Czemu się nie stara?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czemu się nie stara?

Postprzez AnnaLaura » 15 sty 2015, o 01:23

Mam problem, mój facet zawsze stronił od związków... Wolał kumpli, mecze, ale odważył się zmienić nieco przyzwyczajenia i związał się ze mną. Chciałabym napisać że spędzamy ze sobą dużo czasu, ale my spędzamy go obok siebie, ale tak jakby osobno. On siedzi przed komputerem albo ogląda mecze a ja siedzę obok niego. Nigdzie mnie nie zabiera, nie mówi komplementów, po prostu jest nudnie. Nie jesteśmy ze sobą długo, bo tylko pół roku ale zależy mi na nim, a rozmowy po prostu tu nie pomagają. On czuję się urażony tym że wytykam mu błędy i zaraz zaczyna wytykać mi moje żeby odwrócić od siebie uwagę. Co robić? Jak usunąć tą nudę i brak zainteresowania sobą nawzajem w tym związku? Proszę o rady...
AnnaLaura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 sty 2015, o 01:10

Re: Czemu się nie stara?

Postprzez Astra » 16 sty 2015, o 16:40

Oj wieje nuda to na kilometr.
Mam wobec tego pytanie , dlaczego zdecydowaliscie sie byc razem?
Bo jesli ot tak sobie, to mozna to jego zachowanie zrozumiec.
Ale z reguly ludzie lgna do siebie i sa razem zazwyczaj wtedy gdy sa zakochani i lacza ich wspolne zainteresowania .
Bo jakos tego nie potrafie ogarnac.
Skoro jestescie para to chyba cos was do siebie przyciagalo?
Z tego co piszesz to Twoj facet kiepsko sie Toba interesuje.
Ciekawi mnie to drugie dno o ktorym nie piszesz, a ktore moze byc przyczyna takiego zachowania sie Twojego
faceta.
A moze on po prostu ma taka nature i lubi byc sam ze soba i swoimi zainteresowaniami ?
Zapewniam Cie , ze takich facetow jest sporo.
Pomysl sama , co jest miedzy wami nie tak, byc moze Ty robisz cos co go zacheca do takich zachowan.
Moze warto rozwazyc szczera i spokojna rozmowe miedzy wami i powiedziec uczciwie co Cie martwi i co by Cie uszesliwilo.
Postaraj sie poznac jego stanowisko w tej sprawie.
A dopiero po takiej wspolnej konfrontacji, bedziesz wiedziala co miedzy wami tak naprawde jest i czy warto kontynuowac ten uklad.
Zacznij od tego , a pozniej skoncentruj sie na innych elementach jak np. ew zmianach. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Czemu się nie stara?

Postprzez AnnaLaura » 16 sty 2015, o 22:25

Dużo nas połączyło, wspólni znajomi, podobny czas spędzania czasu w lato, bo wtedy się poznaliśmy. Ale postaraliśmy się o szczerą rozmowę, wypowiedzieliśmy sobie w twarz to czego nigdy nie mieliśmy odwagi sobie powiedzieć i udała mu się zgodzić się na pewne kompromisy i wszystko chyba się poukłada. W dodatku prawdopodobnie spodziewamy się dziecka co bardzo nas do siebie zbliża. Dzięki za radę i za odpowiedź na mój post, pozdrawiam :)
AnnaLaura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 sty 2015, o 01:10

Re: Czemu się nie stara?

Postprzez Astra » 16 sty 2015, o 23:51

Ogromnie i szczerze sie ciesze , ze sprawy przybraly tak korzystny obrot w waszych relacjach.
Mysle, ze to dobrze rokuje na przyszlosc .
Zycze powodzenia w pielegnowaniu uczucia i cierpliwosci przy wszelkich kompromisach.
Ale ponoc czego sie nie robi dla wspolnego szczescia. :) :serca
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Czemu się nie stara?

Postprzez Kinga88 » 21 sty 2015, o 14:16

Porozmawiaj z nim, niech coś zaproponuje. Wspólne planowanie, spędzanie czasu powoduje dzięki temu bardziej się poznacie. Powodzenia
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: Czemu się nie stara?

Postprzez oleandra » 25 sty 2015, o 19:00

Może on jest po prostu introwertykiem, dlatego jest zamknięty w sobie, nie chce nigdzie wychodzić, woli spędzać czas we własnym towarzystwie. Taka już natura introwertyków, nie możesz go na siłę zmieniać, możesz co najwyżej spróbować trochę otworzyć, ale to wymaga dużej cierpliwości.

http://signum.healthcare/ - prywatna opieka medyczna
Avatar użytkownika
oleandra
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22 gru 2014, o 14:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Czemu się nie stara?

Postprzez sedomom » 7 lut 2015, o 17:21

Wyjdź z inicjatywą. Zaproponuj i zorganizuj wspólne wyjście. Powiedz mu pierwsza kilka komplementów. Zainteresuj się jego zainteresowaniami.

sedomom
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 29 sty 2015, o 16:11

Re: Czemu się nie stara?

Postprzez ala.szot » 19 lut 2015, o 13:08

A czy ty wystarczająco się starasz?
ala.szot
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 00:41

Re: Czemu się nie stara?

Postprzez Hosenka » 19 lut 2015, o 13:30

Jeśli już po pół roku wieje taką nudą to jak dla mnie powinniście się rozstać bo taki związek nie ma przyszłości. Co będzie za 5-10 lat skoro już teraz jest tak nudno? Bo z tego co piszesz facet nie ma zamiaru niczego zmieniać bo nie widzi problemu widocznie jemu odpowiada takie "życie obok siebie". może tak miał w swoim domu ;)

Bo w życiu ważne są tylko chwile...
Avatar użytkownika
Hosenka
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 16:26

Re: Czemu się nie stara?

Postprzez eDom » 5 mar 2015, o 19:38

Najlepszym rozwiązaniem jest szczera rozmowa. Powiedz mu jakie są Twoje oczekiwania,a wtedy łatwiej mu będzie Cię zrozumieć.
eDom
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 3 gru 2014, o 11:14

Re: Czemu się nie stara?

Postprzez martimiki » 6 mar 2015, o 18:27

Jestem tu nowa i nie bardzo to wszystko jeszcze ogarniam ale mam podobny problem i chciałabym sie poradzić. odczuwam że mój chłopak zrobił się wobec mnie obojętny. miał wcześniej jedną dziewczynę z którą był bardzo długo ale wyszło jak wyszło. I po dłuższym czasie poznaliśmy sie my i to właśnie on nalegał na to żebyśmy byli razem. Był dla mnie bardzo miły, często chciał sie ze mną spotykać i okazywał mi to że mnie kocha. Jednak od pewnego czasu to sie zmieniło.widzimy sie tak jak wcześniej ale trochę krócej, obejrzymy razem film, nawet mnie nie przytuli itd. jesteśmy ze sobą trochę wiecej niż pół roku. któregoś dnia zaczęłąm z nim o tym rozmowę ale nie za bardzo chciał o tym ze mną gadać. Później napisał mi że nie chce mnie ranić i żebyśmy zrobili sobie przerwę. Mówił też coś w rodzaju żę nikogo tak bardzo nie pokocha jak tą swoją byłą. że nie bardzo wierzy w miłość ale że między nami ona jest-wiem to dziwne.. zgodziłam sie,oczywiście bardzo cierpiałam. po dniu odezwał sie do mnie i stwierdził że jednak tęskni za mną. wybaczyłam mu wszystko i cały czas udaję że jest wszystko jak najlepiej. Rozmawiałam o tym z przyjaciółką ale ona definitywnie kazała mi to skończyć. Ale ja tego nie chce, bardzo mnie rani ale Go kocham. chciałabym żebyście mi doradzili co mogę robić żeby zaczeło mu zależeć :(
martimiki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 mar 2015, o 18:12

Re: Czemu się nie stara?

Postprzez Czarna » 7 mar 2015, o 16:53

Czy po Waszym "zejściu" nic się nie zmieniło i dalej chłopak nie okazuje Ci za bardzo uczuć?

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Czemu się nie stara?

Postprzez Nienasycona » 9 mar 2015, o 13:36

Myślę, że dopadla was rutyna. Może powinniście coś zmienić, typu częściej razem wychodzić, czy wspólnie wykonywać obowiązki domowe, np. gotować, to bardzo zbliża
Nienasycona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 mar 2015, o 02:52

Re: Czemu się nie stara?

Postprzez Burbi » 9 mar 2015, o 18:48

Rutyna po pół roku?...nie sądzę...

Wiesz nie znam go, ale odniosłem wrażenie, że czuje się pewnie - kochasz go i wie, że go nie zostawisz - "bardzo mnie rani ale go kocham" miłość miłością ale ranić się nie można, jak rozmowa nie skutkuje, to może pokaż mu, że może Cie stracić? Bo jak facet nie zacznie się o Ciebie starać, to będziesz z nim się (sorry) męczyć, a inny fajny facet przejdzie Ci koło nosa :)

Powodzenia :)

"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć"
Avatar użytkownika
Burbi
Samiec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 22:24

Re: Czemu się nie stara?

Postprzez filmka » 10 mar 2015, o 01:34

Pewnie to działa w dwie strony. Zaproponuj mu, że zrobisz "dzień dla niego" i ugotuj mu coś smaczego, pochwal go, wyjdźcie na miasto. A później niech on przygotuje taki dzień dla ciebie :) . To dobre na początek
filmka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 01:31

Re: Czemu się nie stara?

Postprzez MarylaKoziel » 10 mar 2015, o 22:44

Możesz też sobie ustalić abyś robiła z nim co tydzień w wybrany dzień co innego np:
1 tydzień ( idziecie na basen)
2 tydzień( odmienna kolacyjka)
3 tydzień (coś innego)
itd.

Strona która umożliwia nam zlokalizowanie dowolnej osoby
bez jej wiedzy :P Ostatnio wykazało mi, że mąż jest w Tesco, dzwonię
do niego i faktycznie tam był, myślałam, że kłamie hehe ;)
http://goo.gl/i7vrj8
MarylaKoziel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 22:34

Re: Czemu się nie stara?

Postprzez oleandra » 11 mar 2015, o 00:15

Przecież on praktycznie przyznał, że jej nie kocha i że wciąż tęskni za swoją byłą dziewczyną. Po co to ciągnąć?

http://signum.healthcare/ - prywatna opieka medyczna
Avatar użytkownika
oleandra
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22 gru 2014, o 14:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Czemu się nie stara?

Postprzez dancia24 » 18 mar 2015, o 09:50

Nie wiem co ty jeszcze z nim robisz skoro on ma to gdzieś, spotykaj się ze znajomymi nie czekaj na niego. Wracaj do domu jak on już jest niech widzi że żyjesz własnym życiem, nie płaczesz z jego powodu nie czekasz na niego, wracaj uśmiechnięta nawet kiedy czujesz że chce się tobie wyć nie pokazuj tego po sobie, to jedyna drogo żeby się coś zmieniło w waszym związku, jeśli nie to nie czekaj zostaw go...
dancia24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 21:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]