Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez Lily of the Valley » 26 kwi 2012, o 11:24

Jest ich od groma. Programy mające ukazać problemy współczesnych ludzi... Takie jak: "Trudne sprawy", "Dlaczego ja", "Pamiętniki z wakacji" czy nowo powstała "Ukryta prawda".

Co o nich sądzicie?
Lubicie?
Oglądacie?
Lily of the Valley
 

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez numeria » 26 kwi 2012, o 12:02

Chcialam pojechac z dzieckiem do Loret de Mar ale po przypadkiem kilku odcinkach programu Wspomnienia z wakacji (obejrzalam z polecenia kolezanki - czasami lubimy sobie podyskutowac na to i owo) kategorycznie zrezygnowalam ... Po tym programie totalnie "zniechecilam" sie do tego wcale nie brzydkiego zakatka ...
numeria
 

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez dzo » 26 kwi 2012, o 12:05

nienawidzę tych programów

są denne
dzo
 

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez Lily of the Valley » 26 kwi 2012, o 15:39

A ja muszę przyznać, że oglądam :P. Choć akurat "Pamiętniki z wakacji" omijam szerokim łukiem, bo po prostu nie podoba mi się konwencja tego programu. Najczęściej w tych odcinkach ukazane są zwykłe dylematy współczesnych młodych małżeństw czy nastolatków, które polegają na założeniu się, kto zaliczy najwięcej panienek/latynoskich ciasteczek. Skoro już jesteśmy przy tym temacie, to muszę powiedzieć, że wizerunek Polek za granicą jest okropny. Polski zostały zaprezentowane w tej hiszpańskiej miejscowości jako puszczalskie, łatwe pijaczki i nic więcej :P. Wielka szkoda, ale cóż, może i tak to wygląda.

Już bardziej lubię "Trudne sprawy" oraz "Ukrytą prawdę". Wczoraj w "Ukrytej prawdzie" był ciekawy odcinek, o kobiecie, która zdradziła męża i chciała usunąć ciążę, gdyż zapłodnił ją jej kochanek. "Ukryta prawda" jest chyba najmniej denna spośród tych programów i przyznam, że problemy nie są ujęte w tak tendencyjny sposób, w jaki sugeruje program "Pamiętniki z wakacji".

Jestem w stanie zrozumieć falę krytyki co do "Trudnych spraw", "Dlaczego ja" oraz "Pamiętniki z wakacji", ale sądzę, że "Ukryta prawda" zasługuje na uwagę ;). Może to dlatego, że jest wytworem TVN i została nakręcona bardziej profesjonalnie.
Lily of the Valley
 

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez Masjaa » 26 kwi 2012, o 19:07

Nie oglądam... dla mnie to przesada, każda stacja konkuruje ze sobą i na siłę robią podobne programy... mało na co dzień słyszy się o ludzkich tragediach, to jeszcze tym się dobijać....
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez mycha25 » 27 kwi 2012, o 14:10

Ja tam lubie Dlaczego ja? i Trudne sprawy bo to fajna rozrywka i posmiac sie mozna :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez Lily of the Valley » 27 kwi 2012, o 19:40

Nooo niektóre problemy są tak durne, że aż śmieszne... Typu Dariusz, o Boże :P. scena w wannie. kurcze i pomyśleć , że to się naprawdę zdarzyło.
Lily of the Valley
 

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez mycha25 » 27 kwi 2012, o 19:49

A jaki on był ohydny !

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez Tinuviel » 25 sie 2012, o 00:01

Ja miałam "przyjemność" obejrzeć ze 3-4 odcinki "Pamiętników z wakacji" :-D Gra aktorska mnie tak rozwaliła, że stałam się prawie fanką tego serialu :-D To oczywiście ironia, ale nie ukrywam, że dostarczyło mi to bardzo dużej rozrywki ;-) Nawet na kabaretach się tak nie śmiałam :-D

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez mary_pink1664 » 7 sty 2013, o 19:46

to jest tak głupi serial że aż śmieszny :diabel kto popiera? :D:D:D
mary_pink1664
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 21:11

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez elzbieta45 » 7 sty 2013, o 20:02

Ja ogladam trudne sprawy , dlaczego ja czy tez ukryta prawde . Ale jak mi czas na to pozwala bo nie zawsze go mam
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez baldymora » 8 sty 2013, o 11:16

Nie oglądam żadnego z tych programów, ponieważ uważam je za całkowicie bezsensu, a gra tych "aktorów" jest wręcz rozbrajająca :D Wszystko mówią tym samym tonem i nie pokazują praktycznie żadnych emocji.

baldymora
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:11

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez 456 » 8 sty 2013, o 12:27

Czasem zerknę na "Dlaczego ja?" i "Ukryta prawda" jeśli tv jest włączony i akurat to leci. Też mnie śmieszy to "aktorstwo" i udawane emocje. :lol:
Najbardziej prymitywnym i pustym programem według mnie to "Pamiętniki z wakacji". Jak widzę to dziadostwo to od razu przełączam.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez Cytruskowa » 5 lut 2013, o 19:47

Lubię, można się pośmiać ;)
Cytruskowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 19:23

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez KamilaS » 9 lut 2013, o 01:12

ale przynajmniej można się pośmiać bo czasem naprawdę mają jakieś głupie pomysły na odcinek . tylko i wyłącznie z nudy oglądam czasem nie zawsze jest czas na nudę ;)
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez Nala » 11 lut 2013, o 18:39

Nienawidzę! ... ale oglądam :D
Nala
 

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez JestemMartyna » 27 lut 2013, o 16:37

zaskoczyć Was? Hahah uwielbiam przy tych serialach się śmiać.
Podobno Polacy lubią jak dzieje się krzywda bliźniemu, haha :) no i jak ktoś wspomniał - takie głupie, że aż śmieszne.

Odcinki z Dariuszem, mięsnym jeżem czy synem Wampirem.. hahaha :diabel
JestemMartyna
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 2 maja 2012, o 04:01

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez tuptek84 » 2 mar 2013, o 18:46

głupota sprzedaje się najlepiej:) dlatego nam to oferują, doskonale wiedzą że wszyscy się będą z tego śmiać i psioczyć(jak na disco polo) ale obejrzą:)
Avatar użytkownika
tuptek84
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 12:07

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez elzbieta45 » 2 mar 2013, o 18:51

ale to były pamietniki z wakacji a nie trudne sprawy . a w pamietnikach z wakacji to jedynie załosne bo pokazuja jak polacy zachowuja sie i nie maja za grosz własnych ambicji i chonoru
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez mattylda » 5 mar 2013, o 19:38

Nienawidzę tych wszystkich programów, a co gorsze powstają kolejne! Za niedługo tylko takie programy będą w tv :(

mattylda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 mar 2013, o 19:29

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez Alex » 13 mar 2013, o 15:13

Nie oglądam tego, tam są chyba sami podstawieni ludzie. Wiem, że ludzkie historie są ciekawe i nie zawsze mądre ale to co się tam pokazuje, przekracza ludzkiej granice. Po za tym, widziałam obrazek w necie, jak ten sam człowiek brał udział w trzech różnych programach tvn i zawsze miał inne nazwisko - to chyba coś znaczy - ściema.
Alex
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 17:21

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez Hadassa » 14 mar 2013, o 12:32

Przyznam się bez bicia .. oglądam :D
razem zmoim facetem ;) ale raczej by się pośmiać czego to ludzie nie wymyślą oraz z sztuczności gry "aktorów"

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez bettti86 » 15 mar 2013, o 11:50

ja nie znoszę tego typu programów i unikam ich jak tylko mogę, są strasznie sztuczne, a poziom aktorstwa poniżej wszelkich norm :/
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez kobietka1234 » 27 mar 2013, o 15:27

ogladam go dla 'jaj' i z nudow kiedy nic nie ma w telewizji :)
kobietka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 15:03

Re: Czy lubicie programy typu "Trudne sprawy"?

Postprzez pannaM » 30 mar 2013, o 21:26

Straszne to coś jest. Nie cierpię takich pseudodokumentów.
pannaM
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 30 mar 2013, o 20:05
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]