Czy będąc w związku, kobieta powinna pracować ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy będąc w związku, kobieta powinna pracować ?


Tak
28
93%

Nie
2
7%
 
Liczba głosów : 30

Re: Czy będąc w związku, kobieta powinna pracować ?

Postprzez ZielonoOka » 10 maja 2015, o 01:17

oooooo tak! To zdecydowanie największe plusy niezależności finansowej :)
Avatar użytkownika
ZielonoOka
Fajna Kobietka
 
Posty: 180
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:35
Lokalizacja: UK

Re: Czy będąc w związku, kobieta powinna pracować ?

Postprzez Hadassa » 11 maja 2015, o 09:53

ALe to ma też wpływ na to że się nie wypada z rynku pracy i się stale nabiera doświadczenia

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy będąc w związku, kobieta powinna pracować ?

Postprzez efunka » 12 maja 2015, o 13:49

Nie wyobrażam sobie, abym będąc w związku nie pracowała. Nie chodzi o same pieniądze, ale o sam fakt.
efunka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 maja 2015, o 15:52

Re: Czy będąc w związku, kobieta powinna pracować ?

Postprzez keks » 12 maja 2015, o 14:23

Oboje powinni. Choćby ze względu na niezależność. Jako facet gdybym był tym niepracującym nie czułbym się komfortowo. Ale uważam też, że wtedy podział domowych obowiązków powinien też być ustalony.

Facet... po prostu facet.
keks
Samiec
 
Posty: 69
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 15:58

Re: Czy będąc w związku, kobieta powinna pracować ?

Postprzez kamilla123 » 13 maja 2015, o 13:30

Myślę, że to jest sprawa którą każdy związek musi przepracować osobiście. Jedno jest pewne, mężczyzna nie może zabraniać kobiecie pracować to jest niedopuszczalne. Gdy sytuacja jest tak, że pieniędzy nie wystarcza to myślę, że kobieta też nie powinna wymigiwać się od pracy. A gdy koniunktura jest dobra to pozostaje to kwestią dogadania się. Zawsze to powtarzałam, w związku najważniejsza jest szczerość i rozmowa na dręczące nas tematy.

kuchnia węglowa kliknij tutaj
kamilla123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 maja 2015, o 13:20

Re: Czy będąc w związku, kobieta powinna pracować ?

Postprzez magdam90 » 20 maja 2015, o 13:55

Uwazam ze kobieta powinna pracowac, nawet nie ze wzgledu na posiadanie wlasnych pieniedzy, chociaz to tez jest wazne, ale na rozne poboczne fakty. Aczkolwiek szanuje kazda decyzje. Nic nie jest na zawsze i choc moze myslimy aktualnie, ze mamy swietny zwiazek, mąz jest cudowny itd. odpowiada nam sytuacja, to jednak jest tylko zycie i rozne sytuacje moga sie pojawic na drodze...wtedy taka niepracujaca kobieta moze zostac sama na lodzie, bez pieniedzy, bez doswiadczenia i wtedy moze byc ciezko....nie chce byc pesymistka, ale jak pisalam wczesniej to jest tylko zycie :)

magdam90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 maja 2015, o 13:42

Re: Czy będąc w związku, kobieta powinna pracować ?

Postprzez HarleyQuinn » 27 cze 2015, o 11:31

Oczywiście, że tak! Kobieta, podobnie jak mężczyzna - jest człowiekiem i jak każdy człowiek posiada swoje prawa.
Myślę, że idea "kury domowej" coraz bardziej się "uciera" i zanika. Kobiety wreszcie nie boją się być stanowcze, iść po swoje i walczyć.

Geniusz oznacza nieskończoną zdolność pokonywania trudności.
Avatar użytkownika
HarleyQuinn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 15:37
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]