Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez escandelle » 12 sty 2018, o 16:38

Hej! Razem z mężem staramy się o dziecko, pierwszy cykl starań za nami. Okres spóźnia mi się jeden dzień. Ostatnią miesiączkę miałam 12.12.2017. Moje cykle są regularne i trwają 28-30 dni.W 29 dc zauważyłam śluz z różowym zabarwieniem. Wczoraj zrobiłam test i zobaczyłam jedną kreskę, więc zostawiłam test w łazience i poszłam. Wróciłam po jakiś 40 minutach i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłam drugą bladą kreskę. Nie wiem po jakim czasie się pojawiła, bo zrobiłam test, zobaczyłam jedną krechę i poszłam, a czytałam że test po dłuższym czasie jest nieważny. (Chociaż sytuacje z drugą kreską nawet po czasie miałam pierwszy raz,a trochę testów w życiu zrobiłam :D ) Dziś mam 32 dzień cyklu i od dwóch dni delikatne brudzenie na brązowo i odczuwałam dyskomfort piersi - a te nigdy mnie nie bolą przed miesiączką. Nie mam objawów okresowych, z reguły bardzo boli mnie brzuch, kości i kręgosłup z tyłu. Zamiast tego przed spodziewaną miesiączką miałam nasilone i o wiele bardziej ciężkie niż zawsze objawy pms : drażliwość, hustawkę nastrojów w takim stopniu, że myślałam, że zabije mojego mężą :) Rano zauważyłam na papierze niewielką ilość świeżej krwi, ale w dalszym ciągu nie czuje się na okres, po południu miałam krwawienie. Nie wiem sama, co mam myśleć. Nie chcę się nakręcać. Co o tym myślicie? Będę robić jeszcze test jutro, ale obawiam się, że znowu wyjdzie negatywny..
escandelle
Miła Kobietka

Postprzez Fmama » 1 kwi 2018, o 22:30

Bardzo duże prawdopodobieństwo ciąży!

W życiu są chwile te szczęśliwe, smutne, ale i Intymne wszystko zależy od naszego wyboru :) :angrywife :cooking :knitting :happy
Fmama
Jestem tu nowa :)

Postprzez Hadassa » 12 kwi 2018, o 09:48

Escandele po takim czasie nie ma co patrzec na test. Już lepiej powtórzyć...
Ale w sumie jak teraz sytuacja ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Hadassa
Moderatorka

Postprzez Angelika221 » 24 maja 2018, o 19:05

Podczas stosunku bez zabezpieczenia zawsze można zajść w ciążę. Zrób test beta hcg a jeśli szukasz dobrego ginekologa polecam LINK
Angelika221

Postprzez monika_lzy » 29 maja 2018, o 19:58

Stosunek przerywany, bez prezerwatywy i dodatkowego zabezpieczenia w postaci np. tabletek daje zawsze ryzyko. Prezerwatywa też nie jest pewnikiem. Upewnij się odwiedzając ginekologa, koniecznie!

monika_lzy
Miła Kobietka

Postprzez weteran » 30 maja 2018, o 16:37

Zgadzam się cakowicie z moim poprzednikiem.. Nic dodać oraz nic ująć...

Mężczyzna musiałby posiąść sztukę czytania w myślach, chcąc tę swoją wybraną uszczęśliwić.
weteran

Postprzez ellena » 2 cze 2018, o 12:49

Jeżeli się nie zabezpieczałaś,to możliwe że jesteś w ciązy. Ja też miałam czasem takie przeżycia ;-) I dosyć mocno mnie stresowały.A że nie chcę na razie zachodzić w ciążę,to od pewnego czasu stosuję belarę. Mam spokój psychiczny co dla mnie jest ogromnie ważne ,ponadto miesiączki mi się wyregulowały.Radzę ci zrób jeszcze raz test,może taki z krwi jest 100% pewny.A jak nie będziesz to po prostu zacznij się zabezpieczać ;-)
ellena

Postprzez Isia516 » 6 cze 2018, o 08:52

Stosunem przerywany to żadna metoda antykoncepcji.
Isia516

Postprzez Ankaa99 » 11 cze 2018, o 14:48

Możesz być w ciąży :)
Ankaa99

Postprzez Szczep » 26 cze 2018, o 14:00

Dzięki wielkie za wszelkie porady. Z całą pewnością będą one dla mnie pomocne ;)

Te wszystkie słowa- zło, złośliwość- nie miały dla natury żadnego znaczenia. Zło było wynalazkiem człowieka.
Szczep

Postprzez monika_lzy » 1 lip 2018, o 12:21

I jak, byłaś u lekarza, daj znać.

monika_lzy
Miła Kobietka

Ciąża

Postprzez Malinkowo » 25 lip 2018, o 15:27

Witam dziewczyny. Piszę z mała poradą. A więc staram się o dziecko aktualnie od roku jestem za granicą miałam troszkę rozregulowany okres ale unormował mi się. W tym miesiacu miałam dni płodne i wraz z partneren kochaliśmy się bez zabezpieczenia nawet w ten dzień kiedy miałam najwiecej szans na zapłodnienie partner skończył we mnie. Gdzieś dwa tygodnie przed miesiączką bardzo dziwnie bolał mnie brzuch i to było bardzo częste miałam również dość obfity śluz Miesiączkę miałam dostać 3 dni temu ale nie dostałam. Bardzo często boli mnie brzuch i czuję się tak jak bym już miała ten okres moje piersi też są nabrzmiałe i bolące. Teraz śluz mam lekko biały ale nie jest go dużo. Wiem że każda kobieta jest inna i ma inne objawy ale czy wy byłyście w takim przypadku? AAA test robiłam kilka dni temu ale wyszedł negatywny. Jestem zdrowa ponieważ robiłam badania.
Malinkowo

Re: Ciąża

Postprzez Jamelia » 25 lip 2018, o 15:51

Mnie w tej ciąży też bolało jak na okres, piersi brzuch i w krzyżu... :baby
Odczekaj jeszcze z tydzień i powtórz test ;-)

Temat przenosze do wątku CZY MOGE BYC W CIAZY.. jest powyżej

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Jamelia
Moderatorka

Postprzez Hadassa » 26 lip 2018, o 21:48

Faktycznie każda z nas jest inna i inaczej przechodzi każdą ciążę...
Ogólnie to najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki zrobić test...
Kilka dni spóźniony okres to jeszcze mało.... Ale trzymam kciuki

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Hadassa
Moderatorka

Postprzez magda-kramarz » 29 lip 2018, o 19:24

Malinkowo, to że test wyszedł negatywny jeszcze nic nie oznacza. Najlepiej pójdź do ginekologa.

Zobacz skuteczny sposób na powiększenie piersi :)
http://bit.ly/powiekszenie-piersi

Aby dostać się na stronę musisz odczekać 5 sekund i kliknąć "Skip ad" w prawym górnym rogu.
magda-kramarz

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]