Czy gry internetowe są dobre dla dzieci??

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: Czy gry internetowe są dobre dla dzieci??

Postprzez Pam_ela » 8 sie 2014, o 16:57

Jeśli będziecie to kontrolować no to ok, gorzej jak pozowlicie dziecku grać całe dnie....

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Czy gry internetowe są dobre dla dzieci??

Postprzez promenadaslonca » 23 sie 2014, o 12:52

pstro napisał(a):zależy jakie; są gry edukacyjne, np. poprawiające pamięć, zdolność koncentracji czy poprawiające efektywność uczenia się, takie jak w serwisie Brainmax albo językowe, np. z do nauki języka angielskiego, takie jak funenglish - i takie gry, moim zdaniem, są bardzo fajne, a przede wszystkim rozwojowe, dlatego warto zachęcać dziecko w korzystania z takich serwisów. Jestem natomiast zagorzałą przeciwniczką wszelkiego typu strzelanek i gier wojennych, bo jest w nich dużo agresji i niewiele pozytku.


a znasz jakieś fajne serwisy/gry do nauki niemieckiego?
promenadaslonca
 

Re: Czy gry internetowe są dobre dla dzieci??

Postprzez DzieciakiZKlasa » 3 wrz 2014, o 12:16

Ostatnio jadąc autem słuchałam audycji, w której zaproszony gość mówił, że wystarczy 30 minut grania w przygodowe gry, aby w maluchu rozwinęły się zdolności przestrzenne i planowania. Może więc nie warto chować przed dziećmi komputera i konsoli? Z pamięcią jednak, że te 30 minut to jak najbardziej optymalna dzienna dawka :)
SPAM

Ostatnio edytowano 3 wrz 2014, o 13:23 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
DzieciakiZKlasa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 wrz 2014, o 08:54

Re: Czy gry internetowe są dobre dla dzieci??

Postprzez promenadaslonca » 13 wrz 2014, o 18:27

Pam_ela napisał(a):Jeśli będziecie to kontrolować no to ok, gorzej jak pozowlicie dziecku grać całe dnie....

To jasne, le godzinka dziennie przecież nikomu nie zaszkodzi.
promenadaslonca
 

Re: Czy gry internetowe są dobre dla dzieci??

Postprzez paralotnia » 13 wrz 2014, o 18:32

promenadaslonca napisał(a):
pstro napisał(a):zależy jakie; są gry edukacyjne, np. poprawiające pamięć, zdolność koncentracji czy poprawiające efektywność uczenia się, takie jak w serwisie Brainmax albo językowe, np. z do nauki języka angielskiego, takie jak funenglish - i takie gry, moim zdaniem, są bardzo fajne, a przede wszystkim rozwojowe, dlatego warto zachęcać dziecko w korzystania z takich serwisów. Jestem natomiast zagorzałą przeciwniczką wszelkiego typu strzelanek i gier wojennych, bo jest w nich dużo agresji i niewiele pozytku.


a znasz jakieś fajne serwisy/gry do nauki niemieckiego?


etutor oprócz angielskiego ma teraz też język niemiecki
paralotnia
 

Re: Czy gry internetowe są dobre dla dzieci??

Postprzez mamamuminka » 17 wrz 2014, o 13:06

sa dobre, o ile zawieraja odpowiednie tresci i nie wciagaja dzieci na calego- tzn na caly dzien :) wszystko z umiarem :)
mamamuminka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 6 lip 2014, o 16:30
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]