czy już rozwód?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

czy już rozwód?

Postprzez aga_g_87 » 13 mar 2013, o 13:11

aaa

Ostatnio edytowano 14 mar 2013, o 11:30 przez aga_g_87, łącznie edytowano 1 raz
aga_g_87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 12:58

Re: czy już rozwód?

Postprzez Ankara 25 » 13 mar 2013, o 14:56

witaj kochana:)przede wszystkim uwazam ze zle zrobilas ze wybaczylas mu to pierwsze oszustwo ktos kto zdradzil raz bedzie zdradzal zawsze bo ma ku temu predyspozycje i to jest moje zdanie...Potem mysle ze zbyt szybko mu zaufalas i pozwoliliscie sobie na dziecko i ciaze mimo ze wiedzialas jaki jest.Trza bylo go najpierw jeszcze lepiej i dluzej poznac....no ale coz stalo sie i to jest za wami...macie zapewne sliczna zdrowa coreczke(sama jestem mama 2 letniego chlopca)i trzeba isc na przod.Wspominasz ze maz malo kiedy pomaga Ci przy dziecku, oszukuje Cie w zyciu codziennym oglada takie filmy...Wy mu nie wystarczacie??ja z tego co piszesz uwazam ze on sie juz nie zmieni ale moze jesli nie chcesz jeszcze rozwalac zwizku postaw sprawe jasno powiedzczego oczekujesz i postaw mu ultimatum jesli bedzie mu zalezalo na was, na dziecku, rodzinie zrobi to bo uwierz ze mezczyzna ktoremu zalezy na rodzinie jestw stanie bardzo wiele.poza tym nie oczekujesz od niego niczego niemozliwego....jesli jednak dalej bedzie tkwil w klamstwie proponuje wyprowadzic sie od niego i zostawic go samego ze soba.... moze wtedy zmadrzeje i zrozumie co stracil...jesli i to nie poskutkuje no to chyba tylko pozostanie kwestia rozwodu...badz dzielna kochana My mobiety musimy:) ps a jak coreczka ma na imie???
Ankara 25
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 14:41

Re: czy już rozwód?

Postprzez kusicielka » 13 mar 2013, o 15:08

Ja nie uważam, że wybaczenie było czymś złym. Jestem za dawaniem szansy, jeśli ktoś na to zasluguje. Niestety facet jest niedojrzały i nieodpowiedzialny...
Czy to czas na rozwód nie umiem odpowiedzieć, ale na pewno na poważne decyzje i może poszukanie pomocy?
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: czy już rozwód?

Postprzez elzbieta45 » 13 mar 2013, o 16:15

sama powinnas wiedziec o tym czy dac mu szanse czy nie bo to ty go znasz . Ale z mego punktu widzenia ja niewychodziłabym za maz zewzgledu na to , ze dziecko pojawiło sie bo to nie dobry powod i argument . . A dzisiaj jak juz jestes mezatka to on jako ojciec jest niedojzały i niewiem czy zostalabym z takim człowiekiem
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]