głupia sytuacja

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

głupia sytuacja

Postprzez lena1118 » 9 lut 2013, o 20:09

Witam wszystkich, pisze do Was, bo sama nie wiem co mam myśleć. Nie będe opisywać całej historii, w sensie tła i tego co było wcześniej. Pokrótce spotykam sie z pewnym 'kolegą' już od pół roku..oficjalnie nie jesteśmy razem jednak praktycznie może wyglądać to inaczej. Jestem pewna, że mnie kocha, nawet jeśli to ja trzymam większy dystans- a co do tego było pare sytuacje, które mogły mnie w tym upewnić. (oboje mamy po 19 lat; ja aż takiego wielkiego doświadczenia w stałych związkach nie posiadam) Od pewnego czasu oczywiście pojawiają się bardziej partnerskie pieszczoty i w końcu wczoraj miało stać się, w sumie nasze pierwsze zbliżenie. Jak na złość...jak normalnie nie jestem obojętna na jego dotyk, tak praktycznie nie czułam dużego pożądania a kompletną klapą było to, gdy nagle jego pieszczoty zaczęły sprawiać mi ból..a przyczyną tego była suchość pochwy. Totalnie nie wiem dlaczego i tutaj pojawia się problem, bo musieliśmy to przerwać, spytał sie co sie stało i ja z tego wszystkiego musiałam palnąć czymś głupim (?), że właśnie chyba nic z tego nie będzie. Zobaczyłam jego totalnie przybitą mine..i nawet nie pomyślałam żeby zająć sie nim, tylko ubraliśmy się i zachowwywaliśmy się jakby nic się nie stało. Jednak nie wiem, co on mógł teraz pomyślec, nie chce żeby miał wyrzuty ani myśli że nie jest wstanie mnie zaspokoić itp. Nie wiem czy mam z nim o tym rozmawiać, czy może lepiej nie. Na razie troche sie stresuje, bo jeszcze nie widziałam sie z nim po tym zdarzeniu. Ogólnie przed tym chciałabym poznać czyjąś zewnętrzną opinię.
lena1118
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 20:08

Re: głupia sytuacja

Postprzez 456 » 9 lut 2013, o 21:08

Nie przejmuj się widocznie nie byłaś w "nastroju" a na to mają wpływ różne rzeczy. Na suchość są sposoby typu żele nawilżające. W takiej sytuacji ten chłopak może myśleć, że Cię nie pociąga. Nie obawiaj się rozmowy, porozmawiaj z nim szczerze o tym co się stało.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: głupia sytuacja

Postprzez paula » 9 lut 2013, o 23:05

Początkowo też miałam takie problemy. Ale dość szybko coś na to zaradziliśmy ;)
otóż zauważyłam co mnie podnieca, co powoduje że jest mi dobrze (np. całowanie i lizanie po szyi, przygryzanie uszka, pieszczenie biustu - tu akurat różnie bywa u różnych kobiet ale ja to uwielbiam ;) ). I dopóki mój facet nie poczuje że naprawdę chcę aby tam na dół zszedł (w jakikolwiek sposób) to tego po prostu nie robi. Bo samo drażnienie łechtaczki czy okolic pochwy za dużo nie pomoże jeśli kobieta nie jest odpowiednio podniecona. Oczywiście na suchość jest niezawodny sposób - zawsze może facet zejść tam na dół i swoim językiem zacząć cię podrażniać w tych miejscach - tylko czy na tym etapie jesteście już na to gotowi?

Żele to dość dobre rozwiązania. My stosowaliśmy z durexa, jeden niebieski typowo do pieszczot intymnych, drugi fioletowy do masażu wszystkich części ciała (żele same w sobie były przezroczyste, kolory które podałam są kolorami opakowań - żeby nie było :P). Jednak zaczęły mnie uczulać. Jestem osobą która jest okropnym alergikiem na wiele substancji kosmetycznych. zmuszeni byliśmy więc odstawić te żele. I w ten sposób opracowaliśmy szereg różnych technik podniecania mnie :)
ochh i się w końcu wygadałam uff :D
paula
 

Re: głupia sytuacja

Postprzez 456 » 10 lut 2013, o 11:17

Durexa niebieski jest dobry. Pisałam o nim w innym temacie.
paula.x111 napisał(a):ochh i się w końcu wygadałam uff :D

:lol:


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: głupia sytuacja

Postprzez Ines_Ines » 10 lut 2013, o 19:24

A może Twój organizm w ten sposób reagował na stres związany z tym, ze za chwilę macie po raz pierwszy się kochać?

Avatar użytkownika
Ines_Ines
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 19:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot], Google Adsense [Bot]