Ćwiczenia dla leniwych

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Pati_88 » 6 lut 2014, o 14:19

Kayira pisze o swoim doświadczeniu, nie musisz się z nim zgadzać ani je popierać ale sądziłam, że forum jest po to, żeby służyć radą, a jeśli na swoim przykładzie to jeszcze lepiej więc wybacz...
druga kwestia jest taka, że będąc na Dukanie poszłam do lekarza się przebadać, spytałam o nerki, lekarz powiedział mi, ze owszem, Dukan może je obciążać, ale nie po 3-4 miesiącach diety a po dwóch trzech latach stosowania, pewnie co lekarz to opinia ale jak już pisałam, opisuje swoje doświadczenie...
Pati_88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 12:11

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Hadassa » 6 lut 2014, o 14:28

i jak powiedziałaś forum jest by wyrazić swoją opinie...
więc mam też prawo powiedzieć że nie powinno się polecać czegoś co jak sama wiesz że może zaszkodzić ..
skąd wiesz czy osoba która sie pyta o dietę nie będzie na niej właśnie te 3-4 lata...
albo czy nie ma chorych nerek juz teraz....
wg mnie skoro wiemy że coś jest szkodliwe to nie powinno się go polecać

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Pati_88 » 6 lut 2014, o 14:50

Ja byłam na niej parę ładnych miesięcy, mi nie zaszkodziła.

Teoretycznie wszystko może zaszkodzić... paranoja XXI wieku natomiast jeśli masz lepszą radę dla kogoś, komu (z całym szacunkiem) nie chce się ruszyć z kanapy to chętnie osobiście również poznam Twój złoty środek, może i ja przestanę być na diecie i ćwiczyć...
Pati_88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 12:11

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Hadassa » 6 lut 2014, o 15:18

no to widać że nie czytasz moich postów ;)
a skupiasz się tylko na tym co chcesz ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Pati_88 » 7 lut 2014, o 14:18

Gdybym wiedziała, że spotka mnie taka niechęć i to od strony moderatorki to w ogóle bym nie próbowała pomóc...

A do autorki postu: chciałam pomóc ale się nie da więc przepraszam.
Pati_88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 12:11

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Hadassa » 7 lut 2014, o 14:23

Niechęć... nie... ale kwestia zapoznania się z tematem i zdaniem innych na pewno...
a przede wszystkim czytaniem postów...
i tak jak pisałam, każdy ma prawo do swojego zdania, nawet moderator ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Adidasowa » 9 lut 2014, o 21:27

A ja po raz kolejny zaczynam treningi z Mel B. :D pupa brzuch i do tego 50 przysiadów i 50 brzuszkó dziennie, dopiero 3 dni, ale postaram się wytrzymać dłużej :Dzrobiłam sobie już taką tabelkę wpisuję daty i ile czego zrobiłam każdego dnia, mam motywację no i znalazłam swoje motto życiowe: "dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro osiągniesz to czego inni tylko pragną" ;)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Mariolkaboz » 10 lut 2014, o 11:20

Mel B. nie jest dla leniwych. Oj nie. Ja znów będę ją stosować do tego suplementacja. Zobaczymy czy dam radę jeszcze na dietę przejść. Powiem, że ciężko jest na diecie być gdy chce się intensywnie ćwiczyć. Ciało jest bezwładne.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Adidasowa » 12 lut 2014, o 02:14

Mariolkaboz na początku może i jest ciężko, ale po jakimś tygodniu wszystko jest okej :) ja ćwiczyłam , ale przestałam i zaczęłam 4 dni temu od nowa;] i nie powiem:zakwasy znowu były :lol: suplementów żadnych nie używam, sprawdzę czy np. po miesiącu będą jakieś efekty. Zmierzyłam sobie uda, brzuch, talię, biodra. Sprawdzimy;)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Mariolkaboz » 13 lut 2014, o 11:32

Suplementy pozwalają często regenerować nasze zmęczone mięśnie szybciej, niż przy normalnym trybie. Ja nigdy nie namawiałam nikogo na to, tym bardziej Ciebie. Jest to po prostu mój pogląd. Na rynku jest wiele rzeczy, które dają nam możliwości szybszego powrotu po przemęczeniu. Nie są to tylko suple. Może być maść rozgrzewająca, może być sauna, może być masaż. Każdy dobiera to co faktycznie mu pomaga mu najlepiej. Osobiście uważam, że nie warto się jednak katować w ten sposób, że nic nie robimy.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez allison » 25 lut 2014, o 21:10

Mel B jest super! Najlepsze jest to, że nawet jak baaaaardzo nie chce mi się ruszyć tyłka to pojawia się myśl, że ćwiczenia z nią trwają zaledwie 10 minut, więc to idealny czas dla lenia :). A skoro z ćwiczeniami jakoś idzie to od razu łatwiej też z dietą. Naprawdę warto się pomęczyć przez pierwsze dni, żeby później ćwiczenia stały się codziennym rytuałem.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez lissa » 12 mar 2014, o 11:37

ja kiedyś cwiczylam na rowerku ale nie wiele to dało, teraz jak oglądam jakiś film albo ogolnie telewizję to kładę się na bok podpieram się na ręce i unosze nogę w górę równolegle do ciałai wolno opuszczam. fajnie mi to wysmukliło nogi :) tylko to coś "spokojne" cwczenie wiec trzeba zasuwać przez cały film, ale za to nie męczysz sie wybitnie no i nie myslisz o tym ze cwiczysz bo skupiasz się na filmie :)
lissa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 16:46

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez joasia007 » 12 mar 2014, o 18:05

hmmm ćwiczenia dla leniwych to zdecydowanie nie dla mnie, wolę się napracować na siłowni/basenie, natomiast w domu przy filmie żeby czymś zająć ręce uwielbiam zjadać owoce jagód goji, długo szukałam jakiś sensownych i wkońcu kupiłam te sante ^^
joasia007
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 24 sty 2014, o 18:18

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez lissa » 16 mar 2014, o 23:55

mozna kupic jagody goji z sante? troche tego szukalam i nie moglam znaleźć...
lissa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 16:46

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez joasia007 » 18 mar 2014, o 16:13

można kupić można, sprawdzaj czy nie mają sante w dużych sieciówkach, bo tam najłatwiej :)
joasia007
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 24 sty 2014, o 18:18

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez apollo » 19 mar 2014, o 10:45

Oj, leniwi jak dla mnie nigdy nie będą chudzi, przynajmniej tak mi się wydaje. Każdy może biegać, jeździć na rowerze, to przyjemność i zdrowie. Gdybym nie była aktywna fizycznie to pewnie z czasem to co straciłam na foreverslim by wróciło, a tak jak dotąd nie wrócił mi ani jeden kg!
apollo
 

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez kamart » 21 mar 2014, o 16:00

Ja biegam, "zebrałam" kilka koleżanek za pośrednictwem portalu SPAM i codziennie wzajemnie się motywujemy do walki ze zbędnymi kilogramami, czasami także jeździmy na rowerze, i myślimy o pływaniu.

Ostatnio edytowano 24 mar 2014, o 11:37 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kamart
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 mar 2014, o 15:49

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Mariolkaboz » 9 kwi 2014, o 11:43

Niestety odchudzanie to nie jest forma zdrowotna dla leniwych, to nie wchodzi w grę. Albo mamy motywację do treningów i ćwiczymy, jesteśmy skupieni na prawidłowej diecie i innych czynnikach, albo odchudzanie nie ma miejsca. Prosta zasada i reguła.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez apollo » 10 kwi 2014, o 10:30

Dokładnie - żeby trwale ładnie wyglądać, trzeba o siebie dbać, i to porządnie dbać. Wymagane porządne zaangażowanie i praca nad sobą. Jedynie wtedy przychodzą dobre efekty - u mnie nawet po kuracji z tabletkami pozostały stare, zdrowe przyzwyczajenia.
apollo
 

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Mariolkaboz » 16 kwi 2014, o 11:55

Wiesz, ale same tabletki to nie wszystko. Oczywiście one pomagają, nawet bardzo. Ale chodzi o to, aby wyrobić u siebie nawyki, które po odstawieniu tabletek będą nas motywowały do działania.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez frania_26 » 17 kwi 2014, o 10:17

Przez sformułowanie "dla leniwych" rozumiem, że masz na myśli niechcących ćwiczyć godzinami, bo serce zawsze trzeba włożyć w to co się robi inaczej efektów nie będzie. Nie da się tracić wagi bez większego zaangażowania. Jeśli masz mało czasu to polecam poczytać o tabacie, z tym że efekt nie przychodzi w miesiąc czy dwa.

frania_26
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 mar 2014, o 12:03
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez apollo » 17 kwi 2014, o 10:43

A czy ja gdziekolwiek napisałam, że same tabletki działają cuda? Owszem, można stracić trochę kg na samych tabletkach, ale spadek wagi nie będzie tak znaczący. Dodatkowo - nie wypracuje się innego stylu życia, więc nadwaga szybko może powrócić :(
apollo
 

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Hadassa » 17 kwi 2014, o 10:46

Obojętnie czy łykam tabletki czy nie waga mi leci tak samo ;)
więc wg mnie przede wszystkim odpowiednie nawyki ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Adidasowa » 18 kwi 2014, o 05:34

Had a ile już Ci zleciało w dół?

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Hadassa » 18 kwi 2014, o 08:43

6 kg, w ciągu miesiąca mniej więcej

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]