Czy chodzicie na siłownie?

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez kajlos1 » 8 sie 2017, o 13:22

Sam ruch już pomoże. Same ćwiczenia to 50% sukcesu, drugie 50% to odżywianie i to tym sterujesz, bo zakładam że chcesz schudnąć a nie zbudować mięśnie:) Może spróbuj z jakimś wspomaganiem?

kajlos1
Jestem tu nowa :)

Postprzez agocha96 » 21 lis 2017, o 15:36

Czasem chodzę... z mężem, bo sama to nie. Sama tańczę :D Za pierwszym razem dokładnie mi objaśnił, jak regulować sprzęty i ich używać, dostosowywał obciążenie. Teraz sama sobie świetnie radzę, ale chodzę głównie dla towarzystwa, bo niezbyt to lubię.
agocha96

Postprzez bunshee » 8 sty 2018, o 20:49

W końcu nowy rok się zaczął więc nowy rok i nowa JA :D oczywiście nie obeszło się bez porządnego przygotowania jak torba, czy porządna odzież termo
bunshee

Postprzez argo » 12 sty 2018, o 22:04

Siłowania to super sprawa, ja najbardziej lubię zajęcia tematyczne, prowadzone przez instruktorkę. Ostatnio zakochałam się w tabacie i mam nadzieję, że wytrzymam w postanowieniu zeby chodzić i ćwiczyć regularnie :D Macie może jakieś pojemniki na wodę/ bidony godne polecenia?

bunshee napisał(a):W końcu nowy rok się zaczął więc nowy rok i nowa JA :D oczywiście nie obeszło się bez porządnego przygotowania jak torba, czy porządna odzież termo

Oo, zdradzisz gdzie kupowałaś odzież termo? Bo przymierzam się do kupna porządnych ciuchów bo niestety zwykłe t-shirty już nie są tak komfortowe do ćwiczeń ;/
argo

Postprzez bunshee » 16 sty 2018, o 13:13

argo napisał(a):Siłowania to super sprawa, ja najbardziej lubię zajęcia tematyczne, prowadzone przez instruktorkę. Ostatnio zakochałam się w tabacie i mam nadzieję, że wytrzymam w postanowieniu zeby chodzić i ćwiczyć regularnie :D Macie może jakieś pojemniki na wodę/ bidony godne polecenia?

może z firmy nalgene ? sama używam takiego na wyprawy w góry, a jeżeli chodzi o siłownie to jeszcze jakiś szejker żeby przedtreningówka wjechała ]:-)

argo napisał(a):Oo, zdradzisz gdzie kupowałaś odzież termo? Bo przymierzam się do kupna porządnych ciuchów bo niestety zwykłe t-shirty już nie są tak komfortowe do ćwiczeń ;/

z damskiej to polecam fjord nansen, ale kupuję też męsko ale mniejsze rozmiary jak helikon np :p
bunshee

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]