebie zadowolona :)

Avatar użytkownika
Joline
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24 lut 2012, o 18:08

Re: Coś sprawdzonego !

Postprzez anulaa » 26 lut 2012, o 17:51

a możesz powiedzieć jak dokładniej wyglądały twoje obiady? chodzi mi o ta część poza kaszami :) było to na przykład chude mięso, ryby czy może coś innego?
anulaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 lut 2012, o 17:53

Re: Coś sprawdzonego !

Postprzez Joline » 26 lut 2012, o 22:43

Moje mięso głównie składało się z piersi kurczaka, bądź skrzydełek(nóżek nie jadam), ograniczałam jednak tłuszcz, karkówką nie gardziłam, paluszkami rybnymi także ;) tak ogólnie to tylko te cztery rodzaje mięs były w mojej diecie, ponieważ jestem bardzo wybredną osobą :P

Avatar użytkownika
Joline
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24 lut 2012, o 18:08

Re: Coś sprawdzonego !

Postprzez WeselneZaplecze » 27 lut 2012, o 12:19

W małych ilościach można jeść wszystko. Ważne, aby skupić się na głównych posiłkach i nie podjadać między nimi.
WeselneZaplecze
 

Re: Coś sprawdzonego !

Postprzez Joline » 27 lut 2012, o 18:44

no w zasadzie tak... Ale jeżeli ktoś potrzebuje nagłego spadku wagi, to taka koncepcja się przyda, a poza tym niektóre diety nie sprawdzają się dla wszystkich organizmów. To zależy głównie też od człowieka i jego trybu życia ;]

" :rower :rower :rower - 5 kg mniej, -8kg mniej .... :happy "

Avatar użytkownika
Joline
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24 lut 2012, o 18:08

Re: Coś sprawdzonego !

Postprzez apollo » 27 wrz 2012, o 14:11

Nie tak łatwo jest wytrwać przy tej diecie - sama o tym wiem. Aktualnie walczę z tabletkami ForeverSlim. Na podstawie doświadczeń innej osoby wiem, że one jak najbardziej działają, ale trudno jest powiedzieć, jakie efekty przyniosą u mnie. Jak na razie jestem 7 kg lżejsza niż początkowo. W zasadzie to żadnych przyzwyczajeń nie zmieniłam. Gdyby nie "ktoś" pewnie nigdy bym się za takie metody nie zabrała, ale jednak naprawdę wierzę, że to coś da.
apollo
 

Re: Coś sprawdzonego !

Postprzez Viola32 » 12 paź 2012, o 22:30

Najlepiej przygotowac sobie gotowa diete ulozona przez dietetyka. Fakt na szybki spadek wagi to moze nie pomoze ale napewno jest to najlepsze wyjscie. Jak ktos nie ma czasu albo pieniedzy to mozan tez wykupic abonament na jakis stronach o odchudzaniu np. Healtclub albo cos w podobie, tam sa diety i dietetyk wiec calkiem ciekawe rozwiazanie.

Ad aspera per astra
Avatar użytkownika
Viola32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 25 wrz 2012, o 13:34

Re: Coś sprawdzonego !

Postprzez mgiełka64 » 13 paź 2012, o 13:03

Moim zdaniem warto przy odchudzaniu pomyśleć o zaletach octu jabłkowego.
W wielu potrawach ocet jabłkowy używany jest jako dodatek do sałatek i dań mięsnych. Przyspiesza trawienie, pobudza wydzielanie soków żołądkowych i syntezę enzymów trawiennych, usuwa złogi i pomaga rozszczepiać tłuszcze, a w rezultacie przyczynia się do obniżenie wagi.
Osoby z nadwagą pragnące przeprowadzić kurację octową powinny go pić trzy razy dziennie ( po dwie łyżki octu na pół szklanki przegotowanej wody): na czczo, przed obiadem i przed snem. Trzeba przy tym ograniczyć spożycie soli. Kuracja trwa długo, gdyż spalanie tłuszczu odbywa się powoli, za to bez szkody dla zdrowia.
Dostępny w sklepach Nie wszyscy jednak mogą stosować ocet jabłkowy w czystej postaci (osoby z problemami żołądkowymi). W aptekach jest wiele dostępnych preparatów mających w swoim składzie ocet jabłkowy, który nie oddziałuje już negatywnie na żołądek.
JAK GO PRZYRZĄDZAĆ samej?

Jabłka (ich ilość zależy od pojemności naczynia) umyć, pokroić na kawałki i przepuścić przez sokowirówkę lub zetrzeć na tarce. Otrzymaną miazgę (razem z gniazdami nasiennymi) włożyć do kamionkowego naczynia bądź szerokiego słoja. Na każdy kilogram miazgi dodać litr i szklankę wody, 10 dag cukru, 1 dag drożdży piekarniczych i kawałek razowego chleba. Naczynie przykryć gazą i odstawić na 10 dni. 3- 4 razy dziennie płyn zamieszać drewnianą łyżką. Po tym terminie przefiltrować płyn przez gazę, wlać ponownie do umytego naczynia. Na każdy litr soku dodać 10 dag cukru, odstawić. Po skończonej fermentacji (ok. półtora miesiąca) przecedzić i rozlać do butelek. Przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu.

http://www.biomedical.pl/uroda/otylosc- ... wy-36.html
mgiełka64
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]