Czuje się samotna:(

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Czuje się samotna:(

Postprzez samotna33 » 3 gru 2012, o 09:14

Jestem męzatką od 13lat :) zawsze wydawało mi się ze moje małzenstwo jest idealne 3 dzieci,wspaniały mąz ...jednakże od kilku miesiecy pustka w moim sercu ,zyciu nic mnie nie cieszy :angrywife mam poprostu dosć :cry: mój mąż wogóle ze mną nie rozmawia nie ustala ze mną waznych rzeczy jest obojętny w stosunku do mnie :( z dziecmi tez nie spędza czasu ostatnio woli brac dodatkowe zlecenia aby nie przebywać w domu przynajmniej ja tak to odbieram ..Próbowałam rozmawiac z nim ale słysze tylko jestes głupia juz przestan opowiadac bzdury i czepiac sie kilka razy obraził mnie na temat mojego wyglądu :shock: ja rycze tylko do poduszki ...rozumiem pracuje ciężko i ma prawo być zmeczony a co ze mna kiedy ja odpoczne ..zrobie cos dla siebie ? wywiadówki ,dom problemy ..wszystko na mojej głowie poprostu mam dosć :? boje sie ze wszystko miedzy nami wygasło i zastanawiam sie czy to ma sens bycie dalej w związku który juz dawno nie istnieje :family
samotna33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 08:53

Re: Czuje się samotna:(

Postprzez kokkosowa » 3 gru 2012, o 13:55

Każdy związek przechodzi nieraz trudne chwile,moze to tylko kłopoty przsejściowe,związane z jego pracą,może zwykłe przepracowanie,stres.Nie zamartwiaj się tak,znajdz sobie jakieś zajęcie,takie hobby,którym się zajmiesz,nie będziesz wtedy myślała o kłopotach,a dodatkowo zacznij wychodzić do ludzi,dbać o siebie,niech twój mąż zobaczy jaka jesteś wspaniała,że nie jesteś tylko żoną,matką ale i kobietą.
kokkosowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 18:23
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]