Przedwczesny wytrysk męża

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Przedwczesny wytrysk męża

Postprzez Pena » 17 lis 2017, o 09:10

Cześć dziewczyny. Mma problem. Mój mąż nigdy nie był jakimś długodystansowcem, ale ostatnio to tragedia. Wchodzi we mnie i kończy po kilku ruchach.Stara sie mnie zaspokajać w inny sposób ale jednak fajnie byłoby się pokochać tak normalnie. Czy to możliwe, że tak na niego wpłynęła zmiana pracy? Problem zaczał się jakieś 3 miesiące tmeu jak dostał awans. Stanowisko wymarzone, ale o wiele bardziej wymagające, z dużą odpowiedzialnościa.
Co robić? Dodam, że guma odpada ponieważ próbowaliśmy oraz mu penis w trakcie stosunku opada w gumie. I on tym się tak denerwuje,ze raczej nie ma opcji aby ponownie stanał :( Cała ta sytuacja kiepsko wpływa na nasze małżeństwo. Zaczynamy sie kłocić no i on unika łóżka.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Przedwczesny wytrysk męża

Postprzez delikwentka » 29 lis 2017, o 14:23

Może po prostu niech się uda z tym do specjalisty, problem może być dużo poważniejszy niż to wygląda.. Nie ma co czekać - idźcie i spytajcie specjalisty :)

delikwentka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 lis 2017, o 14:19

Re: Przedwczesny wytrysk męża

Postprzez kies » 30 lis 2017, o 17:52

Noo najlepiej by było, ale weź faceta wyślij do specjalisty, jak większość nie pójdzie do apteki sama gum kupić. Jeszcze wiele pokoleń minie zanim faceci zaczną traktować lekarza od intymnych spraw dla siebie jak my ginekologa za naturalne.
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Przedwczesny wytrysk męża

Postprzez katrinka » 1 gru 2017, o 11:26

Stres jak najbardziej. Najlepiej jakby przestał się tak stresować i nie przenosił stresujących sytuacji z pracy do domu bo zwariować można. Tak poza tym to prezerwatywy to nie wszystko. Sa jeszcze jakies żele przedłlużające wytrysk, specjalne spraye, chusteczki ( które są nasączane płynem który lekko znieczula penisa). Możesz coś takiego mu zaproponowac. On moze jeszcze masturbować się przed stosunkiem. Dzięki temu bedzie mógł dochodzić trochę dłużej za drugim razem.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Przedwczesny wytrysk męża

Postprzez Pena » 5 gru 2017, o 11:35

No dobra ale jak ja to mu powiem. Kotku idź pod prysznic i zrób to co do Ciebie należy ? :D No nieee...... Na pewno mu tak nie wspomnę. Co do środków to jeszcze nie próbował. A przynajmniej o tym nie wiem żeby coś takiego testował. Ale może dobrze byłoby coś takiego wypróbować. Co polecasz konkretnie?
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Przedwczesny wytrysk męża

Postprzez katrinka » 5 gru 2017, o 13:42

Spray orgasm control, chusteczki oc wipes ( wyjmujesz chusteczk z jednorazowego opakowania i wsmarowujesz w penisa, jest nasączona środkiem, który nieco go znieczula i on może dłużej). Możecie to potraktować jako grę wstępną. Co do rozmowy o masturbacji to nie wiem czy jest się czego wstydzić. Jesteście przecież małżeństwem
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Przedwczesny wytrysk męża

Postprzez Pena » 6 gru 2017, o 10:23

Dobra, zamówiłam te chusteczki. Mam nadzieję,ze pomoże. Dzisiaj wieczorem mu sprezentuję
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Przedwczesny wytrysk męża

Postprzez Zyzia » 11 gru 2017, o 22:00

Częstsze współżycie może wydłużyć stosunek w czasie. Widzę to z własnego doświadczenia.
Zyzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 gru 2017, o 14:10

Re: Przedwczesny wytrysk męża

Postprzez katrinka » 13 gru 2017, o 14:22

I jak? Nie odzywasz się? Zadziałało?
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Przedwczesny wytrysk męża

Postprzez Pena » 14 gru 2017, o 13:26

katrinka napisał(a):I jak? Nie odzywasz się? Zadziałało?



Tak, tak. Działa! Dziękuję! Ogólnie szkoda,że wcześniej o tym nie wiedzieliśmy bo o wiele fajniejsze i o wiele bardziej skuteczne od prezerwatyw.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Przedwczesny wytrysk męża

Postprzez ilonka432 » 28 kwi 2020, o 08:14

a czym nawilżone są te husteczki? jak czymś innym niż lidokaina albo benzokaina to wątpię czy działają. Pytam z ciekawości bo z chłopakiem zgłębialiśmy problem przedwczesnego wytrysku już długo wypróbowaliśmy tysiące preparatów i nic nie działało poza jednymi tabletkami Stud Pills oraz sprayem z Lidokainą w składzie właśnie.
ilonka432
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 kwi 2020, o 17:02

Re: Przedwczesny wytrysk męża

Postprzez Kate6969 » 17 gru 2020, o 10:43

Kate6969
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 10:22

Re: Przedwczesny wytrysk męża

Postprzez Cesme » 4 lis 2021, o 11:32

Inne środki są na przedłuzenie stosunku a inne na erekcję. Nie mogę tutaj napisać wiele na temat środków na erekcję, jednak jeśli chodzi o przedlużenie stosunku to dobre są:
masturbacja przed stosunkiem (drugi raz jest zawsze dłuższy)
prezerwatywa durex performa ( jest to prezerwatywa przedłużająca wytrysk)
albo chusteczki orgasm control wipes
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Przedwczesny wytrysk męża

Postprzez Allie » 8 lis 2021, o 09:39

Możesz trochę więcej napisać o tych chusteczkach? Sorry ale nie wyobrażam swojemu facetowi zaproponować masturbacji tongue Wstydziłabym się.Bo co mam mu powiedzieć? Hej skończ sam :D I dopiero zrobimy to razem? :D
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Przedwczesny wytrysk męża

Postprzez Cesme » 9 lis 2021, o 13:01

Hmm, no nie wiem, możesz mu zasugerować. Normalna sprawa. Co do chusteczek to są one nasączone środkiem znieczulającym lekko penisa. Nie wiem czy jest to lidokaina czy coś ale penis jest mniej czuły i dzięki temu facet jest w stanie dłuzej. Tylko po zastosowaniu trzeba poczekać jakieś 15 minut przed włożeniem ;) Tak abyś się sama nie znieczuliła
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Przedwczesny wytrysk męża

Postprzez Allie » 9 lis 2021, o 15:00

A gdzie to kupić?
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Przedwczesny wytrysk męża

Postprzez Cesme » 10 lis 2021, o 16:14

Zamawialiśmy przez neta.
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Przedwczesny wytrysk męża

Postprzez suselek34 » 9 mar 2022, o 16:25

polecam te wspomniane przez kogoś tabletki Stud Pills całkiem niezłe są jestem zadowolony
suselek34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 mar 2022, o 16:23
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]