Ćwiczenia dla leniwych

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez rozoowa » 27 sie 2013, o 15:00

Cześć dziewczyny!
Jako że jestem cholernym leniwcem i mam świadomość tego, że mimo tych zbędnych paru kilogramów nie jestem w stanie zmobilizować się do ćwiczenia 1-1,5h dziennie może znacie jakieś ćwiczenia, które nie są AŻ tak czasochłonne i osoba zapracowana, bądź leniwa tak jak ja z chęcia by je wykonywała.. zaznaczę jeszcze tylko na koniec, że nie lubię biegać!
:woman:
Avatar użytkownika
rozoowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 22 sie 2013, o 16:43

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Hadassa » 27 sie 2013, o 15:07

są ćwiczenia które możesz nawet wykonywać siedząc w pracy przy biurku..
ale nie pamiętam jakie...
możesz też zainwestować np takie pasy co ćwiczą za Ciebie ;)

a ja np chodzę na steperze jak oglądam film ;)
teraz jeszcze mam pod ręką rowerek ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez wiewióra » 27 sie 2013, o 15:59

Może zmotywuje Cię telefon? Zawsze to jakieś urozmaicenie. Tutaj masz artykuł o ciekawych aplikacjach. SPAM Znajdziesz dzienniczki treningów, programy pokazujące jak ćwiczyć. Możesz nawet publikować na fejsie swoje osiągnięcia :)

Ostatnio edytowano 30 sie 2013, o 20:58 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
wiewióra
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 14:51

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez pnyku » 28 sie 2013, o 18:03

A może troszkę ruchu z partnerem też da rade zmęczyć :fallinlove i przyjemnie
Avatar użytkownika
pnyku
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 17 sie 2013, o 18:48
Lokalizacja: Opole

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Jolka31 » 26 wrz 2013, o 02:27

Hej :) Bardzo szkoda, że nie lubisz biegać, bo to podstawa praktycznie każdego rodzaju treningów. Z reguły lenie odchudzają się całe życie bez efektów ;) ale możesz zamiast godzinki czy półtorej dziennie, skoro nie chce Ci się tyle poświęcać -poświęcić np 20-30 minut dziennie na trening domowy ale wtedy zakładasz sobie, że ten krótki czas to po prostu czas na intensywny trening. Wyłączasz tv, facebooka ;) inne zabawki, włączasz muzykę i po prostu ćwiczysz. Intensywne 20 minut dziennie może przynieść więcej efektów niż 1,5 godziny udawane :) Po jakimś czasie zobaczysz, że trening potrafi sprawiać Ci przyjemność

FORUM DLA MAM wystawione na sprzedaż! Zostań nową właścicielką!

allegro.pl/forum-internetowe-forumdlamam-pl-phpbb3-i4387220130.html
Avatar użytkownika
Jolka31
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 00:08

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Hadassa » 26 wrz 2013, o 19:44

a czemu mam wyłączyć tv ?? jeżeli ktoś ćwiczy np na stepperze, czy na orbitreku to o wiele przyjemniej upływa czas....
wg mnie.. nikt nie może komuś narzuć sposobu ćwiczeń, każdy potrzebuje sobie sam wyrobić sposób... czas czy metodę...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez MarianAna » 12 lis 2013, o 15:48

Apropo lenistwa jest takie rozwiązanie jak mały rowerek czy mini rowerek. Siedzisz sobie wygodnie w fotelu i oglądasz telewizje. Pedałujesz po prostu, możesz przy okazji ćwiczyć, wykonując bardziej pożyteczne rzeczy. Gorąco polecam.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez koliber » 14 lis 2013, o 15:24

Hehe, dla leniwców to o jakiekolwiek ćwiczenia ciężko ;) Wiem, bo sama spełniam kryteria :D Ale staram się, staram zmotywować. Na mnie najlepiej działa jak już wykupię karnet w siłowni, bo jak zapłaciłam, to staram się chodzić. Nie chcę, żeby pieniądze się zmarnowały. A najlepsze ćwiczenie dla towarzyskiego leniwca to wyjście na imprezę- taniec spala bardzo dużo kcal. ;)

Lepiej żałować podjętych decyzji, niż tego, czego nie zrobiliśmy. :)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
koliber
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 13:41
Lokalizacja: Poznań

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez MarianAna » 15 lis 2013, o 11:11

Tak tylko, że impreza na ogół łączy się z alkoholem, a ten jak wiadomo nie najlepiej wpływa na odchudzanie.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Madzior » 19 gru 2013, o 16:22

ćwiczenia nie są dla leniwych :)
Madzior
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19 gru 2013, o 15:56

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez allison » 20 gru 2013, o 11:48

Ja sobie ściągnęłam jakieś dwie aplikacje na telefon...w jednej pan ma mnie motywować do ćwiczeń - skutecznie go omijam i nie uruchamiam apki :P. W drugiej mam prowadzić dziennik i zapisywac co zjadłam :P. A tak na poważnie... stepper i tv to super pomysł. Ja też staram się codziennie przez kilka minut kręcić hula hop, zrobić trochę brzuszków, pompek...Na początku było ciężko ale z czasem popadłam w rutynę i oprócz tego podstawowego zestawu, który sobie wymyśliłam zaczęłam robić jakieś dodatkowe ćwiczenia, albo serie. Ważne, żeby w ogóle zacząć i nie katować się od razu nie wiadomo jak długo.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Hadassa » 20 gru 2013, o 11:57

Koleżanka mówiła, że takie zapisywanie ile się je..
bo podobno czasem sobie z tego nie zdajemy sprawy ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez allison » 28 gru 2013, o 00:30

Wiem, wiem...próbowałam już kilka razy prowadzić taki dziennik, ale ja tyle jem, że nie nadążam z pisaniem :P. No ale chyba spróbuję znowu. Tylko tym razem zacznę od planowania posiłków, spisywania tego, a później będę wszystko przygotowywać jak w tych dietach co to codziennie dostarczają jedzenie do domu.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez jakobiny » 30 gru 2013, o 14:32

o tak, najważniejsza jest konsekwencja i planowanie - jak się wpadnie w taki ciąg zdrowego i racjonalnego żywienia, to naprawdę nie czuje się nawet, że się jest na diecie ;)

jakobiny
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 gru 2013, o 14:19

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez allison » 28 sty 2014, o 22:55

Nie zgodzę się...zawsze jak jestem na diecie to zdecydowanie to odczuwam i tylko zdrowy rozsądek pozwala mi jakoś nad sobą zapanować zapanować. Ostatnio udaje mi się planować zdrowe posiłki i w miarę regularnie ćwiczyć. Muszę przyznać, że przysiady robię codziennie :). Wiem, że to wszystko za mało ale myślę, że powoli przestawię się na tryb "fit" :)
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez moccarna » 30 sty 2014, o 10:14

Spróbuj zacząć uprawiać sport, który lubisz lub ci się podoba to też jest aktywność fizyczna, niekoniecznie musisz ćwiczyć. Nie mniej jednak, żeby o siebie zadbać, nie można być leniwym;)

moccarna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 sty 2014, o 10:08

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez ZamyślonAna. » 31 sty 2014, o 20:43

Cześć:) Oj też miałam z tym problem, ale powoli się to zmienia.. Ciężko byłoby wygospodarować 1h czy 1,5 więc na początku zastanowiłam się jakie części ciała chce 'poprawić'. Znalazłam ok 6 ćwiczeń, które powtarza się po 20-30 razy, a wykonanie tego zajmowało mi ok 10-15min. Stwierdziałam, że lepiej codziennie chwile, niż NIC.
W sumie przyznasz że to nie dużo, prawda? Ale jeśli powiesz sobie 'zrób to- to tylko 10min' będziesz miała większą motywację. Uwież że będziesz z siebie zadowolona:) i nieraz zrobisz więcej niż 'założona podstawa' ;) Jak tylko się trochę przyzwyczaisz, może dołożysz parę ćwiczeń i wpadniesz w ten rytm:) TYLKO PAMIĘTAJ - codziennie wykonaj Podstawę:D, pomyśl sobie o tej satysfakcji, kiedy już to wykonasz:)

Albo z drugiej strony proponuję kupić jakiś karnet np fitness, a wtedy napewno się w to wciągniesz:).

"Każda chwila to SzAnsa
żeby wszystko zmienić" - dbaj o swoje szczeście:)
Avatar użytkownika
ZamyślonAna.
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 31 sty 2014, o 00:47

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Pati_88 » 4 lut 2014, o 15:27

i to mi się podoba, konkret "Chce ale mi się nie chce" ;)
no ale niestety, tak się nie da więc musisz zebrać cztery litery z kanapy i ruszyć się.
Oczywiście chcesz efektów bez ruchu? DUKAN ale nie wiem, czy już próbowałaś?
Pati_88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 12:11

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Hadassa » 4 lut 2014, o 15:29

kto teraz poleca Dukana ?? po Twoich postach myślałam, że jesteś zorientowana..
ale widać nie....
Dukanowi odebrano prawa lekarza ... a jego dieta wyniszcza organizm..
i chyba nerki siadają po niej...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez redorange666 » 4 lut 2014, o 17:42

NIe ma diet które nie szkodzą.
zmniejsze nie ale nie drastyczne ilości kalorii, ruch, nie obżeranie się i rezygnowanie z pustych. efekt utrata wagi a nie katujemy się durnymi sposobami.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Mariolkaboz » 5 lut 2014, o 11:06

Ćwiczenia dla leniwych - nie ma czegoś takiego. Zawsze musisz te minimum wysiłku włożyć i serca. To ważne.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Mysienkaaa » 5 lut 2014, o 14:17

Nie ma, że boli. Trzeba się przemóc, leniwym nie może być osoba, która chce tracić kilogramy. Bardzo jest to ważne.
Mysienkaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 lut 2014, o 13:59

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Pati_88 » 5 lut 2014, o 14:38

Kayira masz prawo do swojego pkt widzenia a jeśli masz lepszą radę jak schudnąć nie ćwiczyć na pewno wiele z nas chętnie ją pozna...
sama stosowałam dukana więc wiem... nie wysysam informacji z palca ro raz, dwa ja badałam nerki będąc na tej diecie i usłyszałam od lekarki, że owszem Dukan jako Dukan może zniszczyć nerki ALE po 3 latach stosowania a poza tym każdy organizm podchodzi do rzeczy różnie...

Prawda jest taka, że ja teraz jestem na diecie niskowęglowodanowej (tak tak wiem, coś mi po niej siądzie i nie jestem zorientowana, już to było...) i do tego chodzę na aerobik 2x w tygodniu. Nie tracę wagi szybko ale czuję się dobrze i jednak waga się zmniejsza.
Może zatem warto się zmobilizować do ruchu...
Pati_88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 12:11

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Hadassa » 5 lut 2014, o 22:53

wg mnie podstawą chudnięcia są własnie ćwiczenia...
odpowiednio dobrana dieta jest dodatkowym atutem....

a co odpowiednije diety.. z tego co wiem... jeżeli chodzi o diukana, nawet po zakończeniu trzeba się do niego stosować by zachować wagę i nie uzyskać efektu jojo....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ćwiczenia dla leniwych

Postprzez Mariolkaboz » 6 lut 2014, o 11:00

Zależy wyłącznie od nawyków jakie mamy. Jeśli mamy zapuszczony organizm, to sama zmiana nawyków żywieniowych powoduje, że zaczynamy chudnąć. Taka prawda. Wszystko jest indywidualną materią.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]