czy kobieta po40-tce może być modna?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez bozena328 » 24 lis 2012, o 14:23

Drogie panie. Mam dylemat. Czy panie, które ukończyły 40-dzieści lat nadal mogą ubierać się odważnie, modnie, sportowo? Czy raczej powinny zmienić swój styl na bardziej konserwatywny, poważny? Czy lepiej wyglądać młodo i czasem śmiesznie, czy też staro i szacownie? :!: :kwiatek
bozena328
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 19:59

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez ARaczynska » 26 lis 2012, o 20:46

Odważnie i modnie - jak najbradziej! :) Stylu sportowego ie lubię nawet u młodych, toteż tego nie pochwalam.
"Młodo i śmiesznie. Staro i statecznie (wybacz, nie pamiętam, co tu było)" - to nie brzmi dobrze. Nie warto kreować się na inną, niż się jest, a więc, przepraszam za wyrażenie, dzidzię piernik. Młodo - owszem. Ale w granicach rozsądku, nie dotykając wspomnianej śmieszności.
Ale wszelkim zabawom modą przyklaskuję jak najbardziej! :)

Miłośnik vintage? Mody? Stylistycznych zabaw? Retro sztuki?
ZAPRASZAM NA:
DIRTY-RUNWAY.BLOGSPOT.COM
ARaczynska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 20:32

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez bozena328 » 27 lis 2012, o 15:57

Tak ale z czasem,trzeba chyba zmienić swój styl na dojrzalszy ?Tak mi się wydaje.Chodzi oto czy Mama i córka mogą nosić podobne ciuchy lub trochę zbliżone. Moja dwudziestoletnia córka bardzo lubi ubierać mnie w swoje ciuszki ,co dla mnie jest co najmniej nie stosowne i dla tego często nazywa mnie dziwaczką.Co o ;) ;) tym myślicie...
bozena328
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 19:59

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez Kimma » 15 gru 2012, o 19:53

Pewnie,że kobieta po 40 stce może być modna.A jeśli posiada jeszcze fajną figurę, to nie widzę przeciwwskazań,by nawet założyła spódniczkę mini.
Wszystko zależy, także od okoliczności.Wiadomo,że po 40stce rzadko nosi sie krzykliwe kolory,ale moim zdaniem pastele są idealne,plus modna biżuteria(np.wisiory).I wszystko jest ok.
Może wyda Wam sie to śmieszne,ale sama lubie podpatrywać styl ubierania sie gwiazd.Chetnie patrzę na stylizacje Kim Kardashian i Jennifer Aniston.Zawsze coś od nich podpatrzę.Bywa,że i troszkę ponasladuję(mam na mysli stylizację,rzecz jasna)

Ostatnio edytowano 17 gru 2012, o 14:48 przez Kimma, łącznie edytowano 1 raz
Kimma
 

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez bettti86 » 17 gru 2012, o 11:23

nawet powinna ;) ja oglądam na iitv taki serial Cougar Town właśnie o ludziach po 40stce i szczerze chciałabym być właśnie taka w tym wieku, są na prawdę wyluzowani, modni i zgrani ;)
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez poziomkaa » 17 gru 2012, o 12:45

Matko, 40. to jeszcze nie oznacza paru dni do śmierci :roll: Czy 40. urodziny to jakaś magiczna bariera, kiedy trzeba wymienić całą garderobę? :> Moja mama już jest dawno po 50., a ubieramy się w podobnych sklepach - Mohito, Reserved, H&M...
poziomkaa
 

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez KaroLina » 17 gru 2012, o 16:31

Kobieta w każdym wieku może byc modna :)
Avatar użytkownika
KaroLina
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 14:58

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez bettti86 » 17 gru 2012, o 16:32

fajną masz mamę :))), moja akurat ze względu na tusze rzadko znajduje coś na siebie w takich markowych sklepach, ale czasem sie uda, ona zawsze jednak uważa, ze nie tutaj to ona nic sobie nie kupi, a wystarczy poszukać i znajdują się też dużo większe rozmiary :)
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez Yola » 19 gru 2012, o 15:15

Kobieta po 40 może dalej wyglądać świetnie, wystarczy spojrzeć na gwiazdy ;)))).
Avatar użytkownika
Yola
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 gru 2012, o 14:08

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez Natalia Sabała » 19 gru 2012, o 17:40

bozena328 napisał(a):Drogie panie. Mam dylemat. Czy panie, które ukończyły 40-dzieści lat nadal mogą ubierać się odważnie, modnie, sportowo? Czy raczej powinny zmienić swój styl na bardziej konserwatywny, poważny? Czy lepiej wyglądać młodo i czasem śmiesznie, czy też staro i szacownie? :!: :kwiatek

Może wyglądać pięknie. Wiem co mówię, moja mama jest tego najlepszym przykładem. Jest elegancką, szczupłą kobietą, a do tego nie boi się ubierać takich sukienek jak poniżej na zdjęciach.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Natalia Sabała
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 17:35

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez bettti86 » 20 gru 2012, o 10:00

bardzo ładne te sukienki, choć moja mam na pewno by się nie zmieściła :P no ale ona już jest przed 60, więc nie dziwię się trochę, po 40 wyglądała ( z tego co pamiętam) dużo lepiej i była na pewno szczuplejsza ;)
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez Emcia » 22 sty 2013, o 13:45

Czy może być pani po 40 modna - jasne. :) Ale czy może się ubierać odważnie, hm. No to już zależy. Nie wszystko co pasuje 20-latce będzie dobrze też wyglądać na 40-latce. Grunt to dobre wyczucie. :)
Avatar użytkownika
Emcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 13:31

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez katerina73 » 22 sty 2013, o 23:39

Oczywiście, że może być modna, co to za pytanie?:) 40 lat to nie koniec świata przecież ;), zresztą kobieta w każym wieku powinna być modna i elegancka, nie warto chować się za szarymi ciuchami bo przekroczyło się już dzieści lat. Po pierwsze przez takie zachowania dodajemy sobie lat i wyglądamy na dużo więcej niż wskazuje mertyka, a po drugie wpadamy w przygnębienia i róznego rodzaju depresje lub psujemy sobie nastrój. Zawsze elegancki wygląd dodaje promienności i wywołuje nasz uśmiech na twarzy.
Najważniejsze żeby ubrania były dopasowane i stosowne do sytuacji, i jeśli figura nam pozwala to i sukienka czy spódniczka mini nie jest przestępstwem po 40.
Przecież mamy tyle lat na ile się czujemy,prawda :)

katerina73
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 23:09

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez Kikimora » 23 sty 2013, o 02:08

Dziewczyny, czterdziestka to fajny wiek , żeby poszaleć w temacie mody.Trudniej być modnym po 50tce. Mam 162 cm wzrostu, wagę ciut poniżej 50 kg i nosze rozmiar S. Tylko młodzieżowe ciuchy na mnie pasują. Pewnie to dość szalone, ale wybieram takie, w których (mam nadzieję) nie wyglądam jak dzidzia piernik. Z bólem zrezygnowałam już dawno z mini, ale nosze długość do pół kolana , bo w takiej w czuję się najlepiej. Nadal noszę dżinsy rurki i pomykam w trampkach.Unikam cekinów, błyskotek, nie szaleję z nadmiarem dodatków. Tryb życia jaki prowadzę na szczęście pozwala mi na noszenie ciuchów sportowych.Staram się nie wyglądać jak papuga, ale czasami kolor lubię. Mam na wiosnę czerwony płaszczyk. Jak myślicie bardzo niestosowne to? Powinnam pewnie babciowe ciuchy nosić. Na szczęście nobliwe ubrania są na mnie zazwyczaj stanowczo za duże. W czerni wyglądam dość upiornie. Z resztą żałoby się w życiu już nanosiłam. Zmieniać styl czy jeszcze sobie dać spokój?
Kikimora
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 14:44

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez E-Flow Woman » 24 sty 2013, o 21:09

Witaj:)
Ja uważam, że wiek nie ma znaczenia. Ważne jest jak się czujemy wewnątrz. Ze swej strony polecam modne rajstopy, które sprawiły mi wielką radość prywatnie także: www.modnerajstopy.com.pl
Wystarczy skromna sukienka i ciekawe rajstopy i już można czuć się wyjątkowo :)
Polecam i Pozdrawiam
Serdecznie
E-Flow Woman
 

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez Marta123 » 25 sty 2013, o 11:02

oczywiście że tak... choć ja mam znacznie mniej lat, ale na codzień (w pracy) przebywam z kobietami około lub grubo po 40. Wyglądają super... Przede wszystkim chodzi o to, żeby lubić samą siebie i o sobie nie zapominać.
Pora roku też jest bez znaczenia. Kobieta to cud natury i zawsze wygąda super:))
Marta123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 10:56

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez mmajew » 29 sty 2013, o 10:11

Oczywiście, że może być, a nawet powinna. Spójrzcie chociaż na taką Grażynę Wolszczak, która mimo wszystko ma już swoje lata, a na salonach nadal prezentuje się świetnie. Problemem w niektórych przypadkach jest to, że kobiety po 40 starają się ubierać jak nastolatki, żeby wyglądać modnie, a to nie tędy droga.

mmajew
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 sty 2013, o 10:05

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez kawomanka » 12 mar 2013, o 22:01

Noś ubrania takie jakie pasują do Twojej figury, najlepiej inwestuj w klasykę, a szalej z dodatkami, wtedy będziesz wyglądała gustownie i modnie. Zobacz sobie modno.pl może się przyda.
kawomanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 20:21

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez violka80 » 13 mar 2013, o 11:26

Kobiety po 40 są najbardziej atrakcyjne. :lol:
W Polsce wizerunek kobiety po czterdziestce to takiObrazek
:angrywife
a powinien być taki i musi się to w końcu zmienić
:angrywife ObrazekObrazek
violka80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 15:06

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez MATRIXorg » 3 kwi 2013, o 22:07

violka80 napisał(a):Kobiety po 40 są najbardziej atrakcyjne. :lol:
W Polsce wizerunek kobiety po czterdziestce to taki
:angrywife
a powinien być taki i musi się to w końcu zmienić
:angrywife


Fajna biżuteria, tzn wisior? Gdzie ją można kupić? Co to jest?
MATRIXorg
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 mar 2013, o 22:10

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez Ala23 » 4 kwi 2013, o 10:03

Pewnie, że można wyglądać modnie po 40-tce! Ja mam sąsiadkę, która jest nawet po 50-tce, a wygląda bajecznie. Zadbana i elegancka. Najlepiej nie szaleć z typowo młodzieżowymi strojami, ale dżinsy można nosić w każdym wieku. Trzeba mieć tylko dobre wyczucie:)
Ala23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 28 sty 2013, o 11:00

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez Żela » 4 kwi 2013, o 11:01

Moja Mama ma 42 lata a ubiera się w tych samych sklepach co ja (20 lat). Wiadomo, że nie przesadza z ubiorem, ale klasyczne ubrania też mogą być modne. Często nawet podkradne jej jakiś ciuszek. ;)
Avatar użytkownika
Żela
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 16:39

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez roxxy681 » 4 kwi 2013, o 15:10

Moja mama ma aktualnie 45 lat, jest bardzo młodą mamą starej córki i młodszej gimnazjalistki. I co? I ubiera się teraz tysiąc razy lepiej niż wtedy kiedy miała lat 30:D Chodzimy wszystkie razem na zakupy i wręcz zakazujemy jej kupowania czegokolwiek co by ja postarzało. Cóż mamy w tym oczywiście interes, bo zawsze można coś ukraść z jej szafy;)
roxxy681
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 17:03

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez polakorba » 5 kwi 2013, o 12:35

Jasne, że może być modna! Mam mamę, która ma 45 lat i urodziła w tamtym roku córeczkę, przez co też czuje się młodą mama. Ale najbardziej co ja zmieniło to styl ubierania. Namówiłam ją aby zaczęła bardziej dbać o swój wygład zewnętrzny. Założyła leginsy, bardziej obcisłe bluzki i lekki koturn. Efekt niesamowity! Jej sylwetka od razu się podkreśliła, a co najważniejsze sama w sobie czuje się dobrze i modnie. Może znikną w końcu moherowe berety ;DDDD

polakorba
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 12:06

Re: czy kobieta po40-tce może być modna?

Postprzez jagodowa » 5 kwi 2013, o 15:45

Oczywiście że może, a nawet powinna! Kobieta w każdym wieku może być elegancka i atrakcyjna! Wystarczy wejść na blogi kobiet po 40 i zobaczyć jakie stylizacje pasują dla kobiet 40+.
jagodowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 15:42
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]