Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez ola_123 » 12 gru 2011, o 00:01

Cześć mam poważny problem. Otóż jakies 2 tygodnie temu uprawiałam seks z moim chłopakiem (użyawliśmy prezerwatyw ..durex safe) Kiedy moj chłopak dochodził zobaczył jak z mojej pochwy wylatuje biały płyn. Oczywiście od razu pomyślelismy ze to jego nasienie ale jak sie poźniej okazało prezerwatywa nie była pęknięta.Pierwsze 3 dni po tym incydencie chodziłam cały czas zapłakana , mało spałam .. właściwie cały czas płaczę jestem w ogromnym stresie.I tu zaczyna sie bardzo dzwina sytuacja.... Termin okresu miałam na 8 grudnia wszytko było normalnie (cięższe piersi,śluz,wypryski na twarzy) tylko krwi nie było.. Dziś jest 11 i nadal piersi są ciężkie ale krew ciągle nie leci.. Co to może oznaczać ???błagam pomóżcie jestem już na wyczerpaniu ciągle płaczę i chodzę w stresie :<
ola_123
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Justyna4 » 12 gru 2011, o 19:01

to byl napewno sluz tylko..a okres moze sie przesunac po kochaniu sie...wiec nie ma sie czego bac...i spac tez mozesz spokojnie juz
Justyna4
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez lrdiana » 12 gru 2011, o 22:12

witam. mam problem, gdyż już miesiąc spóźnia mi się okres. W ciągu tych 4 tygodni robiłam 2 testy ciążowe i obydwa były negatywne, tym bardziej, że ze swoim facetem zawsze się zabezpieczamy i nie wydarzyło się nic, co mogłoby spowodować ryzyko ciąży. A więc co może oznaczać mój brak okresu? Wybieram się do ginekologa, ale boję się diagnozy. Czy to może być jakaś choroba?
lrdiana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 gru 2011, o 22:07

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez ola_123 » 13 gru 2011, o 11:40

Justyna4
ja nadal nie krwawie ;< przeraża mnie to ....ileż moze sie ten okres spóźniać ;<
ola_123
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez ola_123 » 14 gru 2011, o 13:00

pomocy ! jest tu ktoś .. ja nadal nie dostałam okresu ..co sie ze mna dzieje ? :<<<< :x
ola_123
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez dzo » 14 gru 2011, o 17:11

ola_123 napisał(a):pomocy ! jest tu ktoś .. ja nadal nie dostałam okresu ..co sie ze mna dzieje ? :<<<< :x


kup sobie te4st ciążowy ;) mamy Cię zbadać telepatycznie przez forum czy jak ?
dzo
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Justyna4 » 17 gru 2011, o 21:02

ola_123
oj... :| no to nie pozostaje Ci nic innego jak zapisac sie do ginekologa na wizyte
Justyna4
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez kies » 24 gru 2011, o 00:51

Jak ja lubię pytania typu: czy mogę być w ciąży?? Jeśli zaczynam współżyć to powinnam coś nie coś na ten temat wiedzieć... prawda czy fałsz?? Poza tym żadna forumowiczka nie stwierdzi że inna jest w ciąży bo niby jak??a i tak na każdym forum przynajmniej kilka dziewczyn pyta się czy jest w ciąży
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Czy mogę być w ciąży?

Postprzez zaklopotana » 4 sty 2012, o 17:04

Witam, 4 dni temu, w Sylwestra zabawiałam się z chłopakiem. Zwykły petting, lecz pod koniec próbował we mnie "wejść", ale strasznie mnie bolało i od razu przestał, nie doszedł. Czy możliwe jest, że zaszłam w ciążę? Strasznie panikuję, czytałam już na temat objawów i na różnych forach jak to może być, ale wszędzie piszą co innego i kompletnie już zgłupiałam. :/ Wydaje mi się, że mam chociażby objaw w postaci białego śluzu, piecze mnie pochwa. Ale przyjaciółka mówi, że sobie to wymyśliłam. Proszę pomóżcie.
zaklopotana
 

Re: Czy mogę być w ciąży?

Postprzez dzo » 4 sty 2012, o 17:09

po pierwsze to czy nie widzisz że u góry wątku jest taki temat i jest nawet przyklejony ??
więc po co tworzyć nowy ja się pytam ?

po drugie ile Ty masz lat ? bo po Twoim pytaniu wnioskuję, że mało i mało również wiesz chyba o seksie

łączę tematy
dzo
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez zaklopotana » 4 sty 2012, o 17:36

Przepraszam, jestem nowa na forum, nie miałam zielonego pojęcia jak wyglądają tutaj odpowiedzi. I tak, zgadłaś, gratuluję Ci spostrzegawczości - mało wiem o seksie. Dlatego piszę tutaj, by ktoś doświadczony mi powiedział. Wiem, że popełniłam straszny, głupi błąd, ale czasu nie cofnę.
zaklopotana
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez dzo » 4 sty 2012, o 18:24

skoro nie doszedł to mało prawdopodobne, że jesteś w ciąży

i pogadaj może z matką o seksie zanim następnym razem pójdziesz do łóżka z facetem żebyś chociaż wiedziała co oznacza śluz u kobiety
dzo
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez zaklopotana » 4 sty 2012, o 20:11

Wiem co oznacza śluz u kobiety, ale tym razem jest go strasznie dużo. Na jednym z forów czytałam, że może to oznaczać zagnieżdżenie się embrionu w macicy. Na innym z kolei mówili, że nie trzeba się tym przejmować... Podejrzewam także, że być może jest to grzybica, którą kiedyś miałam, bo wtedy również było więcej śluzu niż zwykle i tak samo piekło.
zaklopotana
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez dzo » 4 sty 2012, o 20:18

podstawowe pytanie to w którym dniu cyklu jesteś i w którym współżyłaś ??
dzo
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez zaklopotana » 4 sty 2012, o 20:58

Współżyłam, jeśli tak to można określić, w 18 dniu cyklu, a jestem w 22 dniu.
zaklopotana
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez dzo » 4 sty 2012, o 21:13

a cykle ilu dniowe masz zazwyczaj ?
dzo
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez zaklopotana » 4 sty 2012, o 21:14

Ostatnio różnie z tym bywa, 28- 31 dni.
zaklopotana
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez dzo » 4 sty 2012, o 21:37

więc prawdopodobnie w momencie stosunku byłaś już po owulacji kilka dni więc tym bardziej nie masz się czego bać bo ani facet w Tobie nie doszedł ani nie miałaś dni płodnych
dzo
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez zaklopotana » 4 sty 2012, o 21:39

Dzięki wielkie, może trochę się uspokoję. :)
zaklopotana
 

Re: Czy mogę być w ciąży?

Postprzez Cukiereczek19 » 4 sty 2012, o 21:49

zaklopotana napisał(a):Witam, 4 dni temu, w Sylwestra zabawiałam się z chłopakiem. Zwykły petting, lecz pod koniec próbował we mnie "wejść", ale strasznie mnie bolało i od razu przestał, nie doszedł. Czy możliwe jest, że zaszłam w ciążę? Strasznie panikuję, czytałam już na temat objawów i na różnych forach jak to może być, ale wszędzie piszą co innego i kompletnie już zgłupiałam. :/ Wydaje mi się, że mam chociażby objaw w postaci białego śluzu, piecze mnie pochwa. Ale przyjaciółka mówi, że sobie to wymyśliłam. Proszę pomóżcie.


Nie masz powodów do zamartwiania się ;) Zajście w ciąże w twoim przypadku jest mało możliwe. Jeśli chcesz się dowiedzieć czego masz objawy idź do lekarza. Pomoże Tobie i rozwieje ewentualne wątpliwości ;)
Pozdrawiam i nie stresuj się bo, to może wpłynąć na opóźnienie miesiączki.
Cukiereczek19
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez zaklopotana » 4 sty 2012, o 21:52

Tak właśnie zamierzam zrobić, planowo za tydzień powinnam dostać miesiączkę, jeśli się spóźni dłużej niż 3 dni udam się do ginekologa, tak chyba będzie najlepiej. :)
zaklopotana
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Cukiereczek19 » 4 sty 2012, o 22:06

I bardzo dobrze ;) Wierzę że wszystko będzie ok;)
Cukiereczek19
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez zaklopotana » 4 sty 2012, o 22:08

Dzięki i oby. ;)
zaklopotana
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez zaklopotana » 5 sty 2012, o 19:38

Dziewczyny czy możecie mi jeszcze powiedzieć co może oznaczać kłucie jajnika ? Jakoś od dwóch dni kłuje mnie prawy jajnik, czytałam, że może to zwiastować ciążę.
zaklopotana
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez dzo » 6 sty 2012, o 14:09

przestań już nakręcać się na tą ciążę lepiej :)

kłucie jajnika może oznaczać mnóstwo rzeczy
dzo
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]